قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

shAx

کاربر سایت
May 10, 2009
68
مگه آرکید جاسپر پایین تر از 300 داریم؟
به هیچ وجه ! به دلیل اینکه وسط تابستون هستیم . دوستان شارلاتان قیمت رو به شدت بردن بالا و ارکید جاسپر رو بالای 300 تومن می فروشن . از 320 بگیر تا 380 !!

پ.ن : بهترین کار اینه که فعلا کنسول خریدن رو بیخیال بشیم تا کمی بازار از تب و تاب بیفته . مثلا مهر ماه که فروشنده التماس می کنه برای فروش !!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
به هیچ وجه ! به دلیل اینکه وسط تابستون هستیم . دوستان شارلاتان قیمت رو به شدت بردن بالا و ارکید جاسپر رو بالای 300 تومن می فروشن . از 320 بگیر تا 380 !!

پ.ن : بهترین کار اینه که فعلا کنسول خریدن رو بیخیال بشیم تا کمی بازار از تب و تاب بیفته . مثلا مهر ماه که فروشنده التماس می کنه برای فروش !!
پیام طلپور داره میده 220 ;)

البته تا 3/4 روز پیش !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته پیام بوشهر هست- ولی 100%تضمین شدست-همه ازش خرید کردند
ای دیش رو تو سایت الان پیدا میکنم میزارم-شمارشم هست-
-
من اگه بشه این هفته یکی میخوام بگیرم و به احتمال زیاد از پیام میگیرم

این ای دیش هست در بازی سنتر
ps3(payam)360

اینم شمارش:
09177736568

پیام طل پور

کنسولم زیر تیغ جراحیه-براش دعا کنید دوستان:biggrin1::love:

آخرین ویرایش:

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام همه.
میگم چرا اینقدر قیمت رفته بالا؟؟؟!!!!:confused:
من امروز یه آرکید جاسپر واسه دوستم خریدم 320 . چه خبر مگه؟ تا دیروز آرکید فالکن 245 بود حالا شده 270.:eek:
از طرف که پرسیدم گفت قراره یه ورژن جدید بیاد تو بازار که کرک نمیشه واسه همین این مدلا گرون شدن. حالا نمیدونم راست گفت یا نه. !!!!
کسی خبر نداره؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
سلام همه.
میگم چرا اینقدر قیمت رفته بالا؟؟؟!!!!
من امروز یه آرکید جاسپر واسه دوستم خریدم 320 . چه خبر مگه؟ تا دیروز آرکید فالکن 245 بود حالا شده 270.
از طرف که پرسیدم گفت قراره یه ورژن جدید بیاد تو بازار که کرک نمیشه واسه همین این مدلا گرون شدن. حالا نمیدونم راست گفت یا نه. !!!!
کسی خبر نداره؟
نه بابا اینا همش بهانه هستش تا قیمتاشون رو توجیه کنن
یه روز میگن تحرمیمیم:biggrin1:
یه روز میگن برق نیست:eek:
یه روز میگن کمبود جنسه:eek:
و...
==================================
بزار اواسط شهریور بشه ببین چطور میفتن به پات بیا یکی بخر
مهر ماه که دیگه میگن بیا ببر یه چیزم بهت میدم(البته این شوخی بود) :biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام همه.
من امروز یه آرکید جاسپر واسه دوستم خریدم 320 . چه خبر مگه؟ تا دیروز آرکید فالکن 245 بود حالا شده 270.:eek:
کسی خبر نداره؟

درود،

اينکه قيمت رو فروشنده ها بردن بالا يه چيز ديگست...

الان تابستونه ... هر قيمتی هم بدن مردم ميخرن...

ولی اينکه ميگن درايو جديد امده که کرک نميشه... آره اين درسته... ولی توی بعضی از کشور ها ديده شده... هنوز به وفور نيست ... ولی در صورت توليد انبوه به خاورميآنه هم ميرسه...

ولی مطمئناً اينم ميشه هک کرد...

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام همه.
کسی خبر نداره؟
من حدود دو هفته دست دست کردم اما امروز رفتم بخرم کمترین قیمتی که دیدم طرف وارد است توی کنسول میگفت 350 :eek: به یکی هم گفتم بردش چیه گفت بالاست!!!:laughing:
اما یکی همین حرف شما رو میزد حالا برای تابستون بدون کنسول چی کار کنم؟ به نظرتون تا کی قیمتش میاد پاین تر؟ در حالی که دو هفته پیش میدادن 295!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر