نسخه رایگان آنریل انجین 3 Unreal Developemnet Kit

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
ليسانس هر خروجی با هم متفاوته
قيمت لايسنس ها در مناطق مختلف فرق ميکنه
وسعت محدوده ی انتشار هم در قيمت اون فرق ميکنه
و خيلی از شرايط ديگه
در مورد فروش اين انجين در ايران هم چيزی نميدونم
چيزی هم که هست به خوديه خود نميشه ازش خروجی گرفت

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
الان مثلاً خواستی منو به چالش بکشی؟!:laughing: باشه میذارم.
حجمش در کمترین حالت بالای 100MB می شد و نه من می تونستم آپلود کنم و نه شما دانلود می کردی. بنابراین فیلم مراحل نصب و اجرای اون رو گذاشتم:

http://rapidshare.com/files/38376505...Alone.wmv.html
16MB

اول اینکه وقتی یه حرفی میزنید ، حتی اگه من به وضوح اشتباه بگم ، باید حرف خودتون رو اثبات کنید !!!
تو فیلم هم من چیزی جزء نصب UDk و سپس Replace کردن یه لول ساده به جای لول اصلی ، و اجرای پیشفرض توسط Unreal Frontend ندیدم .
و در مورد Export کردن یا همون خروجی نهایی ، اون Epic مغز خر نخورده که انجین خدا تومنی رو کاملا Free بده دست ملت . این انجین همون کاربردی رو داره که تو صفحه قبلی گفتم : برای یادگیری توی دانشگاه ها و جذب Game designer های با استعداد هست .

حالا باز اگه فکر می کنی من اشتباه می کنم ، با دلیل و مدرک اشتباه من رو ثابت کن .

black.bird

کاربر سایت
May 5, 2010
6
salam be hame
mikhastam begam ke na epic maghze khar khorde na udk ye engine kamele,udk engin hast ye engini ke hamechio vase sakhtan dare,ama dalile aslie epic tarvije bazisazi bude,udk behtarin vasile vase indie designera ya harkie dge ke sarmaie avalie nadare ama mikhat game besaze hast!
hala jaie tu saro kule ham zadan berin udk material and interduction gnommonology(video tutoriale) ro peydao dl konin ke ba udk mitunin be tamame arezuhatun beresin!
rasti harsal mosabeghate make something unreal ham epic bargozar mikone,bazi besazin ke jayezehash alie:d

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
اول اینکه وقتی یه حرفی میزنید ، حتی اگه من به وضوح اشتباه بگم ، باید حرف خودتون رو اثبات کنید !!!
تو فیلم هم من چیزی جزء نصب UDk و سپس Replace کردن یه لول ساده به جای لول اصلی ، و اجرای پیشفرض توسط Unreal Frontend ندیدم .
و در مورد Export کردن یا همون خروجی نهایی ، اون Epic مغز خر نخورده که انجین خدا تومنی رو کاملا Free بده دست ملت . این انجین همون کاربردی رو داره که تو صفحه قبلی گفتم : برای یادگیری توی دانشگاه ها و جذب Game designer های با استعداد هست .

حالا باز اگه فکر می کنی من اشتباه می کنم ، با دلیل و مدرک اشتباه من رو ثابت کن .

شما کلاً تو یه وادی دیگه سیر می کنید. برای همین هیچوقت به نتیجه نخواهیم رسید. اولاً اون UDK نبود، بازی ساخته شده و پکیج شده توسط Frontend بود. Task manager هم باز بود تا ببینی که خبری از UDK نیست. درسته که ساختار و چیدمان فولدر ها شبیه UDK میشه ولی شما اگه به ساختار فولدر هر بازی که با آنریل انجین ساخته شده نگاه کنی متوجه میشی که باید اینطور باشه نمونش هم Gears of War. حالا من با Frontend پکیج کردم شما با هر برنامه ای دوست داری پکیج کن. اصلا UDK و بازی نهایی یه جورایی در هم تنیده هستند. پکیج چی کار می کنه؟ میاد این موارد رو یه جا جمع و فشرده می کنه:فایل هایی که توی فولدر UDK قرار داره و مربوط به بیس انجین میشه. Map های Coock شده و Resource های استفاده شده. به علاوه ی C++ redistributable, DirectX و یه مشت درایور و خرت و پرت دیگه. که با دونستن این ساختار میشه با هر برنامه دیگه ای پکیج گرفت. دستی هم میشه کپی و روی یه کامپیوتر دیگه اجرا کرد.
مورد دیگه ای که هستش مربوط میشه به بعضی از چیزا که به صورت پیش فرض روی سیستم هست. مثل شخصیت اصلی و GUI. که صرفاً برای تسریع دیباگ هستش.
در مورد مغز خر هم باید بگم که حتی لینوکس اوپن سورس هم کاملاً فری نیست. این که دیگه جای خود داره.پیرو حرف دوست بالایی خیلی حرکت هوشمندانه ای زده اتفاقاً. Epic اومده یه برنامه داده بیرون که همه بتونن استفاده کنن و حرکت بزنن. هر کی خوشش اومد و خواست کاسبی کنه با این برنامه، Epic میاد و درصدش رو میگیره. یعنی تو هیچ جای دنیا شما نمی تونی بازی ساخته شده با این برنامه و لیسانس فری رو بفروشی(البته منهای ایران).
و در نهایت فرق اصلی این نسخه ای که دست ماست با نسخه ی خدا تومنی در اینه که شما به کد و سورس اصلی دسترسی ندارید. ولی هر کدی که اراده کنید می تونید وارد برنامه کنید.

اینم اثبات حرفام که مستقیماً از سایت UDK.com میاد:

هر جور بازی میشه ساخت:
Q: Can I create any kind of game with UDK?
A: Absolutely! UDK is the perfect solution for any kind of virtual world you wish to create, from racing games to simulations. Visit our Showcase to see some of the amazing creations our users have authored with UDK.

هدف برنامه همه هستند، قدرت این برنامه همونی هست که تو دست Developer های حرفه ای هم هست:
UDK is aimed at anyone who wants to work with Unreal Engine 3, and UDK provides the same professional, world-class tools with which our developers work. UDK isn't watered down in any way so both beginners and professional developers can use it.

اگه هدف تجارت نباشه کاملاً آزادی که بازی ساخته شده رو پخش کنی:
Q: Is UDK really free for me to use?
A: Absolutely. Download UDK, create your project and distribute it completely free of cost.
اگه نشه از پروژه خروجی گرفت، پس منظور از distribute چیه؟

فرق نسخه اصلی و فری:
Q: How does this differ from an Unreal Engine 3 license?
A: The primary difference is that UDK does not include Unreal Engine 3 C++ source code access. UDK ships with all the UnrealScript code and Unreal Engine tool integrations as the commercial version of Unreal Engine 3, offering all the same features the pros use.

با این حال ممنون میشم اگه شما حرفاتون رو اثبات کنین یا حرفای منو نقض کنین. شاید واقعاً از قضیه پرت باشم.

آخرین ویرایش:

black.bird

کاربر سایت
May 5, 2010
6
man ba azor movafegham:d
dustan dar vaday digan:d
ye chizi yadetun nare game sakhtan faghat ye engine ya editor nemikhat,kheily chizaie dge hast,fkr nakonin udk ke umad dge rahat mishe bazi sakht!udk ham hamun masirio mire ke baghie engine ha miran;)
kasi paye team zadan hast?

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
OoOps :D
من تازه چلنج رو دیدم ، پس اول مپ رو تو Frontend باز کردید ، بعد Cook و بعد پکیج کردید و بعد از نصب پکیج فیلم گرفتید :D من فکر کردم Udk رو نصب کردید و بعدش شرتکات Game - Unreal Development Kit رو باز کردید :D
حرف های بالای شما(Azor) هم کاملا درست :D

ویرایش : آقایون توحین نکند !!! اینجا پست میدیم که یه چیزی یاد بگیریم ، نه تو سر کله هم بزنیم .

i-studio

کاربر سایت
May 15, 2010
2
سلام

نگاه کنید با کیا می خوایم بریم سیزده به در با برنامه بلد نیستید کار کنید نگید خروجی نمیشه گرفت.اینم لینک مستقیم دانلود اموزش های udk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ميشه باهاش بازيه دو بعدي ساخت؟
اگه منظورت SIDE SCROLLING هستش(آدمتو از چپ به راست ببری مثل SHANK)بله میشه ساخت.اما اگه منظورت چیز دیگه ای هست نمیدونم!
کسی تاحالا با این برنامه کار کرده؟
یه عکس بذاره ماهم فیض ببریم!
من این برنامه ور برا دانلود میذارم و یه بازی فوق العاده قشنگ در سبک SS میسازم !

SILSIN

کاربر سایت
Aug 3, 2008
40
ميشه باهاش بازيه دو بعدي ساخت؟

اره چرا که نشه بازی دوبعدی. سه بعدی و حتی ماشین و حتی حتی فوتبال باورت هم نمی شه کد هرکدوم از دوربینها رو اینجا برات میزارم

ليسانس هر خروجی با هم متفاوته
قيمت لايسنس ها در مناطق مختلف فرق ميکنه
وسعت محدوده ی انتشار هم در قيمت اون فرق ميکنه
و خيلی از شرايط ديگه
در مورد فروش اين انجين در ايران هم چيزی نميدونم
چيزی هم که هست به خوديه خود نميشه ازش خروجی گرفت

میان افزار انریل انجین پاشم به ایران نرسیده چه برسه که فروش داشته باشه . در ضمن این میان افزار خروجی میده و تا الان بازی باهاش زیاد ساختن .

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اقایون اگه استقبال کنید اموزش های انریل اسکریپت یا همون کدنویسی اینانجین رو براتون میزارم
اگه میتونید آموزشاشو از اول اول بذارید برای کسایی که تابحال بااین نرم افزار کار نکردن بعد پله پله بریم بالا عالیه!
پیشاپیش ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر