Call of Duty: Modern Warfare 2

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
:-o:-oدوست عزیز مگه کسی گفت شما نگرفتی همه رو که امدی گفتی گرفتی!!
البته همچین کار خاصی هم نکردی:>

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
برادران
یکی از مراحل spec ops که باید 10 تا از این غول ها رو با rpg و نارنجک انداز بکشیم اون اتاق که میگن غول نمیتونه واردش بشه کجاست؟
همه اچیومنت هاش رو گرفتم....فقط مونده این مرحله رو برم و 90 تا دیگه بگیرم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ممنون برای راهنمایی ;;) من که الان دارم VETERAN میرم از بس شلوغه و از همه جا تیر میاد که اصلا این لپ تاپ ها رو ندیدم!!:d باید دوباره بازی از نو برم!
می خوام واسه یه بار هم شده یه بازی رو 1000 تایی کنم:d

omid reza

کاربر سایت
Aug 5, 2018
2
سلام. با تشکر از راهنمایی هاتون در مورد بازی هاتون.
من در مراحل اولیه هستم و در مرحله ای که باید در یک کوه یک کمپ رو اتش زد به همراه کاپیتان مک تاویش .اما به جایی میرسم که داخل یک سوله اون مشغول کاری میشه و من باید برم از طبقه بالا چیزی بردارم.وقتی برمیدارم در سوله باز میشه و اون رو میکشن.اگه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم ممنون میشم چون از بازی خوشم اومده .با تشکر

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
سلام. با تشکر از راهنمایی هاتون در مورد بازی هاتون.
من در مراحل اولیه هستم و در مرحله ای که باید در یک کوه یک کمپ رو اتش زد به همراه کاپیتان مک تاویش .اما به جایی میرسم که داخل یک سوله اون مشغول کاری میشه و من باید برم از طبقه بالا چیزی بردارم.وقتی برمیدارم در سوله باز میشه و اون رو میکشن.اگه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم ممنون میشم چون از بازی خوشم اومده .با تشکر
سلام.باید با استفاده از کنترل c4 که رو هواپیماها جا گذاشتی بزنی منفجرشون کنی بعدشم درگیری میشه...

• Like
Reactions: RedShift

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر