2012 آغاز نسل بعد کنسول ها یا تحولی بزرگ برای انسان ها یا هیچکدام !!؟

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
بعضی دوستان که اینجا خرافاتی تشریف دارن بیشتر از این به سلول های مغزشون فشار نیارن و به جای اینکه بشیین اینجا پست بدن برن توی کار فال گیری و رمالی چون بیشتر بهشون میاد . در ضمن مشغول کندن غاری چیزی هم بشین که 2012 برین توی پنهان شین!

بعضی حرف ها به قدری مسخره و عقب موندن که به درد مطرح شدن توی مکتب میخورن
در مورد از بین رفتن ادم و زمین و اینام که تا الان 1000 دفعه تاریخ تعیین شده اخریش هم حدودای سال 2000 بود :laughing:
moving on.........................

سال 1999 یادتونه کارلوس روآ دروازه بان آرژانتین دیگه فوتبال بازی نکرد گفت همه سال 2000 میمیرن رفت صبح تا شب فقط عبادت کرد!!! :laughing:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
ای اقا ول کنید این خرافه گری رو رفتید فیلم knwoing رو دید جو گیر شدیدا :biggrin1: هر کی مشکل داره بره سر چاه واسه یا یه جا با قول و زنجیر دخیل ببنده

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
2012_movie_poster2a.jpg

همه تخیلات در این مورد رو میتونید تو این فیلم ببینید البته هنوز اکران نشده
این فیلم بر گرفته از همین نگرش خنده داره که به قوم مایا ارتباطش میدند

فقط یه چیز خنده دار در این مورد اینکه ذکر شده تقویم مایاها برای 400 میلیون سال استخراج شده بعد چجوری اعتقاد دارند سال 2012 زمین نابود میشه؟!
متاسفانه الان اگه یه سرچ تو گوگل در این مورد بکنید میبینید که اکثر فروم های فارسی پر هستش از بحث های بیخودی درباره این موضوع
بچه من این فیلم تو سینما دیدم و پیشنهاد میکنم با صدا دالبی ببینید واقعا فیلم قشنگی بود:biggrin1:
در مورد مایاها تو کتاب طلای خدایان و ارابه خدایان به صورت کلی توضیحاتی داده شده البته این دو کتاب فومن دانیک(اگر اشتباه نکنم) قصدش اثبات فضایی ها بود و جاییش در مورد پیشگویی مایاها نگفته بود. . .به اعقاد فومن دانیک مایاها با فضایی ها در ارتباط بودن
خیلی دور از ذهن نیست که کره زمین یک روزی نابود بشه ولی بگیم سال 2012 دنیا نبود میشه مزخرفی بیش نیست. . دلیل تمرکز رسانه ها هم انحراف افکار عمومی هست
من فکر میکنم روزی میرسه که ما بتونیم تو سیاره های مختلف زندگی کنیم
اطمینان دارم فضایی ها وجود دارن و ما هم دانشمون انقدر پیشرفت میکنه که اگر کره زمین هم نابود بشه مهم نباشه. . . . . . .

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
خیلی تاپیک کره ای بود!
حسابی استعمال کردیم!
چقدر سخته برام دیدن اینکه ما ایرانی ها یا از این طرف میافتیم یا از اون طرف.
تو هر زمینه ای تعصب چشمامونو کور کرده، یکی توی دین محو میشه یکی توی بی دینی.
یا از یه موضوعی 100 درصد دفاع میکنیم یا 100 درصد رد میکنیم.
اونوقت دم از منطق و تحقیق و منبع معتبر و هزار تا چیز دیگه میزنیم که به همه ثابت کنیم که اونی که من میگم درسته!
فقط میتونم بگم جبهه گیری ها در رابطه با این موضوع از هر دو طرف خیلی نا امید کننده س..

---------------
حالا یه تئوری میدم از حال و هوا بیایم بیرون! :
سال 2012 انسان بر حسب اتفاق در زمان سفر میکنه (یا به دلیل سرعت غیر مجاز در راستای میدان مغناطیسی زمین، یا به دلیل توقف غیر مجاز در نزدیکی مثلث برمودا)
طی این سفر به دوره Maya ها بر میگرده و زمان حال (که تا 2010 رفته بود) Shift+delete میشه و دوربین با همون طیاره ای که به زمان سفر میکنه، میره به همون سالهای زندگی مایا ها.
مایا ها با خودشون میگن: **&^%$$#@*#$^ (یعنی اینا دیگه از کجا پیداشون شد؟)
مسافرای زمان هم با گریه میگن عمو ها ما رو نخورین :( ما هم در عوض تکتولوژه خفن بهتون یاد میدیم. باشه؟
مایا ها هم میگن: *!@# (یعنی باشه، سگ خورد)
خلاصه همه چیزو تو سرزمین مایا آموزش میدن.. از رندر کردن با Vray، تا تاریخ جنگ های جهانی، اتفاق های مهم تو دنیا و حتی سالی که از اون برگشتن به دوره مایا ها (یعنی 2012)
به همین خاطر مایا ها نفهمیدن بعد از 2012 چی میشه!
بعد از یه مدت یه آرتیست تو مایا میاد یه رندر خفن از یه جمجمه میگیره که کف همه میبره!
و جایزه به اون یه 3D Printer خفن میدن اونم باهاش جمجمه رو رندر 3D میگیره و موندگار میشه..
خلاطه هر بار که بشر به 2012 میرسید بر میگشت به دوره مایا ها و تکنولوژی جدید تری به اونا یاد میداد..
خلاصه انقدر این چرخه ادامه پیدا میکنه که اعصاب همه به هم میریزه.. میگن مگه ما مسخره ایم؟
ولی کسی جوابی بهشون نمیده (شاید چون همه مسخره بودن)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
احیانا مایا هم رفتن انسان به ماه رو پیش‌بینی کرده بوده؟
خیر من چنین چیزی نگفتم ، منظورم این بود که حتما" سفینه ی فضایی رو به چشم دیدن که نقاشیش رو کشیدن .
تو پست صفحه قبلمم تو نقل قولی که اوردم به این موضوع اشاره کردم که خود مایاها گفتن فردی که تو سفینه نشسته یکی از خدایانشون (احتمالا" یکی از آدم فضایی ها) بوده!!
من فقط اون دسته از پیش بینیهاشون در مورد کسوف و خسوف و همین 2012 ست و از روی علم نجوم-که توش فوق العاده پیشرفته بودند-گفتن رو قبول دارم .
بسه دیگه بابا ترکیدیم از خنده.این حرفا چیه مثل اینکه شما این چرتو پر تا رو باور کردین.من اگه صد سال حرفای یه قوم عقب مونده رو باور کنم.بسه بابا زندگی تونو بکنین.

xbox360
آدم بعضی وقتها می مونه که چی بگه واقعا"!:smile:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا از این حرفا زیاد گفته شده!
سال 1000 بود که کلیسا میگفت "عیسی ظهور خواهد کرد!"
ظهور نکرد و گفتن باید از زمان مردنش حساب میکردیم!
یه 40 سالی هم اونجور سره ملت شیره مالیدن
حالا آوردن آخر تقویم مایا رو گذاشتن واسه سرکاری
من قبول دارم ماه داره منحرف میشه و شهابا به زمین میخورن
به موجودات فضایی هم اعتقاد دارم
ولی به اینکه زمین تو یه روز و یهویی که پیشبینی شده نابود شه دیگه واسم خیلی خنده داره!

bad cat

کاربر سایت
Nov 10, 2009
1
در راستای تحقیقات بشر دوستانتون دیدن فیلم Nostradamus 2012 هم پیشنهاد میشه
از احمدی نژاد به عنوان یکی از بلایای آسمانی که در سال 2012 قراره اتفاق بیفته یاد میکنه :D
کلا فیلم جالبیه اولش میگه Nostradamus پیشبینی کرده ماهی ها تو رودخانه ها و دریا ها از گرما برشته میشن آخرش به این نتیجه میرسیم که قراره عصر یخبندان رخ بده
یا میگه انواع واقسام بلا ها از زلزله و آتشفشان و سونامی گرفته تا احمدی ممکنه رخ بده
پ.ن: ای خدا این شب و روزها رو از ما نگیر آخه ما دیگه به چی بخندیم

آخرین ویرایش:

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
من این مطلبی که نوشتم رو نه 100%رد میکنم نه 100% قبول حدف فقط اطلاع رسانی بود.

و اگه با مایا مشکل دارید خطاب به من صحبت نکنید .(صحبت که چه عرض کنم فهش - مشت-... :biggrin1: )

نوشته شده توسط Wakashizuma
بعضی دوستان که اینجا خرافاتی تشریف دارن بیشتر از این به سلول های مغزشون فشار نیارن و به جای اینکه بشیین اینجا پست بدن برن توی کار فال گیری و رمالی چون بیشتر بهشون میاد . در ضمن مشغول کندن غاری چیزی هم بشین که 2012 برین توی پنهان شین!

بعضی حرف ها به قدری مسخره و عقب موندن که به درد مطرح شدن توی مکتب میخورن
در مورد از بین رفتن ادم و زمین و اینام که تا الان 1000 دفعه تاریخ تعیین شده اخریش هم حدودای سال 2000 بود
moving on.........................
خدا رو شکر نسبت به -2-3 سال قبل پیشرفت کردی .

نوشته شده توسط MG.Snake
ولی بگیم سال 2012 دنیا نبود میشه مزخرفی بیش نیست

نوشته شده توسط aminblackhawk
بسه دیگه بابا ترکیدیم از خنده.این حرفا چیه مثل اینکه شما این چرتو پر تا رو باور کردین.من اگه صد سال حرفای یه قوم عقب مونده رو باور کنم.بسه بابا زندگی تونو بکنین.

نوشته شده توسط catman
یک زمانی هم میگفتن ستاره دنباله دار هالی دمش کج میشه میخوره به زمین و همه میمیرن

نوشته شده توسط ashkan83
سال 1999 یادتونه کارلوس روآ دروازه بان آرژانتین دیگه فوتبال بازی نکرد گفت همه سال 2000 میمیرن رفت صبح تا شب فقط عبادت کرد!!!

نوشته شده توسط alimami
لااقل می گفتن 20-- خورده ای یه چیزی... 2012 واقعا تو کت آم نمیره...

100 بار گفتم که زمین قرار نیست نابود بشه .قوم مایا هم نگفته نابود میشه .گفته وارد دوره ی جدیدی میشه (تا الان هم خیلی خودم رو کنترل کردم:biggrin1:)
2012 دنیا نبود میشه
بگید کجای این مطلبی که من نوشتم گفته نابود میشه تا من حذفش کنم.

نوشته شده توسط tourk
"میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند."
حتما به یک پزشک مراجعه کن ، خطای دید داری:smile:

نوشته شده توسط King-x360
بابا بیخیال بشید دیگه...یه روزی زمین نابود میشه...میترکه هممون هم میمیریم این که غصه نداره
ولی حالا جدا از شوخی خب این مقاله گفته 2012 بر اثر این واقعه برق قطع میشه و مشابه این اتفاق سال 1921
افتاده دیگه حرفی از مردن و پایان زمین نزده شما چتونه این بحث ها رو میکنید :-"
قربون آدم چیز فهم

آخرین ویرایش:

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر دوستان عزیز
عجب بحث جالبی شده ها
اگر تمامی این حرفهایی که دوستان گفتن رو کنار هم قرار بدیم به این نتیجه میرسیم که 100% زمین توی 2012 وارد دوره ی جدیدی میشه ! :laughing: اما یک جای کار اشکال داره و اونم اینه که ما یک تیره با تیرکمون پرتاب کنیم بعد هر جا خورد بگیم اینجا هدف ما بوده .
ببینید ما میایم در مورد مایا ها که خیلی هم اقوام شاخی بودن تحقیق میکنیم میبینیم که جایی پیش بینی کردن زمین 2012 وارد دورهی جدیدی میشه واین تمدن نابود میشه ( همه میمیریم) این رو به عنوان یک حکم میپذیریم بعد شروع به جمع کردن فرایض میکنیم مثلا : توی قران هم گفته زمین یک روزی نابود میشه . توی انجیل هم گفته ناسا هم که میگه طوفان خورشیدی اتفاق میفته و ...
بعد به این نتیجه میرسیم که همه اون روز میمیریم تا تمدن جدیدی درست بشه (تجربی) و تاریخ و نوعش رو هم با استناد به فرایضی که هیچ راه حل علمی براشون نیست و اصلا منطق صحیحی پشتشون نیست قبول میکنیم زمان این اتفاق هم که حکم خیلی دقیق زحمتش رو کشیده و گفته ( از فرض به حکم رسیدن هم بیخیال میشیم که مهم ترین قسمت حل مسئله هست) پس مسئله حل شد زمین دوره ی جدیدش رو اغاز میکنه . :laughing:
واقعا این نوع حل مسئله احمقانه نیست؟
این حل تقریبا علم منطق و تا حدی فلسفه رو زیر سوال برده چون اونهاهم از این طریق اثبات ها رو انجام میدن(البته خیلی کامل تر) .فلسفه اسلامی هم که اصلا هیچی ... مثلا : اقا زمین رو کی افریده ؟ خدا چرا چون ما توش زندگی کنیم . چرا؟ چون مارو امتحان کنه و... (دوست دقت کنید من فقط با فلسفه ی اسلامی کار داشتم نه خود اسلام ).
از طرف دیگه میان میگن اقا قوم مایا تمام خسوف ها و کسوف ها رو پیش بینی کره خوب از چه راهی این راه اصلا درست وعلمی هست . اصلا از اولین روز پیدایش انسانها با هم توی جنگ بودن این پیش گویی بر چه مبنایی بوده . شرایطی براش توصیف شه یا نه اگر توصیف شده ایا با شرایط خود جنگها برابر بوده و ...
ما اگر نخواهیم بین و پیش گویی و پیش بینی فرقی بگزاریم که درست نیست ! پیش گویی یعنی یک سری چرندهایی که اصلا پایه و اساس علمی ندارند و نمیشه بهشون اطمینان کرد پیش بینی سخنی است که بر اساس یکسری شواهد که کاملا اثبات شدن نتیجه میشود و با توجه به اون شرایط میشه تا حدودی بهش اطمینان کرد.

ویرایش : امیدوارم دوستانی که پست من رو قبل از ویرایش خواندن من رو ببخشند واقعا خودم بعد از بررسی دقیق پست ها و مخصوصا پست اول از این که به اون شکل پست دادم شرمنه شدم!( کاملا حقیقت رو میگم )از دوست خوبم هم ممنونم که اشتباهم رو بهم گوشزد کردند.

ببخشید اگر زیادی حرف زدم
پاینده باشید

آخرین ویرایش:

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
درود بر دوستان عزیز
عجب بحث جالبی شده ها
اگر تمامی این حرفهایی که دوستان گفتن رو کنار هم قرار بدیم به این نتیجه میرسیم که 100% زمین توی 2012 میترکه ! :laughing: اما یک جای کار اشکال داره و اونم اینه که ما یک تیره با تیرکمون پرتاب کنیم بعد هر جا خورد بگیم اینجا هدف ما بوده .
ببینید ما میایم در مورد مایا ها که خیلی هم اقوام شاخی بودن تحقیق میکنیم میبینیم که جایی پیش بینی کردن زمین 2012 می ترکه این رو به عنوان یک حکم میپذیریم بعد شرو به جمع کردن فرایض میکنیم مثلا : توی قران هم گفته زمین یک روزی نابود میشه . توی انجیل هم گفته ناسا هم که میگه طوفان خورشیدی اتفاق میفته و ...
بعد به این نتیجه میرسیم که زمین نابود میشه (تجربی) و تاریخ و نوعش رو هم با استناد به فرایضی که هیچ راه حل علمی براشون نیست و اصلا منطق صحیحی پشتشون نیست قبول میکنیم زمان این اتفاق هم که حکم خیلی دقیق زحمتش رو کشیده و گفته ( از فرض به حکم رسیدن هم بیخیال میشیم که مهم ترین قسمت حل مسئله هست) پس مسئله حل شد زمین میترکه . :laughing:
واقعا این نوع حل مسئله احمقانه نیست؟
این حل تقریبا علم منظق و تا حدی فلسفه رو زیر سوال برده چون اونهاهم از این طریق اثبات ها رو انجام میدن(البته خیلی کامل تر) .فلسفه اسلامی هم که اصلا هیچی ... مثلا : اقا زمین رو کی افریده ؟ خدا چرا چون ما توش زندگی کنیم . چرا؟ چون مارو امتحان کنه و... .
از طرف دیگه میان میگن اقا قوم مایا تمام خسوف ها و کسوف ها رو پیش بینی کره خوب از چه راهی این راه اصلا درست وعلمی هست . اصلا از اولین روز پیدایش انسانها با هم توی جنگ بودن این پیش گویی بر چه مبنایی بوده . شرایطی براش توصیف شه یا نه اگر توصیف شده ایا با شرایط خود جنگها برابر بوده و ...
ما اگر نخواهیم بین و پیش گویی و پیش بینی فرقی بگزاریم که درست نیست ! پیش گویی یعنی یک سری چرندهایی که اصلا پایه و اساس علمی ندارند و نمیشه بهشون اطمینان کرد پیش بینی سخنی است که بر اساس یکسری شواهد که کاملا اثبات شدن نتیجه میشود و با توجه به اون شرایط میشه تا حدودی بهش اطمینان کرد.

ببخشید اگر زیادی حرف زدم
پاینده باشید

:eek::eek:

کی گفته زمین نابود میشه
پست قبلی رو نخوندی یا ندیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
شرمنده من داشتم چند جای دیگه ام این ها رو میخوندم البته اینجا هم اشاره به نابودی بود بحث من هم کلا روی اصل مطلب که پیش گویی و اینجور چیزا بود هستش .
ولی وقعا اگر برق کل زمین قطع بشه خیلی ها که عمل و درمانهای دیگه روشون انجام میشه که به برق نیاز داره میمیرن ... امیدوارم تا اون موقع یک راه حلی برای این قضیه پیدا کنن.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
آقا از این حرفا زیاد گفته شده!
سال 1000 بود که کلیسا میگفت "عیسی ظهور خواهد کرد!"
ظهور نکرد و گفتن باید از زمان مردنش حساب میکردیم!
یه 40 سالی هم اونجور سره ملت شیره مالیدن
حالا آوردن آخر تقویم مایا رو گذاشتن واسه سرکاری
عزیز من چرا پیش بینی های مذهبی رو وسط می کشی؟بله کلیسا هزاران بار گفت فلان سال مسیح ظهور می کنه یا تو فلان موقع دنیا به آخر می رسه ، ولی الان بحث ما سر پیش بینی ایه که مایاها از روش کاملا" علمی انجام دادن و گفتن تو 2012 تمدن بشری وارد مرحله جدیدی می شه!
ولی به اینکه زمین تو یه روز و یهویی که پیشبینی شده نابود شه دیگه واسم خیلی خنده داره!
کی حرف از نابودی زمین زد!تو اسم تاپیک هم نوشته تحولی بزرگ برای انسانها نه نابودی زمین!!
خوندن زبان فارسی اینقدر براتون مشکله؟:smile:
سال 1999 یادتونه کارلوس روآ دروازه بان آرژانتین دیگه فوتبال بازی نکرد گفت همه سال 2000 میمیرن رفت صبح تا شب فقط عبادت کرد!!! :laughing:
...:smile:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
جالبه اولش فقط حرف از نابودی زمین و ترکیدن و ... هست , بعد که مشخص میشه ناسا هیچ جا اسمی از نابودی نیاورده و همه چیز فقط یه Hoax عظیم هست , از واژه تحول استفاده میشه ! تحول که کلآ معنی خوب میده , پس این همه بحث برای چیه ؟! باید خوشحال باشیم که متحول میشیم !

این جمله هم توی پست اول تاپیک وجود داره :

ماياها معتقد بودند که زمين از 5 دوره تشکيل شده، پايان هر دوره يه اتفاق خيلي بد مي افته و دوره جديد شروع مي شه. جالب اينجاست که 2012 پايان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهيم شد، گفته مي شه تمدن حاضر از بين خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ويدئو اشاره شده به زمين لرزه هاي بزرگ) .

اتفاق خیلی بد + از بین رفتن تمدن حاضر = از بین رفتن انسانها ! من معنی دیگه ای نمیتونم ازش دربیارم !

لطفآ پستهای مذهبی هم نزنین چون پاک میشه. سابقه نشون داده بحث های مذهبی نتیجه جالبی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر