God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان من اینتجا تو گاو 2 گیر کردم,

دوستان عزیز دقیقا همین جا منم گیر کردم البته تازه وارد این مکان شدم و دشمن ها رو کشتم کلا باید چیکار کنم اینجا ؟؟؟ ... مشکلم اینه که نردبون کوتاه واسه بالا رفتن و اون ور هم که یک در هست که هلش میدم بالا میرسم اونجایی که باید اهرم رو بچرخونی تا اون شبیه آسانسوره بیاد بالا و ولش که میکنی سریع میاد پایین و 2 تا مجسمه بزرگ قابل حرکت هم هست که نمیدونم به چه درد می خوره ... کمک کنید بتونم برم اون بالا دنبال مجسمه بگردم تا بندازمش پایین ... ممنون از کمکتون

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
دوستان عزیز دقیقا همین جا منم گیر کردم البته تازه وارد این مکان شدم و دشمن ها رو کشتم کلا باید چیکار کنم اینجا ؟؟؟ ... مشکلم اینه که نردبون کوتاه واسه بالا رفتن و اون ور هم که یک در هست که هلش میدم بالا میرسم اونجایی که باید اهرم رو بچرخونی تا اون شبیه آسانسوره بیاد بالا و ولش که میکنی سریع میاد پایین و 2 تا مجسمه بزرگ قابل حرکت هم هست که نمیدونم به چه درد می خوره ... کمک کنید بتونم برم اون بالا دنبال مجسمه بگردم تا بندازمش پایین ... ممنون از کمکتون
رفيق بايد بري اون تا مجسمه قابل حركت كه اون بالاست يكيش رو بذاري روي آسانسور و يكيش رو هم جلوي آسانسور و بعد اهرم رو بكشي تا آسانسور بره بالا و بعد سريع بري بپري رو مجسمه كه جلوي آسانسور گذاشتي و بعد بپري روي مجسمه كه روي آسانسور هست و بري بالا بايد اين كارو سريع بكني

راستي واسه گاد آف وار 2 هست ديگه اين عكس آره؟
با مشكلاتي كه گفتي اين مرحله به ذهنم رسيد!
اگه ديدي جواب نددم بيا پروفايلم چون تاپيك زود گم ميشه!

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
رفيق بايد بري اون تا مجسمه قابل حركت كه اون بالاست يكيش رو بذاري روي آسانسور و يكيش رو هم جلوي آسانسور و بعد اهرم رو بكشي تا آسانسور بره بالا و بعد سريع بري بپري رو مجسمه كه جلوي آسانسور گذاشتي و بعد بپري روي مجسمه كه روي آسانسور هست و بري بالا بايد اين كارو سريع بكني

راستي واسه گاد آف وار 2 هست ديگه اين عكس آره؟
با مشكلاتي كه گفتي اين مرحله به ذهنم رسيد!
اگه ديدي جواب نددم بيا پروفايلم چون تاپيك زود گم ميشه!
ممنون داداش از کمکت .. آره ماله گاد 2 هست ... این که گفتی درسته مطمئنا .. امتحان کردم خبرش رو میدم ... دمت گرم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
به لطف و قوه ی الهی اون قسمتی رو که دوستان کمک کردن رو رد کردم اما الان یک مشکل عجیب خوردم که میگم شاید باگ باشه واسه این می پرسم... من اون قسمت بالا رو رد کردم و سپر رو بدست آوردم و اون مجسمه هم انداختم پایین اما حالا که تو جای خودش قرارش دادم و اون سکو رو میبرم بالا و سپر جلوی چشم چپ اون که از چشماش دو تا نور آبی میاد قرار میگیره به جایی که کورش کنه و نور آبی قطع شه هیچ کاری نمیکنه !!!! چیکار کنم ؟ یا راه خاصی داره که بلد نیستم ؟ ممنون اگر بازم کمک کنید مام مثل شما بازی رو تموم کنیم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
به لطف و قوه ی الهی اون قسمتی رو که دوستان کمک کردن رو رد کردم اما الان یک مشکل عجیب خوردم که میگم شاید باگ باشه واسه این می پرسم... من اون قسمت بالا رو رد کردم و سپر رو بدست آوردم و اون مجسمه هم انداختم پایین اما حالا که تو جای خودش قرارش دادم و اون سکو رو میبرم بالا و سپر جلوی چشم چپ اون که از چشماش دو تا نور آبی میاد قرار میگیره به جایی که کورش کنه و نور آبی قطع شه هیچ کاری نمیکنه !!!! چیکار کنم ؟ یا راه خاصی داره که بلد نیستم ؟ ممنون اگر بازم کمک کنید مام مثل شما بازی رو تموم کنیم
سپری رو که از کشتن Boss اونجا بدست آوردی برو بچسبون به مجسمه و بعد مجسمرو بزار رو سکو و بعد بچرخون تا بره بالا(این از یه چشم) . وقتی گذاشتی بالا سریع بپر و با L1 دفاع کن جلوی اون یکی چشم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان من این مراحل بالا رو رد کردم و الان بالهای پرنده رو گرفتم و وارد اون جایی که شبیه جهنم هست شدم که دور و بر مواد مذاب هست. همون اوایل کار به یک غول سنگی میرسیم که وقتی برای بار اول میزنیمش دیوارها میریزه و اون سنگی که روش واستادیم میره زیر مواد مذاب و غوله هم زنده میمونه جایی هم نیست بپرم و میرم توی مواد مذاب ... باید چیکار کنم.؟؟.. ممنون میشم راهنمایی کنید ... منتظرم

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
وقتی زمین داره میره داخل مواد مذاب روبرو دقت کن دیوارش سنگاش فرو ریخته برو و به اونجا آویزون شو.... بعدش غول سنگی به سمتت سنگ پرتاپ میکنه و تو باید جا خالی بدی تا زمانی که سطح زمین دوباره از زیر مواد مذاب بیاد برون و تو بتونی ادامه مبارزه رو شروع کنی......

• Like
Reactions: dooste.man83

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دوستان ممکنه اینجا منو تو GOW1 کمک کنید.
این بازی رو من تو PS2 تموم کردم ولی الان اینجا یادم نمیاد باید چی کار کنم.
دقاقا بعد ار جایی هست که دمو نشون میده که :
کریتوس وارد معبد میشه و زن و دخترش و میکشه. اگه دقت کنید یه طناب اون رو به رو هست که فک کنم باید اونو بگیری ولی این طنابی که من روشم تاب نمیخوره فقط میتونه کریتوس ازش بالا پایین بره اون سطحی هم که بالای طناب هست رو نمیگیره.
کلا قاطی کردم اینم عکس:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوستان ممکنه اینجا منو تو GOW1 کمک کنید.
این بازی رو من تو PS2 تموم کردم ولی الان اینجا یادم نمیاد باید چی کار کنم.
دقاقا بعد ار جایی هست که دمو نشون میده که :
کریتوس وارد معبد میشه و زن و دخترش و میکشه. اگه دقت کنید یه طناب اون رو به رو هست که فک کنم باید اونو بگیری ولی این طنابی که من روشم تاب نمیخوره فقط میتونه کریتوس ازش بالا پایین بره اون سطحی هم که بالای طناب هست رو نمیگیره.
کلا قاطی کردم اینم عکس:
با شمشیرش نمیشه طناب هایی که سمت خودتونو قطع کنه که بوسیله آزاد شدن اونا به اون سمت آویزون بشه و طناب آخری رو بگیره؟

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
نه نمیشه .
فکر کنم این اصلا راهش اینجا نیست,
این همون مرحله است که تو غار درگیری میشه و ....
فکر میکنم اگه اشتباه نکنم شما باید بری بالا ها (یعنی قبل از اینکه ازین طنابی که ازش آویزونی بیای بالا باید قبل ترش از یه راهی بری بالا بعد از طریق یه طناب که شیب به سمت پایین داره سر بخوری بری اونجا,
اگر این هم نبود مطمئن باش راهش تو همین مایه هاست یعنی جایی که الان اومدی آخر خطه و به جایی راه نداره

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
فکر کنم این اصلا راهش اینجا نیست,
این همون مرحله است که تو غار درگیری میشه و ....
فکر میکنم اگه اشتباه نکنم شما باید بری بالا ها (یعنی قبل از اینکه ازین طنابی که ازش آویزونی بیای بالا باید قبل ترش از یه راهی بری بالا بعد از طریق یه طناب که شیب به سمت پایین داره سر بخوری بری اونجا,
اگر این هم نبود مطمئن باش راهش تو همین مایه هاست یعنی جایی که الان اومدی آخر خطه و به جایی راه نداره

از اون طنابه که به سمت پایین شیب داره سر خوردم رفتم اونجا اون گردنبند قرمز و سبز ه رو برداشتم اومدم گداشتم تو گردن مجسمه Hera اون سطح هایی که تو سمت چپ عکس میبین اون باز شد ازش اومدم بالا رسیدم به اینجا .
خیلی خر تو خر شده :D

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
جدی نمشه با یه همچین عکسی فهمید کجا گیر کردی
الان دقیقا مشکل چیه؟ به بن بست خوردی با معمایی حل نشده؟

نه به بن بست خوردم اینم 3 تا عکس از 1 دقیقه قبل از اینکه برسم به اونجا
دوتا گردنبند رو گرفتم انداختم گردن HERA بعد این سکو ها باز شد ازش که میرم بالا یه راهی هست که 10 ثانیه بری جلو میرسی اونجا.:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر