کمک در بازی X-MEN Orgins wolverine

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
من یه جای بازی گیر کردم که با یه یارو که دهن هم نداره و قدرت ترکیبی همه را داره رسیدم.

یک بار کشتمش ! بعد دوباره زنده شد رفت روی یه دیوار بلند بلند . اونجا هم یه بار کشتمش ! اما بازم دوباره جونش پر شد و این بار شروع کرد با لیزر زیر پام را تخریب کردن . (مشکل اینجاست که هی که میزنمش هی جونش دوباره پر میشه)

1- باید چیکارش کنم ؟ منظورم اینه چطور باید بکشمش

2- مرحله آخر بازی است دیگه؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
تموم شد!

باستی مقاومت میکردی و به هر سختی که بود میکشتیش!

اگه میزاشتی ازت فاصله بگیره و نزنیش دوباره جونش پر میشد!

ozzman

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1
manam komak mikhaaaam!
ye jayish hast ke ye chizi shabihe sokane keshti ro bechekhuni bad 3ta mojasame mian biroon bad bayad bepari ru una vali nemishe mojasame ha ade ye modat barmigardan sare jashun.....
chikaaaaaaaaaar konam....
help me plzzz

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام دوست عزیز
عضویتتون رو بهتون تبریک میگم:rose:
اگه ممکنه فارسی تایپ کنی و یه کم بیشتر توضیح بدین چون از این جور موقعیت ها تو بازی زیاد دیده میشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Darkkhan راست میگه ! اگر فارسی تایپ کنید بهتر متوجه میشید ! من الان هیچی از متننتون نفهمیدم .
با توجه به اینکه من 6 بار بازی رو تموم کردم شاید بتونم کمکتون کنم :D ! البته اگر هنوز چیزی یادم مونده باشه :D

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
manam komak mikhaaaam!
ye jayish hast ke ye chizi shabihe sokane keshti ro bechekhuni bad 3ta mojasame mian biroon bad bayad bepari ru una vali nemishe mojasame ha ade ye modat barmigardan sare jashun.....
chikaaaaaaaaaar konam....
help me plzzz

من فک کنم به این زبون تسلط دارم یه کم :biggrin1:
ولی جون من دفعه بعد فینگلیش در نکن ...

اگه اونجایی که فک میکنم باشه اول باید بری اون حفاظ جلوی مجسمه ها رو با پنجولات خراب کنی که همشون بتونن بیان بیرون بعد تا اون چرخه رو چرخوندی فک کنم یه طنابی باید پشت سرت باشه که بری بالا بعدم "سریع" باید بپری تا برسی اونور تنها نکتش سریع بودنشه از پرش دو مرحله ای استفاده کن ولی پشت سرهم نزن یه مکثی بکن تا بتونی موقع پرش حداکثر مسافتو طی کنی ...

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
آقا من بعد از تفکرات فراوان گمونم فهمیدم کجا رو میگین:biggrin1:
میشه همون جایی که دانته جان (xdantex):biggrin1: گفتن. اما بعد از اینکه حصار جلوی سه تا مجسمه رو خراب کردی و چرخ دنده رو چرخوندی باید با پرشهای سریع خودتو به مجسمه سوم برسونی بعد روی اون Machete (یک دشمن که از مجسمه سوم فاصله اش زیاده) Luange کنید اول LB رو میرنید بعد RB .
امیدوارم درست حدس زده باشم:biggrin1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من اونجايي گير كردم كه يه نفر RPGدار از بالا بهمون شليك ميكنه بعد دختره تو يك محفظه شيشه اي زندانيه هر كاري ميكنم نميتونم مردرو بكشم كممممممكم كنين تورو خدا:((

dean

کاربر سایت
Apr 28, 2010
9
من یه جای بازی گیر کردم که با یه یارو که دهن هم نداره و قدرت ترکیبی همه را داره رسیدم.

یک بار کشتمش ! بعد دوباره زنده شد رفت روی یه دیوار بلند بلند . اونجا هم یه بار کشتمش ! اما بازم دوباره جونش پر شد و این بار شروع کرد با لیزر زیر پام را تخریب کردن . (مشکل اینجاست که هی که میزنمش هی جونش دوباره پر میشه)

1- باید چیکارش کنم ؟ منظورم اینه چطور باید بکشمش

2- مرحله آخر بازی است دیگه؟
sharmande pc man farsi neminevise
vali oonjaye bazi haminjoorie bayad 3 bar bokoshish ta bazi tamoom beshe vali bare sevom nabayad azashdoor shi vaghti mikhad lazer bezane bayad sari bepari

dean

کاربر سایت
Apr 28, 2010
9
من اونجايي گير كردم كه يه نفر RPGدار از بالا بهمون شليك ميكنه بعد دختره تو يك محفظه شيشه اي زندانيه هر كاري ميكنم نميتونم مردرو بكشم كممممممكم كنين تورو خدا:((
bayad sari z bezani vali movazeb bash age zoodtar ya dir tar bezani mibazi bayad be moghe va sari z bezani khodesh ba changalash rpg ro bar migardoone

Erfan baba

عضو جدید
Jan 27, 2022
1
سلام ببخشید من توی یکی از مرحله ها گیر کردم ک ی مرده هس چن بار باهاش جنگیدم هی در میره ولی اخر تو ی تابلویه تبلیغاتی تو ی برج بزرگ هس ک میجنگه من فقط تو اینجا مشکل دارم بار اول ک میزنم بازی ادامه میده‌ولی تو بار دوم ک میزنیش خودش از روی تابلو میفته پایینو بازی دوباره از اول شروع میشه باید چیکار کنم ک نسوزم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر