The Godfather

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
گه يادتون باش بعد از ساخت بازي مافيا وسر و صدايي كه در زمان خودش به پا كرد همه منتظر ساخت شماره 2 اين بازي بودند كه خبري نشد البته كمپاني eaدست به كار شد و مشغول ساخت بازي the godfather شد كه شباهت زيادي به مافيا داره اين بزي قراره فوريه 2006 بياد دوستان ميتونن مطالبي رو كه راجع به اين بازي دارن ميتونن توي اين تاپيك قرار بدن

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نوشته شده توسط rojin:
از اون لحاظ...!!!
بله عزیز از اون لحاظ وگرنه زیادم به خودی خود بازی افتضاحی نبود.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
یه کلام ختم کلام بدرد نمیخوره داداش.;)
با هیچی هم که نخوای مقایسش کنی حال نمیده. ماموریتاش مسخرس افتضاحه.

مثلا یه مرحلش بود این همه طبقه میرفتی بالا بعدم باید اون همه آدم و رو میکشتی بعد میرفتی پایین. اینم شد کار!!!!!!!!!!!!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اگه به جمله من توجه کرده باشی عزیز به هیچ عنوان بار معنایی مثبت نداره!!
منم اندازه تو ازش بدم میاد شاید یه ذرم بیشتر ( چون گند زدن به اعتبار فیلمی که دوست دارم)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
حالا كوتاه بياين يه كم!!از پله بالا رفتن و آدم كشتن و پايين اومدن هم براي بــــــــــــعـــــضـــــــــــــي هـــــا ممكنه لذت بخش باشه دوست من!
و وانگهي‏ ما هرچقدر اين جا به هم بپريم و طرفداري كنيم از اين بازي يا فحشش بديم اين بازي عرضه شده و طرفدارهاي خاص خودشم پيدا كرده!ديگه اين حرفها فايده اي نداره!بازي هاي زيادي هستن كه آخر حال گيري بودن ولي همه كه نظر خودشونو جلوي طرفداراي اون بازي نميگن!بالاخره سليقه ها فرق ميكنه آخه!
بهتره اين جا در مورد اين بازي صحبت كنيم نه اين كه نظرمون رو در موردش بگيم.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط rojin:
حالا كوتاه بياين يه كم!!از پله بالا رفتن و آدم كشتن و پايين اومدن هم براي بــــــــــــعـــــضـــــــــــــي هـــــا ممكنه لذت بخش باشه دوست من!
و وانگهي‏ ما هرچقدر اين جا به هم بپريم و طرفداري كنيم از اين بازي يا فحشش بديم اين بازي عرضه شده و طرفدارهاي خاص خودشم پيدا كرده!ديگه اين حرفها فايده اي نداره!بازي هاي زيادي هستن كه آخر حال گيري بودن ولي همه كه نظر خودشونو جلوي طرفداراي اون بازي نميگن!بالاخره سليقه ها فرق ميكنه آخه!
بهتره اين جا در مورد اين بازي صحبت كنيم نه اين كه نظرمون رو در موردش بگيم.

مثلا چی داره که در موردش بحرفیم. هااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :-"

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آقا این چه بساتیه ؟
من جواب rojin رو دادم دری وری که نگفتم نظرمو گفتم آخه چرا پاکش کردی عزیز؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
فقط صحیح من مونده....اونم پاک کنین خوب....که دیگه هیچ اثری نمونه....ولی xdantex کخ چیز بدی نگفته بود؟؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من اسم اون نظامیرو گذاشتم تو تاپیکش اگه اسمشو خواستی یه سری بزن

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
درسته قابل قبول بود ولی جون هرکی دوس داری بگو اینقدری که ما رو سر دووندن و مچل کردن می‌ارزید؟
قبول دارم که این بازی نبود که اینقدر منتظرش بودیم، یادمه یه دمو از بازی منتشر شده بود که شخصیت اول در خیابون راه می رفت، گرافیک بازی بسیار بالا بود و حتی لنگیدن پای یکی از کارکترها مشخص بود [شاید دموی نسخه ی 360 بوده!]
ولی بازی در مجموع زیاد ناامید کننده نبود، من فکر کنم بیشتر مجله ها و روزنامه ها بودن که با پیش نمایش های خودشون توقع ما رو از بازی بالا برده بودن و نوید یه بازی به یاد ماندنی رو داده بودن ...
در مجموع من که از بازی خوشم اومده و تا چند روز دیگه تمومش میکنم :cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط Sasy360:
قبول دارم که این بازی نبود که اینقدر منتظرش بودیم، یادمه یه دمو از بازی منتشر شده بود که شخصیت اول در خیابون راه می رفت، گرافیک بازی بسیار بالا بود و حتی لنگیدن پای یکی از کارکترها مشخص بود [شاید دموی نسخه ی 360 بوده!]
ولی بازی در مجموع زیاد ناامید کننده نبود، من فکر کنم بیشتر مجله ها و روزنامه ها بودن که با پیش نمایش های خودشون توقع ما رو از بازی بالا برده بودن و نوید یه بازی به یاد ماندنی رو داده بودن ...
در مجموع من که از بازی خوشم اومده و تا چند روز دیگه تمومش میکنم :cheesygri

آخه از چیش خوشت اومده از کنترل ماشینش یا حتی کنترل خود آدماش!!!!!!!!!!!!!!!

ماموریتاش که دیگه نگو تو کل بازی جز اینکه بری از یه نفر ماموریت بگیری و بری یه سری آدم بکشی و برگردی دیگه هیچ کاری نداری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر ماموریتی هم میخواد با یکی فرار کنه همش یه جور ماشین سیاه جلو در ظاهر میشه که خدا میدونه از کجا میاد.

زمان بازی رو باید با عصر هجر مقایسه کنی ولی سرعت ماشیناش رو باید با NFS:MW مقایسه کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شیوه کشتن آدما هم که دیگه عالیه. هر کی رو میخوای بکشی دو تا خشاب از تامی گان رو باید حرومش کنی یا حد اقل یه خشاب بزنی تو سرش ولی جالب اینجاست که 3 تا 4 تا تیر کلت میمیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر وقت هم چند تا ماشین میوفتن دنبالت 20 تا ماشین رو منفجر میکنی ولی بازم هستن.!!!!!!!!!گ

بعدم شهره همش خونس.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
monster جان بیخیال ایشون سلیقشون اینه مگه من میام به تو گیر بدم که چرا با ریدیک بیشتر از فیر میحالی!:cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
monster جان بیخیال ایشون سلیقشون اینه مگه من میام به تو گیر بدم که چرا با ریدیک بیشتر از فیر میحالی!:cheesygri

تو riddick و fear رو میذاری به godfather !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

اگه من میگفتم همسایه مزاحمم بهتر از فیره باز عیبی ناشت ولی در مورد godfather قضیه فرق فوکوله جیگرررررررررررررررررر:cheesygri :cheesygri :cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
جدی نیگا کن ما الان چهار پنج روزه داریم بالای این بازی با هم جر و بحث میکنیم آخه جدا ارزش این همه جر و بحث داره این بازی آخه .:cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
جدی نیگا کن ما الان چهار پنج روزه داریم بالای این بازی با هم جر و بحث میکنیم آخه جدا ارزش این همه جر و بحث داره این بازی آخه .:cheesygri

اینجا رو خوب اومدی داداش.
چرا تا حالا به فکر خودم نرسیده بود. برا آدم اعصاب نمیذاره:cheesygri :cheesygri :cheesygri

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر