همه چیز در مورد khanwars

ShObEyR

کاربر سایت
Oct 17, 2008
56
نام
شبیر
سلام

چطوری میشه سریع پیشرفت کرد؟

من از منابع خودم استفاده میکنم اما تا دوباره پر بشه خیلی طول میکشه اما تو رنکینگ و میبینم بقیه خیلی سریع تر رشد میکنن چی کار کنم یکی منو راهنمایی کنه:(

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام

چطوری میشه سریع پیشرفت کرد؟

من از منابع خودم استفاده میکنم اما تا دوباره پر بشه خیلی طول میکشه اما تو رنکینگ و میبینم بقیه خیلی سریع تر رشد میکنن چی کار کنم یکی منو راهنمایی کنه:(

سطح ساختمونهای منابع رو بالا ببر
کارهایی که مشاور میگه رو انجام بده تا بهت منبع و سکه بده , با سکه هم باز میتونی منبعت رو پر کنی
ه روز به قسمت رای برو ورای بده
وقتی امتیاز مهارت میگیری به قسمت مهارت برو و سرمایه گذاری رو انتخاب کن (5% منبع بیشتر در اولین بار)
البته دوستان تازه وارد اگه دور و برتون دشمن قوی دارین تا جایی که میتونین تو همون سطح صفر بمونین و تا حدی که میشه منبع جمع کنین و بعد برین به سطح 1

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
حیف باشه که اینم پولیه...

راستی مارش چیه ؟
فرستادن ارتش به بیرون قلعه ( حالا به هر جایی) رو میگن مارش ....

________
کسی تا حالا تونسته به وسیله ی gratic pay سکه رایگان دریافت کنه ؟؟؟؟

اگه تونسته آموزش دقیقشو بذاره ...

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
الان max ظرفیت منابع من 550 هستش مثلا یه شب تا صبح بیشتر 550 پر نمیشه چه طور میتونم این ظرفیت رو بیشتر کنم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
چجوری میشه سواره نظام درست کرد؟
من اسطبل درست کردم ولی فقط جاسوس می تونم بسازم
با لول 1 که نمیشه همه چیز ها رو ساخت. باید لول ساختمان (در این جا اسطبل) رو بالا ببری که تجهیزات اضافی بهت بده.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
همین طور که میدونید مقدار تجربه کلن = مقدار تجربه بازیکنان تقسیم بر تعداد.
پس هر چی تعداد بازیکن زیاد تر باشه و امتیاز اون بازیکن کم باشه, رنک کلن میاد پایین.
پس بعضی از دوستان که خیلی وقته بازی نکردند و نمی کنند لطفا از کلن BaziCenter برن بیرون. من کارِ ای نیستم توی این کلن که کسی رو بندازم بیرون ولی خودتون دوستان درک داشته باشید و برید بیرون.
و لطفا یک شرایطی برای ورود به کلن بزارید مثلا 15000 تجربه.
=================
انجمن کلن راه نیفتاده هنوز؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
الان max ظرفیت منابع من 550 هستش مثلا یه شب تا صبح بیشتر 550 پر نمیشه چه طور میتونم این ظرفیت رو بیشتر کنم
باید انبار بسازی ....
برای اینکه فعلا فعلنا دیگه با این مشکل رو به رو نشی پیشنهاد میکنم که انبارو به سطح 10 برسونی ....

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
باید انبار بسازی ....
برای اینکه فعلا فعلنا دیگه با این مشکل رو به رو نشی پیشنهاد میکنم که انبارو به سطح 10 برسونی ....
ممنون از جوابت، همون دیروز خودم فهمیدم الانم از دیروز تا حالا رسیدم سطح 5:cool:،دوبار هم مورد غارت قرار گرفتم :D نامردا هر چی داشتم بردن:D نوش جونشون:cool: نوبت من هم میرسه:coolgun::weightlift:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام دوستان !
قضیه این ستاره چیه ؟ و چطوری میشه بدست اورد ؟ یه توضیح کامل بدید :smile:

==
من این سوال و تو انجمن قبیله بازیسنتر هم پرسیدم اما مثل اینکه کسی به اونجا سر نمیزنه :(
سلام
وقتی که نوآموزت به سطح 15 برسه 30 تا ستاره بدست میاری که هر کدوم برابره با 5 سکه!

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
ممنون از جوابت، همون دیروز خودم فهمیدم الانم از دیروز تا حالا رسیدم سطح 5:cool:،دوبار هم مورد غارت قرار گرفتم :D نامردا هر چی داشتم بردن:D نوش جونشون:cool: نوبت من هم میرسه:coolgun::weightlift:
برای اینکه کمتر غارت کننت سطح پناهگاه رو بالا ببر ( حد اقل 10 ) و دیوار هم بساز و سطحشو بالا ببر چون حتی اگه سرباز هم نداشته باشی وقتی دشمنا بهت حمله میکنن و دیوار داری سربازاشون کشته میشه ...
سعی کن فعالیت هایی که اون وزیره(عکس گوشه ی بالای صفحه) ازت میخواد رو سریع انجام بدی تا برات 200 تا کمان دار بفرسته ....

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
اقا من دیوانه شدم از دست این بازی:evil:
الان 2روزه هر کاری میکنم وارد بازی نمیشه،نمیدونم چرا!
کسی راه حل سراغ داره؟:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر