موج بن شدگان Xbox Live به 600 هزار نفر رسید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

Xbox-LIVE-Logo.jpg

درود .

طبق گزارش یکی از مسئولان Microsoft موج گیمرهای بن شده در Xbox Live در امریکا و کانادا به 600 هزار نفر رسید .

و این در حالی است بعد از شکسته شدن قفل بازیه Modern Warfare 2 و پخش شدن ان در اینترنت ms کار بن نمودن را شدت بخشیده است . و تا چلوگیری از بازیهای کپی و دزدی دست از این کار بر نمیدارد .

MS میگوید . بیشتر کاربرانش جوانان هستند و از شرایط و مقررات کار با LIVE اگاه نیستند و از اینکه بعد از این مورد تلفن را بر میدارن و بر سر ما دادو هوار میکشن ناراضی هستیم .

و چندی پیش بعضی دیگر هم شروع به تهدید کردن اقای Stephen Toulouse مسئول قسمت XBOX LIVE پرداخته بودند

source

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
برای شما که ظاهرا خیلی مایه داری :D مشکلی نیست! برا ما فقیر فقراء :D چی؟! مگه اون زمان که من و شما مثل نقل و نبات PS2 کپی خور میکردیم با بازی دونه ای 500 تومن بازی میکردیم سونی کاری به کار کسی داشت؟! :mad: من یکی که تا آخر عمر به خاطر اون یکی 360م که بن شد $M و عمو بیلی رو نفرین میکنم!!! :D

الانم مایکروسافت کاری نداره به کاره کسی. شما برو بازیه کپی بگیر هر چقدر خواستی بازی کن. کسی بهت کاری نداره.
ولی شما میخوای از XBL هم استفاده کنی یعنی هم خرو میخوای هم خرما رو. مطمئن باش اگه PS2 هم سیستمی به بزرگیه XBL داشت اونم بنت میکرد.

پ.ن: نگین که سونی توانایی همچین کاری رو نداشت (چون اون lموقع بازی اینترنتی نداشت PS2) که نمیدونم چی بگم؟! سونی نمایندگی تو ایران که داشت نمی تونست بگه برین PS2 های کپی خور شده رو از تو مغازه ها جمع کنین و نظارت داشته باشین که دیگه کپی خور نکنن؟! نمی تونست؟!

حالا مگه مایکروسافت همچین کاری کرده؟

به نظرم مایکروسافت خیلی حال داده که فقط دسترسی رو از XBL قطع میکنه و نه کاری داره به گیمرتگتون و نه به کنسوله کپی خورتون. خدائیش خیلی حال داده.

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
برای شما که ظاهرا خیلی مایه داری :D مشکلی نیست! برا ما فقیر فقراء :D چی؟! مگه اون زمان که من و شما مثل نقل و نبات PS2 کپی خور میکردیم با بازی دونه ای 500 تومن بازی میکردیم سونی کاری به کار کسی داشت؟! :mad: من یکی که تا آخر عمر به خاطر اون یکی 360م که بن شد $M و عمو بیلی رو نفرین میکنم!!! :D
پ.ن: نگین که سونی توانایی همچین کاری رو نداشت (چون اون lموقع بازی اینترنتی نداشت PS2) که نمیدونم چی بگم؟! سونی نمایندگی تو ایران که داشت نمی تونست بگه برین PS2 های کپی خور شده رو از تو مغازه ها جمع کنین و نظارت داشته باشین که دیگه کپی خور نکنن؟! نمی تونست؟!

سونی کسی بود که سر قضیه rootkit یکی از بزرگترین ابروریزی هارو کرده بود خودش
(قضیه از این قرار بود که هر کسی سیدی های کمپانی موزیک سونی رو توی کامپیوتر گوش میکرد بدون اطلاعش سونی یک برنامه توی کامپیوتر اینستال میکرد که نه تنها کار غیر قانونی بود کامپیوتر رو هم در معرض خطر های security قرار میداد بعد هم که قضیه ضایع شد مجبور شد جمو جور کنه قضیه رو)

اپل هم ایفون های jailbreak شده رو ساپورت نمیکنه و توی هر اپدیت سینک iTunes با Palm PRe رو قطع میکنه

شما مشکلت اینه که احساس طلبکار بودن داری و فکر میکنی مایکروسافت به شما بدهکاری چیزی که داره که شما باید محصولشو مجانی یا با اون قیمتی که مد نظر خودت هست استفاده کنی و اونام هیچ حقی روی محصولی که خودشون تولید کردن ندارن!

اگه شما به نظرت محصولشون بده و گرونه استفاده نکن (چیزی که تا حالا صد هزار دفعه توی این تاپیک ها گفته شده) کسی مجبورتون نکرده که
حداقل نرم افزار رو بدون اجاره صاحبش استفاده میکنین دیگه حس طلبکاری بهتون دست نده که انگار دنیا بهتون بدهکاره!

PS: البته من مطمینم اگه بجای مایکروسافت سونی الان این بن هارو انجام داده بود الان شما میگفتی که حقشه و کار درستی کرده. دیگه از کسی که مثل فن بوی های اپل سال 1997 که MS رو $M مینویسه انتظار دیگه ایی نداره
PS: من کاری که به اینکه مایکروسافت باید بن میکرده یا نه ندارم. اون بر میگرده به خودش و تصمیمی که گرفتن سود و ضررش هم به پای خودشون نوشته میشه. اما در نهایت محصول هر کسی متعلق به خودشه و میتونه اون طور که مد نظرشه جلوی piracy رو بگیره (تا جایی که کار غیر قانونی نکنه مثل اینستال rootkit که سونی انجام داد). شما شما وقتی Xbox 360 یا iPhone میخری (یا هر محصول دیگه ایی) توی جعبش یک دفترچه ایی هست که که کامل توضیح میده چه چیزهایی انجام دادنش روی این محصول غیر قانونی هست و از طرف سازنده ساپرت نمیشه. وقتی شما از این محصول استفاده میکنی یعنی این شرایط رو پذیرفتی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر