Assassin's Creed 2

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
اول از همه كه مرسي!!
ميگم توي شهر ونيز قسمت Glyph Puzzle شماره 18 رو مپش رو نزاشتي ببينم كجاس؟؟!!
سر همينم من گير كردم!!
اگه ميشه يه كم زودتر بزار تا من ردش كنم!!
مرسي!

وبرايش!!

اگه ميشه اون كه بايد 5 نفر رو با هم زد رو يه توضيح بديد!!
من نيزه رو ميگيرم اما هرچي X رو ميگيرم كاري نميكنه!!
مرسي

آخرین ویرایش:

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام خدمت همگی و ارادت به ایمان جون خودم.

آقا من مقداری با داستان بازی مشکل دارم! میشه برام بگید این قضایا توی عالم مجازی اتفاق می افته؟یا نه و دوم اینکه چرا خانواده اش رو اعدام میکنند؟ و درآخر آیا این بازی 3:4 تصویرش نمیشه؟ چون من تنها بازی هست که بالا و پایینشو سیاه میبینم توی tv 4:3

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ببینید دوستان این معما ها رو جور دیگری میشه فهمید کجان ! شما میتونین برین تو منو بعد از اونجا برین تو لُکیشن های شهر بعد هرکدوم از مکان هایی که چشم قرمز بالاش داشت در اون مکان یه معما وجود داره !(اونایی هم که چشم بیرنگ هست یعنی گرفتین و اونایی که چشم قرمز چشمک زنه یعنی پیدا کردین ولی حل نکردین که از منو میتونین حلش کنین) که تو مپ اصلی هم معمولا جاهایی هست که نسبت به محیط های دیگه تیره تر و بزرگتره !

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
كسي نبود يه جواب بده؟؟
ببین دوست عزیز اول باید به شهر Monteriggioni رفته و در حیاط قلعه همون جایی که آموزش شمشیر زنی دیدید رفته و این حرکت رو از طرف خریده فکر کنم 10000 تا باشه.
وقتی گرفتی حالا برو این حرکت رو انجام بده.
فقط یادت باشه وقتی نیزه رو گرفتی X رو نگه دار تا به 5 نفر از اونها زیرپایی بندازی.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببین دوست عزیز اول باید به شهر Monteriggioni رفته و در حیاط قلعه همون جایی که آموزش شمشیر زنی دیدید رفته و این حرکت رو از طرف خریده فکر کنم 10000 تا باشه.
وقتی گرفتی حالا برو این حرکت رو انجام بده.
فقط یادت باشه وقتی نیزه رو گرفتی X رو نگه دار تا به 5 نفر از اونها زیرپایی بندازی.
ايول دمت گرم!!
برم ببينم چي ميشه؟؟!!
مرسي

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
من تمام پرها رو گرفتم و Auditore Cape رو بهم دادن.:biggrin1: حالا این اچیومنت Show your colors رو نمیده بهم!
تو تمام شهرها رفتم + Mountains ولی بازم نمیده!! نمیدونم چیکار کنم.کار دیگه ای باید بکنم؟؟
=========
یه راه هم برای اونایی که 98 یا 99 تا پر گرفتن و دیگه نمیدونن اون دوتای آخرو چجوری بگیرن بگم. (چون خودمم همینجوری شده بودم)

تو منوی بازی به داخل DNA برید. بعد از گذروندن 14 گزینه ی مربوط به Sequence ـها و یکی دو گزینه ی دیگه Feathers رو انتخاب کنید. از اونجا ببینید از بین پرهایی که گرفتید کدوم شهر کامل نیست هنوز. اون شهر رو انتخاب کنید. بعد تعداد پرهای هر منطقه (district) شهر رو زده و ببینید کدومش کامل نیست. حالا مثلا یه منطقه ای کامل نیست ولی شما نمیدونید اون منطقه کجای شهره چون تو نقشه نزده. برید به این لینک که نقشه تمام شهرها و مناطق مختلقشو با مشخص بودن پرهای اون منطقه داره. به همین سادگی به همین خوشمزگی.:biggrin1:

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
من تمام پرها رو گرفتم و Auditore Cape رو بهم دادن.:biggrin1: حالا این اچیومنت Show your colors رو نمیده بهم!
تو تمام شهرها رفتم + Mountains ولی بازم نمیده!! نمیدونم چیکار کنم.کار دیگه ای باید بکنم؟؟
=========
یه راه هم برای اونایی که 98 یا 99 تا پر گرفتن و دیگه نمیدونن اون دوتای آخرو چجوری بگیرن بگم. (چون خودمم همینجوری شده بودم)

تو منوی بازی به داخل DNA برید. بعد از گذروندن 14 گزینه ی مربوط به Sequence ـها و یکی دو گزینه ی دیگه Feathers رو انتخاب کنید. از اونجا ببینید از بین پرهایی که گرفتید کدوم شهر کامل نیست هنوز. اون شهر رو انتخاب کنید. بعد تعداد پرهای هر منطقه (district) شهر رو زده و ببینید کدومش کامل نیست. حالا مثلا یه منطقه ای کامل نیست ولی شما نمیدونید اون منطقه کجای شهره چون تو نقشه نزده. برید به این لینک که نقشه تمام شهرها و مناطق مختلقشو با مشخص بودن پرهای اون منطقه داره. به همین سادگی به همین خوشمزگی.:biggrin1:
دوست عزیز فقط کافیست شما به منطقه APPENINE MOUNTAINS هم سفر کرده تا در حین لود بازی این اچیومنت برای شما آزاد گردد.
(این منطقه همان جایی است که مرحله کالسکه سواری را با لئوناردو انجام دادید.)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
دوست عزیز فقط کافیست شما به منطقه APPENINE MOUNTAINS هم سفر کرده تا در حین لود بازی این اچیومنت برای شما آزاد گردد.
(این منطقه همان جایی است که مرحله کالسکه سواری را با لئوناردو انجام دادید.)
دقیقا همین کارو کردم ولی بازم نداد. حالا الان میرم یه دور دیگه کلی امتحان میکنم.
راستی این Cape رو اتوماتیک داده دیگه؟ خریدنی نیست که؟؟

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
دقیقا همین کارو کردم ولی بازم نداد. حالا الان میرم یه دور دیگه کلی امتحان میکنم.
راستی این Cape رو اتوماتیک داده دیگه؟ خریدنی نیست که؟؟
این شنل رو پس از جمع کردن تمام 100 پر بهت میده و باید به قسمت Start بری و اونو بپوشی و به تمام شهرها بری.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا من براي اين كه 10 نفر رو بكشيم، من حدود 12 نفر رو كشتم ولي بدون استفاده از نيزه و خاك پاشيدن چون اونارا جدا گرفتم ولي بهم امتيازش رو نداد!!؟؟
ميشه يكي به طور كامل توضيح بده!؟
مرسي!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام.....
آقا من براي اين كه 10 نفر رو بكشيم، من حدود 12 نفر رو كشتم ولي بدون استفاده از نيزه و خاك پاشيدن چون اونارا جدا گرفتم ولي بهم امتيازش رو نداد!!؟؟
ميشه يكي به طور كامل توضيح بده!؟
مرسي!
دوست عزیز این اچیومنت رو باید اینجوری بگیرید که اولا همزمان با 10-12 نفر بجنگید ثانیا هیچ گونه دمیج نباید بخورید وگرنه نمیتونید اچیومنتش رو دریافت کنید.;)

=========

دوست گرامی ممنون از راهنماییتون منتها چند پست بالاتر سامی عزیز این راه رو توضیح دادن.....;)
در ضمن مثل اینکه بنده هم عکس از محل پرها گذاشتم هم از موقعیت هر کدومشون تو نقشه......در عین حال میتونستم نقشه کلی بزارم بگم اینجاها محل پرهاست هر کسی خواست بر بگیردشون. ولی چون میدونستم خیلیها مشکل پیدا میکنن این کارو نکردم و تک تک هر کدوم رو گذاشتن.........
پس ممنون میشم توضیح بیخودی و اضافه ندین...اگه لازم بود خودم اونها رو قرار میدادم....
پ.ن:
درضمن من بابت اطلاع شما بگم که سایت www.msxbox-world.com کلی بعد از سایت www.gamesradar.com این مطالب رو گذاشته و حتی ادمین msxbox-world عکساشون رو از همین گیم رادر گرفته بودن و گذاشته بودن......;)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
دوست گرامی ممنون از راهنماییتون منتها چند پست بالاتر سامی عزیز این راه رو توضیح دادن.....
در ضمن مثل اینکه بنده هم عکس از محل پرها گذاشتم هم از موقعیت هر کدومشون تو نقشه......در عین حال میتونستم نقشه کلی بزارم بگم اینجاها محل پرهاست هر کسی خواست بر بگیردشون. ولی چون میدونستم خیلیها مشکل پیدا میکنن این کارو نکردم و تک تک هر کدوم رو گذاشتن.........
پس ممنون میشم توضیح بیخودی و اضافه ندین...اگه لازم بود خودم اونها رو قرار میدادم....
پ.ن:
درضمن من بابت اطلاع شما بگم که سایت www.msxbox-world.com کلی بعد از سایت www.gamesradar.com این مطالب رو گذاشته و حتی ادمین msxbox-world عکساشون رو از همین گیم رادر گرفته بودن و گذاشته بودن......
میتونم بپرسم من چیز خیلی زشتی گفتم که شما انقدر ناراحت شدید؟!! اینی که من گفتم اصلا توضیح بیخودی و اضافه نبود. چون دقیقا روشی بود که باعث شد من آخرین پر رو بگیرم.
من خودم با آموزش کامل خودتون همه ی پرها رو پیدا کردم. ولی چون وسط بازی هم یه 10-20 تایی پر گرفته بودم یه کم قاطی شد که باعث شد آخرسر 1 دونه رو نتونم بگیرم. دقیقا همون مشکلی که برای کاربر Trunks پیش اومد. اون یه دونه پر هم تو ونیز بود تو منطقه ای به نام Dorsoduro. ولی نمیدونستم کجای نقشه میشه که بعد سرچ کردم دیدم نقشه ی این District رو این سایت گذاشته. منم لینک این سایت رو برای داشتن نقشه ی هر منطقه دادم به دوستان. برای کسایی که نمیدونن آخرین پری که سهوا نگرفتنو رو چجوری راحت تر پیدا کنن. چون اینجوری خیلی راحت تر میشه آخرین پر رو پیدا کرد تا اینکه یه بار دیگه همه ی 100 تا جای پرها رو بگردیم.
حتما شما فکر کردید که من میگم این سایت بهتره نه آموزش شما، که باید بگم سو ء تفاهم شده.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببینم!بازی که تموم شد می تونیم آزاد برای خودمون بچرخیم؟و اگر می تونیم,می تونم اون موقع دنبال معما های subject 16 بگردم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر