+HOLD

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
پلاگین +HOLD

آخرین Version از پلاگین Hold امکانات جالبی دارد.به شخصه ازش خیلی خوشم اومد و بد ندیدم که اون رو به شما هم معرفی کنم.
مانند ورژن های قبلی این امکان را دارد که هنگامی که کلید HOLD را فعال می کنید LCD خاموش شود،ولی این بار امکانات بیشتری به آن اضافه شده است از جمله:
-کم کردن کلاک CPU تا مرز 60 مگاهرتز
-خاموش کردن همه چراغهای PSP .
و از همه مهمتر:
حتما شما هم وقتی که PSP تان را از حالت Hold بیرون می آورید باید خیلی دقت کنید که به اشتباه PSP را به حالت Stand bye نبرید،حالا در نسخه جدید HOLD این مشکل PSP برطرف شده و می تونید با خیال راحت از وضعیت Hold بیرون بیایید.
اگر شما هم به استفاده از این پلاگین علاقه مند شدید آن را از اینجا دانلود کنید.
طریقه نصب:
طبق معمول همه پلاگین ها فولدر seplugins را در ریشه مموری کپی کنید.
سپس این خط رو به فایل vsh.txt اضافه کنید.
ms0:/seplugins/hold.prx
حالا به منوی Rercovery رفته و از منوی پلاگین آن را فعال کنید.

آخرین ویرایش:

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
طریقه استفاده از پلاگین

-یکی دیگر از امکانات این Plugin این است که حتی در زمانی که PSP در حالت HOLD است بعضی از کلیدها رو فعال کنید.این کلیدها عبارتند از:
دکمه های .Volume، L ، R ، Start. (این امکان بسیار خوبی است ،وقتی که در حالت Hold دارین آهنگ گوش می دین).برای فعال کردن این کلیدها ابتدا کلید Select رو فشار بدین و بعد یکی از کلیدایی که گفتم.
- همچنین کلید Hold می تواند مثل زمان اول کار کند،(یعنی دیگه LCD خاموش نمی شه و سرعت CPU سر جاش می مونه،فقط صفحه کلید قفل می شه.).برای اینکار قبل از اینکه کلید Hold رو فعال کنید آنالوگ بالا رو نگه دارین و بعد کلید Hold رو فعال کنین.(این امکان به درد وقتی می خوره که دارین Video نگاه می کنین ولی نمی خواین دستتون اشتباهی بره روی یه کلید.)
امکانات جانبی

-فعال کردن نور پنجم LCD.
-سریعتر کردن سرعت پیمایش فایل های صوتی.

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
salam

میشه یک توضیح کامل درمورد کارایی این پلاگین کنید.
من هیچ اطلاعب در مورد کارایش ندارم.
یک سری سوال هم دارم:
نوره پنجم lcd چیه؟
اون بالا گفتین آنالوگ بالا رو نگه دارید،یعنی چی؟
و اینکه دربتره کارایی برنامه کامل بگین و بگین چه جوری باید کار کرد.
متشکرم.

آخرین ویرایش:

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
میشه یک توضیح کامل درمورد کارایی این پلاگین کنید.
کار این پلاگین اینه که وقتی که فرضا درحال نگاه کردن فیلم یا گوش دادن موزیک هستیم کلیدهای psp رو قفل میکنه که بعضی وقتهابه اشتباه دست روشون میره.(بقیه توضیحاتم که بالا دادم)
نوره پنجم lcd چیه؟
نور صفحه psp های slim چهار حالت روشنایی داره که با این پلاگین یک حالت دیگه هم بهش اضافه می شه که نور صفحه رو خیلی بیشتر میکنه.(با همون کلید روشنایی بغل کلید Note انجام میشه.)
اون بالا گفتین آنالوگ بالا رو نگه دارید،یعنی چی؟
برای اینکه نور صفحه psp و همچنین LED پاورش خاموش نشه .واسه این کاردکمه آنالوگ رو به سمت بالا میدی و بعد کلید HOLD رو فعال میکنی.دیگه صفحه خاموش نمی شه ولی کلیدها قفل میشن.(به درد وقتی می خوره که Video نگاه میکنیم)

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
salam

یک سوال دیگه من داشتم.
من از پرس و جو که کردم میگن که اگر درحال استند بای باشه حدوده 10 روز باطری داره.خوب حالا با این کار چند روز کار میکنه؟بعدشم در حالت استند با مگر سرعت cpu پایین نمیاد؟

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
یک سوال دیگه من داشتم.
من از پرس و جو که کردم میگن که اگر درحال استند بای باشه حدوده 10 روز باطری داره.خوب حالا با این کار چند روز کار میکنه؟بعدشم در حالت استند با مگر سرعت cpu پایین نمیاد؟

با این کار حدود 6 ساعت نگه میداره اگه باتریت پر باشه.
در ضمن لزومی نداره که وقتی psp ایت رو لازم نداری رو حالت Hold بزاری،خوب می ذاریش رو standby دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر