نصب فریمور 4.2 (آفلاین و آنلاین)

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
ببینید Preloader با آپدیت پاک میشه. واسه همینه که میگم آپدیت نکنید اگه بوت2 ندارید.

پس بهتره که اگر 4.3 اومد به هیچ عنوان آپدیت نکنم .

یه سوال دیگه : من توی خونه اینترنت 6 مگ دارم و وی مدام بهش وصله . اگر از طریق آپدیت توی خود سیستم منو بزنم از سایت خود وی آپدیت کنه با توجه به اینکه زدم کپی خورش کردم باز هم بریک میشه یا فقط کپی خوریش میپره ؟

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
پس بهتره که اگر 4.3 اومد به هیچ عنوان آپدیت نکنم .

یه سوال دیگه : من توی خونه اینترنت 6 مگ دارم و وی مدام بهش وصله . اگر از طریق آپدیت توی خود سیستم منو بزنم از سایت خود وی آپدیت کنه با توجه به اینکه زدم کپی خورش کردم باز هم بریک میشه یا فقط کپی خوریش میپره ؟
احتمال زیاد فقط کپی خوریش میپره. ولی باید صبر کنید تا ببینیم 4.3 چه کرمی میخواد بریزه.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
آره...بعد تو این تاپیک بگردی میتونی بفهمی چجوری nand-key رو گیر بیاری(همون 3 4 صفحه اول)...البته تاپیک راجع به یه چیز دیگس ...نفهمیدی خودم توضیح میدم

خیلی ممنون .

فقط میمونه یه چیز که منو گیج کرده ! اگر الان ما با مدچیپ دستگاه رو روی حالت ریکاوری مود لود کنیم و اون ایزوی مربوط به ریکاوری رو هم رایت کنیم و باقی ماجرا ! خوب باز هم NAND Key رو لازم داریم دیگه ! درسته ؟ یا خود مود چیپ این کار رو میکنه ؟ من حتی مود چیپی که برای این کار لازم هست رو هم پیدا کردم قیمتش هم 45 دلار هست فروشنده هم گفته توی مریخ هم باشی برات میفرستیمش :cheesygri

جالبه که من همش توقع داشتم با یه مود چیپ خفن مثل مال Ps2 روبرو بشم ولی دیدم نصبش خیلی راحته ، کلی خوشحال شدم :cheesygri

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
نه nand-key رو خودش باید بشناسه...من تو فیلمش دیدم خودش میشناخت

خوب پس با این حساب میشه دستگاه های فول بریک رو هم آنبریک کرد ! با استفاده از مودچیپ و ...

خوب خیلی خوبه که .

گویا میشه ریجن رو هم با این روش عوض کرد ، چونکه اگر شما بزنی کمپلت NAND رو پاک کنی و هیچی توش نباشه باز میشه از نو System Menu رو ریخت .

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
البته یکی مودچیپ drivekey گرفته بود ریکاوری منو هم میومد ولی دیسک رو که می ذاشت هیچی نمیشد...البته خدانکنه دستگاه کسی فول بریک شه
گویا میشه ریجن رو هم با این روش عوض کرد ، چونکه اگر شما بزنی کمپلت NAND رو پاک کنی و هیچی توش نباشه باز میشه از نو System Menu رو ریخت .
اینو دیگه نمیدونم...(چقدر حرف میزنم :cheesygri)

آخرین ویرایش:

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
سلام
ورژن wii که دارم uc هست با ورژن 3.5 که روش الان neogamma هست ولی بازی های جدید رو اجرا نمیکنه.
من neogamma جدید بریزم کافیه یا حتما باید آپدیت کنم به 4.2 ؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
ورژن wii که دارم uc هست با ورژن 3.5 که روش الان neogamma هست ولی بازی های جدید رو اجرا نمیکنه.
من neogamma جدید بریزم کافیه یا حتما باید آپدیت کنم به 4.2 ؟
neogama جدید بریز حتما
نه نیازی نیست
فقط مثل اینکه nsmb حتما ورژن 4 میخواد که با یه سری پچ که تو همین سایت هم هست درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر