نسخه رایگان آنریل انجین 3 Unreal Developemnet Kit

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
1-خب اخه من فقط با turbo c++ یا visual c++ برنامه نویسی کردم یه بازی دو بعدی ماشین رونی ساختم با زبان های دیگه تاحالا کار نکردم برای همین برام مهم بود چه زبانی میخواد
2-اخه مشکل اینه اگه بخوام مثلا یه کاراکتر با قدرت های خاص درست کنم که پیش فرضش نباشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟
3-اون بکیچ یونیتی رو از کجا نسخه سالمشو تهیه کنم؟؟؟؟
4- بعد یه سوال یونیتی بهتره یا کرای انجین... کرای انجین بدون برنامه نویسی میشه؟
اون پکیج یونیتی خیلی بدرد نیمخوره
ببین بستگی داره کرای رو اصلا پیشنهاد نمی کنم چون اگه یه بازی فوق خفن نسازی اصلا نمیتونی خروجی بگیری ولی گرافیک خفنی داره کلا که پیشنهاد نمیشه کرای
شما من پیشنهادم بهت یونیتیه آموزشاش خیلیه اگه خواستی بگو لینک بدم اون پکیج حقیقتش من خودم انداختم زیاد چیز جالبی نبود آخر لینکشو گذاشتم تو یونیتی توی کد نویسی همیشه دستت بازتره زبان کد نویسی یونیتی هم JavaScript هست و #c هر کدومو بخوای انتخاب می کنی در کل سی شارپ پیشنهاد می شه
دانلود پکج playmaker با حجم. دو مگابایت
موفق باشی

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
اون پکیج یونیتی خیلی بدرد نیمخوره
ببین بستگی داره کرای رو اصلا پیشنهاد نمی کنم چون اگه یه بازی فوق خفن نسازی اصلا نمیتونی خروجی بگیری ولی گرافیک خفنی داره کلا که پیشنهاد نمیشه کرای
شما من پیشنهادم بهت یونیتیه آموزشاش خیلیه اگه خواستی بگو لینک بدم اون پکیج حقیقتش من خودم انداختم زیاد چیز جالبی نبود آخر لینکشو گذاشتم تو یونیتی توی کد نویسی همیشه دستت بازتره زبان کد نویسی یونیتی هم JavaScript هست و #c هر کدومو بخوای انتخاب می کنی در کل سی شارپ پیشنهاد می شه
دانلود پکج playmaker با حجم. دو مگابایت
موفق باشی

من سی شارپ بلد نیستم با یونیتی هم تا حالا کار نکردم بیشتر با موتور های مبتدی کار کردم که تازه برنامه نویسیشون نکردم کد اماده گذاشتم شما اگه میدونی از کجا هم سی شارپ و چاوا اسکریپتت اموزشش رو تهیه کرد و هم بهترین نسخه موتور که مشکل هم بر نخوردم بعد چند گیگ دانلود لطفا بگید

درضمن یه مشکل اساسی کارای گرافیکی چی میشه؟ من بلد نیستم فایل گرافیکی درست کنم!!!!!!!!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
من سی شارپ بلد نیستم با یونیتی هم تا حالا کار نکردم بیشتر با موتور های مبتدی کار کردم که تازه برنامه نویسیشون نکردم کد اماده گذاشتم شما اگه میدونی از کجا هم سی شارپ و چاوا اسکریپتت اموزشش رو تهیه کرد و هم بهترین نسخه موتور که مشکل هم بر نخوردم بعد چند گیگ دانلود لطفا بگید

درضمن یه مشکل اساسی کارای گرافیکی چی میشه؟ من بلد نیستم فایل گرافیکی درست کنم!!!!!!!!
خوب تبریک میگم شما احتمالا اول بازی ساز خانوم توی ایران هستی :d
جدای از شوخی اگه میخوای تفریحی بازی بسازی برو سراغ gamesalad یا این موتورهایی که با drag and drop میشه باهاشون بازی ساخت. unity و unreal 4 بیشتر برای کارهای سنگین تر و حرفه ای هستش. فایل های گرافیکی رو هم لازم نیست درست کنی از اینترنت میشه دانلودشون کرد.

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
خوب تبریک میگم شما احتمالا اول بازی ساز خانوم توی ایران هستی :d
جدای از شوخی اگه میخوای تفریحی بازی بسازی برو سراغ gamesalad یا این موتورهایی که با drag and drop میشه باهاشون بازی ساخت. unity و unreal 4 بیشتر برای کارهای سنگین تر و حرفه ای هستش. فایل های گرافیکی رو هم لازم نیست درست کنی از اینترنت میشه دانلودشون کرد.
نه الان میخوام با انریل کار کنم قبلا با موتور های حاظری کار کردم ب درد نمیخوردن اصلا :|

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
نه الان میخوام با انریل کار کنم قبلا با موتور های حاظری کار کردم ب درد نمیخوردن اصلا :|

من بازم میگم آنمریل برای بازی سازی تفریحی. و مستقل کوچکترین. ارزرشی نداره
آموزش یونیتی و کدنویسیش خیلی زیاده خواستین لینک بدم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
الان تفریحی بازی ساختن یعنی موبایل. خوب اینو بدون که آنریل در ضمینه موبایل فاجعست. برو با یونیتی کار کن. برنامه نوسی هم که بلدی، واسه کار های گرافیکی هم می تونی به سبک بازی Crossy Road درست کنی مدل هات رو که راحت تر باشی!

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
من بازم میگم آنمریل برای بازی سازی تفریحی. و مستقل کوچکترین. ارزرشی نداره
آموزش یونیتی و کدنویسیش خیلی زیاده خواستین لینک بدم
میخوام با انریل کار کنم اصلا شما کلمه تفریحی رو بیخیال
اگه از انریل دارید ممنون بدید لطفا
الان تفریحی بازی ساختن یعنی موبایل. خوب اینو بدون که آنریل در ضمینه موبایل فاجعست. برو با یونیتی کار کن. برنامه نوسی هم که بلدی، واسه کار های گرافیکی هم می تونی به سبک بازی Crossy Road درست کنی مدل هات رو که راحت تر باشی!
میدونم فقط یونیتی خروجی اندروید داره ولی من میخوام با انریل کار کنم
ینی شما از بین اون همه توضیحات من فقط کلمه تفریحیشو دیدی؟؟؟؟ نه مرسی من میخوام یه بازی فراتر از موبایل بسازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر