Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
جدی؟؟
پس چرا مال اینقدر بالاست؟
در ضمن شما چجوری میفهمید که بار CPU حین اجرای بازی چقدره؟

همون طور که فهمیدی بار CPU ی خودت 90 درصده موقع بازی :d
Task Manager رو باز کن و وارد بازی شو ، وقتی از بازی خارج شی تا حدود 2-3 دقیقه ی قبل به صورت گراف تصویری مشخصه دیگه !
با CPU-Z هم میتونی این کار رو بکنی
شما هم نمیدونم چرا این مشکل رو دارید ، میتونید یه کرک دیگه امتحان کنید

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
با سلام و تشکراز همه دوستان خصوصا mac man
در مرحله Solomon’s Hall3
همه سربازهایی که همراه اون 2 غول بزرگ میان کشتم اما این غولها مثل قبل کشته نمی شند,و حتی بعد برخورد با دیوار نهع روی اونها میشه پرید و نه اونها ضربه می زنی اثری داره چطوری باید اونها را کشت.ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
با سلام و تشکراز همه دوستان خصوصا mac man
در مرحله Solomon’s Hall3
همه سربازهایی که همراه اون 2 غول بزرگ میان کشتم اما این غولها مثل قبل کشته نمی شند,و حتی بعد برخورد با دیوار نهع روی اونها میشه پرید و نه اونها ضربه می زنی اثری داره چطوری باید اونها را کشت.ممنون

خواهش
میشه سیو بازیتو بزاری؟

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دوستان یک سوال

وقتی تو بازی هستم موس رو میچرخونم یک جاهایی از صفحه نشانگر موس میاد روی صفحه

راهی هست برای این مشکل؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,016
نام
سهند
دوستان یک سوال

وقتی تو بازی هستم موس رو میچرخونم یک جاهایی از صفحه نشانگر موس میاد روی صفحه

راهی هست برای این مشکل؟
آپدیت کن یا از نسخه اورجینال استفاده کن . اگه خواستی من سی دی کی این بازیو چنتا دارم واسه نسخه یوپلی البته قبلا هم رایگان شده بود

• Like
Reactions: Mr.Nikyar

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
آپدیت کن یا از نسخه اورجینال استفاده کن . اگه خواستی من سی دی کی این بازیو چنتا دارم واسه نسخه یوپلی البته قبلا هم رایگان شده بود
داش اگه اضافه داری براش یکی برام بده
من یادمه اون موقع ازبس باگ های مزخرف داشت نصف و نیمه ولش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر