اجرای بازی های Wii بر روی کامپیوتر

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
سلام بچه ها
می گم کسی بازی این سایلنت هیل جدیده wii رو که برای pc هکش کردن رو اجرا کرده
من یه مشکلی دارم وقتی تو بازیش میرم میگه حتما بایستی نانچاک داشته باشی کسی میدونه چجوریه
داخل بازی میره ها ولی وقتی اون جونورا آدم رو میگیرن دیگه دکمه های کامپیوتر کار نمی کنن.....
ممنون

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وقتی میگیره نیاز به حرکت داره که این رو هنوز شبیه سازی نکردند ...
شما مطمئنی؟؟؟؟؟:smile:چقدر با این برنامه(دلفین ) کار کردید؟؟؟
برید تو تنظیماتش و تغییرشون بدید و ببینید که حتی میشه wiimote رو هم شبیه سازی کرد چه برسه به نانچاک!پس اطلاعات غلط ندید

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
میگم میشه یه خورده راهنمایی کنید بگید دقیقآ چکار باید کنم تا این مشکلم حل بشه
دمتون گرم
این تاپیک چیه وقتی اشپز بشه دو تا غذا یا شوره یا بی نمک:love: توی شبیه ساز ها هم مگه نیست:blushing:انوقت هم کسی بخواد شبیه سازشو گیر بیاره میره قسمت شبیه ساز ها نه قسمت wii :blushing:
جواب سوالت هم اینجا هست :love:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17819&page=44
این قسمت ماله WII هست نه شبیه سازهای کامپیوتر

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
عجب نامردایین ! پس همش شبیه سازی شد !
11:31 PM #36
بله . اسم تاپیک متناسب با سوال شما نیست !
بله شبیه سازی شد تو اولین نسخه بازی هم این امکان وجود داشت.
خواهشا قبل از اینکه مطلبی رو بنویسید از صحت اون مطمئن بشید.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
خواهشا قبل از اینکه مطلبی رو بنویسید از صحت اون مطمئن بشید.

جالب اینه که هرچی در مورد دلفین گفتم برعکسش درسته ! دیگه در مورد دلفین چیزی نمینویسم ... طبق گفته دوستان که زیاد دقیق کار ها رو انجام نمیده و بیشتر هم بازی هایی که حرکتی نیاز ندارند سوال میکنند من فکر کردم شبیه سازی نمیشه ...

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
سلام به دوستان
من بازی Resident Evil Chronicle رو گرفتم که همراه باهاش این نرم افزار دلفین هم بود و مراحل نصب هم طی کردم اما زمانی که میخوام فایل ISO رو باز کنم پیغام خطا میده که Can't init any pad plugin و بعدش یک خطای دیگه میده Couldn't init any core. Check your configuration.
این پلاگین های pad رو core رو باید دانلود کنم؟؟؟؟ چجوریه کسی اطلاعی داره...؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام به دوستان
من بازی Resident Evil Chronicle رو گرفتم که همراه باهاش این نرم افزار دلفین هم بود و مراحل نصب هم طی کردم اما زمانی که میخوام فایل ISO رو باز کنم پیغام خطا میده که Can't init any pad plugin و بعدش یک خطای دیگه میده Couldn't init any core. Check your configuration.
این پلاگین های pad رو core رو باید دانلود کنم؟؟؟؟ چجوریه کسی اطلاعی داره...؟

تو خود dvd بازی نرم افزار دلفین رو گذاشتند ؟؟؟
پسوند فایل بازیت چیه ؟ iso - ciso - wbfs یا rar شده و ... ؟

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آره با دی وی دی که خریدم این نرم افزار هم توش بود، پسوند فایل iso هستش.
مثل 70 یا 80% بازی ها که اول باید از فشرده خارج کرد و نصب کرد این هم به همین منوال بود که بعد از باز کردن فایل توی راهنماش توضیح داده بود که فایل دلفین رو باز کنم و بعدش از طریق نرم افزار فایل Retdc.iso رو اجرا کنم که توی راهنما باز شد بازیش اما واسه من خطا میده.
ضمناً من از ویندوز 7 استفاده میکنم.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
از لحاظ سخت افزاری مشکلی ندارم کامم خوبه
من اولین باره دارم این نرم افزار رو کامپیوترم اجرا میکنم، آخرین ورژن رو هم گرفتم از همین لینکی که بروبچ سایت دادن اما باز هم مشکلش هست، البته روی سیستم برادرم اجرا کردم جواب داد ولی سرعت فریمش خیلی پایین بود اما واسه من هنوز هم خطاهای بالا رو میده.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
از لحاظ سخت افزاری مشکلی ندارم کامم خوبه
من اولین باره دارم این نرم افزار رو کامپیوترم اجرا میکنم، آخرین ورژن رو هم گرفتم از همین لینکی که بروبچ سایت دادن اما باز هم مشکلش هست، البته روی سیستم برادرم اجرا کردم جواب داد ولی سرعت فریمش خیلی پایین بود اما واسه من هنوز هم خطاهای بالا رو میده.
اینو دانلود کن ببین با این میاد. بازی رو از کجا گرفتی؟
http://rapidshare.com/files/319689865/Dolphin-x64-r4682.7z

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر