PES 2010 PS2 تقلبی

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
سلام
امروز لوح زرین بازی PES 2010 PS2 تقلبی وارد بازار کرده که هر جا رفتم داشتند .
N_aggressive%20(25).gif

اولش که بالا میاد خیلی طبیعیه و فکر می کنی PES 2010 گرفتی
N_aggressive%20(4).gif
ولی وقتی می بینی هیچ تغییری تو بازی صورت نگرفته شک می کنی . شرکت لوح زرین هم به طور ناشیانه ای روی PES 2009 عکس قرار داده و نوشته PES 2010 که در هنگام انتخاب توپ بازی متوجه می شوید آخرین توپی که اضافه شده PES 2009 بوده ، در هنگام نمایش مجدد گل هم متوجه می شوید در روی کنترل ها که باهاش صحنه را جلو و عقب می برید نوشته PES 2009 و در تبلیغات کنار زمین هم نوشته Euro 2008 .
N_aggressive%20(40).gif

خیلی جالبه ، این بازی در تاریخ 15/07/88 مجوز گرفته و شماره ی ثبتش هم 210724 هست .
N_aggressive%20(24).gif

گفتم دوستان نرند بخرند .
N_aggressive%20(27).gif

اگه سوالی بود در خدمتیم .
N_aggressive%20(17).gif

در ضمن زیر منوی اصلی بازی هم عکس بازیکن انداخته که دیدن منوها را مشکل کرده و غیر از این ها ، فقط بازیکنان را جابه جا کرده ( به تیم الانشون ) و PES 2010 تقلبی وارد بازار کرده .
N_aggressive%20(7).gif

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
واقعا تاسف داره...یادمه سره WinnigEleven 11 هم رفته بودن شماره ی 10 بازی رو ویرایش کرده بودن و همه ی قدرت ها Limit 99 شکونده بودن شده بودن 120...4 5 تا عکس هم گذاشته بودن تا مردم سرکار برن...

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
ایرانه دیگه چیکار میشه کرد.از اون ور میگن میخایم قانون کپی رایت را بندازیم از این ورم ازین غلطا میکنن.

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
سلام
دو تا عکس از جلو و پشت کاور PES 2010 تقلبی شرکت لوح زرین گرفتم که دوستان این بازی را نخرند . :thumbup:

92353607197879586459.jpg

94753347027779118847.jpg

راستی این طور که من فهمیدم این شرکت سود هنگفتی کرده چون تو هر مغازه ای که من دیدم تعداد زیادی از این بازی مسخره و تقلبی وجود داره و همه یه کاغذ زدند در مغازه که PES 2010 رسید . :yawn:
تازه جالبش اینه که دیشب به یکی از مغازه دارها می گم این همون نسخه ی 2009 هست ، میگه آره . یعنی خودشون هم می دونند و می فروشند . :worthy:
در ضمن من یک نسخه از بازی Black را هم از این شرکت کلاه بردار دارم که به جای فیلم ها و دموهای بازی در اول هر مرحله خرمشهر و حرف های شهید جهان آرا را نشون می ده . :wow:

shock

کاربر سایت
Oct 14, 2009
38
متاسفانه لوح زرين از شركتهايه خاعنيه كه روي وزارت ارشاد رو سفيد كرده.من به هيچ وجه از اين لوح زرين كودن بازي نميخرم.:evil:
اگه بقيه هم همين كار رو كنن دوباره به روال سابق برميگرده...

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
الان که اين تاپيکو خوندم فقط داشتم به حال خودمون تأسف ميخوردم که اينا حتی به هموطنشون هم رحم نميکنن ...... کجای دنيا ميشه همچين چيزايی ديد
تازه اين شرکت جز قانونيترين شرکتهای پخش بازيه
من نميدونم کدوم آدمی به اين بازی مجوز داده ...... پس اين وزارت ارشاد به چه دردی ميخوره !؟ ........ فقط بلدن يه بازيهای مثل گاد آف وار رو اونم بخاطر يه صحنه غير مجاز کنن !!

mtabzr

کاربر سایت
Nov 2, 2009
2
متاسفانه لوح زرين از شركتهايه خاعنيه كه روي وزارت ارشاد رو سفيد كرده.من به هيچ وجه از اين لوح زرين كودن بازي نميخرم.:evil:
اگه بقيه هم همين كار رو كنن دوباره به روال سابق برميگرده...

من هم از اين متقلبا متنفرم شما ها جايي سراغ داريد كه هنوز بازي هاي توي پك پلاستيكي بفروشن و مال اين شركتهاي عتيقه نباشه؟ من ساكن كرجم تهرانم زياد ميام از اونجايي كه تازه 1 ساله PS2 خريدم خيلي بازيهاي زيادي بازي نكردم بازار هم پر بازيهاي چرته و خفن ها همه غير مجاز شدن

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام . . .
آره ، منم حدودا" 3هفته پیش گرفتم ( در حالی که میدونستم هنوز نیومدهااااا ، جو منو گرفت !!!:biggrin1: ) ولی یه هر نحوی بود به یارو فهموندم که این 2010 نیست و . . . پسش دادم !!!! ( بعد از کلی فحش و ناسزا به چیز زرین !!!! :biggrin1: )
چند روز بعد از اون واقعه تلخ و دردناک ، مثه بچه آدم اومدم اینترنت یه سرچ کوسولو به گوگل جان زدم ، و بعد . . . خرید اینترنتی و تمام!!!:cool:
اگه یادتون باشه پارسالم همین قضیه بود . . .;)

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
ولی جدا یعنی هیچکس نیست به این شرکتایی امثال لوح زرین یه چیزی بگه که به شعور جماعت گیمر توهین نکنه
البته وزارت ارشاد اصلا هیچ تخصصی تو هیچ زمینه ای نداره و فقط میتونه به این گیر بده که چرا مثلا cj تتو داره:) یا مثلا چرا اتنا وقتی با کریتوس حرف میزد روسری سرش نبود...........
البته وقتی صدا و سیمای یه مملکت میاد اجازه ی پخش مستند چراغهای خاموش میده که درش عنوان میشه assasins creed یه بازی شیعه کشیه انتظاری بیشتر از این نمیره
دوستان ناراحت نشن اینجا ایرانه اسلامیه

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
در ضمن من یک نسخه از بازی Black را هم از این شرکت کلاه بردار دارم که به جای فیلم ها و دموهای بازی در اول هر مرحله خرمشهر و حرف های شهید جهان آرا را نشون می ده . :wow:
rolf...
اینم از نتایج رعایت شدن قانون کپی رایت در مهینمون...:smile:
چند سال پیش خودم نسخه ی پی سی GTA 7 (همون Just Cause خودمون) و 3 Max Payne رو پشت شیشه مغازه درپیت ها بچشم دیدم...:lol::laughing:
من هم از اين متقلبا متنفرم شما ها جايي سراغ داريد كه هنوز بازي هاي توي پك پلاستيكي بفروشن و مال اين شركتهاي عتيقه نباشه؟ من ساكن كرجم تهرانم زياد ميام از اونجايي كه تازه 1 ساله PS2 خريدم خيلي بازيهاي زيادي بازي نكردم بازار هم پر بازيهاي چرته و خفن ها همه غير مجاز شدن
اگه کرج هستید می تونید از وست گیم گوهردشت بازی PS2 بخرید ، کارشونم درسته .(البته بازیهای قدیمی رو ندارن)
از تمامی شرکتهای درپیت ایرانی-خصوصا زرین نیکان-که بازیهاشون تو هر بقالی پیدا می شه بشدت توصیه می شه بازی نخرید و فقط از مغازه های معتبر یا فروشنده های اینترنتی بازی بخرید...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دیدم بحث کلابرداریه ایرانی جماعت داغه گفتم بد نباشه اینارو ببینید و بخندید!

aauxu.jpg
batman.jpg
doa.jpg
halo.jpg
ng.jpg

این آخری هم شاهکار ترین باکس شاتی بود که دیده بودم ! فقط به لوگو ها دقت نمایید !

pes.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر