Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
عجب املایی.

سیو های بازی رو کجا باید ریخت؟

منم دقیقا همین مشکال بچه های بالایی رو دارم.
1 نفر لطفا راهنمایی کنه ما هم اینجا گیر کردیم و واقعا کلا فه شدیم.لطفا کسی زاهنمایی کنه
2- در ضمن در کامپیتر جایی برای save نیست .کجا و چگونه باید save کرد و چگونه از انها استفاده کرد؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
1 نفر لطفا راهنمایی کنه ما هم اینجا گیر کردیم و واقعا کلا فه شدیم.لطفا کسی زاهنمایی کنه
2- در ضمن در کامپیتر جایی برای save نیست .کجا و چگونه باید save کرد و چگونه از انها استفاده کرد؟

اینجا کسی بهم نگفت.........خدم با هزار بدبختی فهمیدم
من یه کرک 20 مگی از skidrow دانلود کردم اگه میخوای یکی از اینا رو دانلود کن.

Code:
[URL="http://hotfile.com/dl/63614822/86f5fc8/Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_PC_CRACK_ONLY_SKIDROW.rar.html"]http://hotfile.com/dl/63614822/86f5fc8/Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_PC_CRACK_ONLY_SKIDROW.rar.html
[/URL]
[URL="http://www.fileserve.com/file/6dyEYQ4/Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_PC_CRACK_ONLY_SKIDROW.rar"]http://www.fileserve.com/file/6dyEYQ4/Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_PC_CRACK_ONLY_SKIDROW.rar
[/URL]
[URL]http://uploading.com/files/48492c25/Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_PC_CRACK_ONLY_SKIDROW.rar[/URL]

محل سیوهای بازی در ويندوز ايكس پي (windows xp): xp drive:\Documents and Settings\****\Local Settings\Application Data\storage\SKIDROW\11
به جای ستاره اسم یوزرتون و به جای xp drive نام درایوی که ویندوز روش نصب هست رو انتخاب کنین.
محل سيوهاي بازي در ويندوز سون (windows 7):
C:\Users\****\AppData\Local\storage
كه در اينجا هم به جاي ستاره ها اسم يوزري كه به ويندوزتون داديد رو انتخاب مي‌كنيد

با این کرک هیچ مشکلی پیدا نمیکنی اما پشت یه در یه جایی به نام the place گیر میکنی حتما گیر میکنی.
تو یه سایت خارجی خوندم باید با ترینر کار کنی حالا خودم امتحان میکنم ببینم میشه یا نه خبر ش رو میدم.(آخرای بازیه)

ویرایش:
با اون ترینر هم در باز نمیشه فقط باید از سیو بازی استفاده کنی

از این استفاده کن

بر اساس اون محل سیوی که گفتم فولدر 11 رو کپی کنین

همه سیو های بازی هم تویه مدیافایر آپلود کردم.

Code:
http://www.mediafire.com/?qbeb7itk9282wtb

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
سلام.در خواست کمک

با سلام و خسته نباشید من در بازی شاهزاده ایرانی5 the forgotten sands تو قسمت the throne room هستم بعد از اینکه از اتاق جیوه ای میام بیرون باید از یه جا بپرم ولی فاصله زیاده ,نمی شه پرید از دیوار هم بالا نمی ره.باید چی کار کنم؟ تازه وقتی تو اون اتاقه بودم دختره یه قدرت بهم داد ولی نمی دونم قدرته کجاست؟ و با چه دکمه ای اون فعال میشه/ممنون اگر کمک کنید

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
با سلام و خسته نباشید من در بازی شاهزاده ایرانی5 the forgotten sands تو قسمت the throne room هستم بعد از اینکه از اتاق جیوه ای میام بیرون باید از یه جا بپرم ولی فاصله زیاده ,نمی شه پرید از دیوار هم بالا نمی ره.باید چی کار کنم؟ تازه وقتی تو اون اتاقه بودم دختره یه قدرت بهم داد ولی نمی دونم قدرته کجاست؟ و با چه دکمه ای اون فعال میشه/ممنون اگر کمک کنید
چه گرد وخاکی!
اگه میتونی عکسی بذار چون خیلی وقت گذشته

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
همونه
پرش اضافه
فکر کنم همون roll/dash باشه .
یه بار که پریدی دوباره اون دکمه مخصوصشو(برو تو کنترل بازی پیدا میکنی دکمه ''c''یا''Ctrl''یا''ALT'') میزنی .

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
همونه
پرش اضافه
فکر کنم همون roll/dash باشه .
یه بار که پریدی دوباره اون دکمه مخصوصشو(برو تو کنترل بازی پیدا میکنی دکمه ''c''یا''Ctrl''یا''ALT'') میزنی .
با سلام دوست عزیز متاسفانه اصلا دکمه roll/dash اصلا روی هوا و موقع پرش هیچ کار خاصی انجام نمیده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
با سلام دوست عزیز متاسفانه اصلا دکمه roll/dash اصلا روی هوا و موقع پرش هیچ کار خاصی انجام نمیده
همین الان بازی کردم همون دکمه roll/dash هست .
با توجه به اون عکسی که گذاشتی روی اون چوبه بپر بعد به طرف اون دشمن ها بپر وسط پرش وقتی دیدی یکم دیگه میوفتی اون دکمه رو بزن

milad_ran

کاربر سایت
Jun 30, 2006
76
سلام
دوستان یه سوال مهم و حیاتی دارم لطفا هر کس این بازی رو اجرا کرده حواب بده:
من وقتی این بازی رو اجرا میکنم درصد استفاده از CPU میرسه به 90% و خیلی داغ میکنه! مدل CPU هم اینه: Intel core i5 2500k
میخواستم ببینم مال شما چند درصد میشه؟ آیا CPU من مشکل داره؟
ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
من وقتی این بازی رو اجرا میکنم درصد استفاده از CPU میرسه به 90% و خیلی داغ میکنه! مدل CPU هم اینه: Intel core i5 2500k
ممنون

اگر در حال اجرای بازی ctrl+alt+del رو میزینی که اونجوری بتونی درصد cpu رو نگاه کنی که معلومه میره بالا چون داری برنامه اضافی اجرا مکنی.

اگه نه بگو چجوری تا ما هم انجام بدیم چون من تا حالا ندیدم

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام
ممنون

CPU ی من هم همین مدله ، بار CPU به 20 درصد هم نمیرسه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر