نمایش pdf

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
3
من یک نرم افزاری رو می خوام که Pdf های انگلیسی رو راحت باز کنه به همراه شکلها و تصاویر:blushing:،زود جواب منو بدید من لنگ این کار هستم.من هم دعا می کنم دست به هر گیمی می زنید زود و به راحتی تا مر حله آخر برید:biggrin1:

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
3
میشه طرز نصب و طرز چگونه باهاش کار کنم رو بگی ،ببخشید که وقتتون رو می گیرم.:blushing:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
1,217
204
نام
محمد
میشه طرز نصب و طرز چگونه باهاش کار کنم رو بگی ،ببخشید که وقتتون رو می گیرم.:blushing:
دانلود میکنی>>>>>میری توی پوشه psp در روت مموری>>>>پوشه game>>>اونجا کپی میکنی
یعنی:{× نام درایو psp}
x:\psp\game

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,017
77
نام
Амин
ممنون اجرا شد ولي ميشه بايد دقيقا فايل هاي PDF رو توي چه پوشه اي بزاريم كه بعد با اين برنامه OPEN كنيم؟

alireza_a

کاربر سایت
Jul 4, 2008
7
0
سلام
دوستان من همون کاری رو این دوستمون گفتن رو انجام دادم ولی خبری از برنامه تو psp نیست

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,017
77
نام
Амин
سلام
دوستان من همون کاری رو این دوستمون گفتن رو انجام دادم ولی خبری از برنامه تو psp نیست
خوب نيگا كن شما اصلا از تو رار دراوردين؟!
راستي اگه 3000 دارين بهتره كه اين برنامه رو دانلود كنين(همينه ولي با ورژن جديدتر)
ولي اگه 3000 به پايين داري از همون برنامه كه دوستمون گذاشتن دانلود كن!

deadfazel

کاربر سایت
Dec 19, 2009
6
0
بچه ها برنامهای هست که این کارو رو pspهک نشده بکنه؟این میزنهthe game coud not start

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,017
77
نام
Амин
بچه ها برنامهای هست که این کارو رو pspهک نشده بکنه؟این میزنهthe game coud not start
نه نميشه حتما بايد كپي خور كني!(گشتم نبود نگرد نيست چون فقط واسه PDF READER همين يدونه برنامه هست)

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
310
3
درود
میشه 1کی لطف کنه و دوباره لینک دانلود این برنامه رو برا 3004 بزاره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟