اجرای بازی های Ps1 در Psp

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا من همه برنامه هارو استفاده کردم موفق هم بودم اما بازی هایی مثل residentevil 1 2 3 اینا اجرا نمیشن
چرا؟ صفحه سیاه میاد بعد یهو به چیز مینویسه یجورای میره تو بازی ولی ....

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

البته re2 رضایت بخش بود ولی اونم وارد ساختمون rpd میشه صفحه سیاه میشه
من نمیدانم که چرا اسب حیوان نجیبیست و کبوتر زیباست؟

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
اقا من همه برنامه هارو استفاده کردم موفق هم بودم اما بازی هایی مثل residentevil 1 2 3 اینا اجرا نمیشن
چرا؟ صفحه سیاه میاد بعد یهو به چیز مینویسه یجورای میره تو بازی ولی ....

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

البته re2 رضایت بخش بود ولی اونم وارد ساختمون rpd میشه صفحه سیاه میشه
من نمیدانم که چرا اسب حیوان نجیبیست و کبوتر زیباست؟

درود
دوست من، از اين برنامه استفاده كن PSX2PSP_v.1.4.2 براي تبديل، من چون خودم استفاده كردم اينو ميگم الان بار سومه كه دارم اويل 2 رو بازي ميكنم بدون هيچ مشكلي البته فقط با اين برنامه تبديل كنيد. همين.;)
اينم لينك دانلودش.http://pspslimhacks.com/psp-download...at=6&dl_page=4

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
منم خودم همین اویل 1 و هم 3 رو بازی کردم تمومشم کردم!!
ولی اویل 2 تو ساختمون rpd که میری دیگه .......!
برا اویل 1 و 3 هم فکر کنم شما اگه یه ریجن دیگه رو بگیرید تبدیل کنید درست شه.
البته قبلش از این لینکی که دوستمون دادن استفاده کنید
مرسی

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
درود
دوست من، از اين برنامه استفاده كن PSX2PSP_v.1.4.2 براي تبديل، من چون خودم استفاده كردم اينو ميگم الان بار سومه كه دارم اويل 2 رو بازي ميكنم بدون هيچ مشكلي البته فقط با اين برنامه تبديل كنيد. همين.;)
اينم لينك دانلودش.http://pspslimhacks.com/psp-download...at=6&dl_page=4
ممنون.
من اين برنامه رو دارم. فقط مشكل اينجاست كه براي بازي هاي چند ديسكه بايد چيكار كرد؟!
وقتي وسط يه بازي ميگه ديسك 2 رو مثلا بزار، فايل Eboot تبديل شده منو يا جايي نداره كه بخوايم Eboot ديسك دوم رو لود كنيم!
حتي براي هر بازي يه مموري كارد جدا داخل خود فايل Eboot داره و نميتوني از فايلهاي سيو استفاده كني!
مثلا همين رزيدنت ايول 2، دو تا ديسك جدا داره. حالا وقتي هر كدومو جدا جدا تبديل ميكني و سيو ميكني تو بازي، با ديسك مقابل يا بهتر بگم Eboot ديسك ديگري وارد بازي بشي، فايل سيو اون يكي ديسك قابل دسترسي نيست!
شايدم من روشش رو بلد نيستم!
كسي ميدونه بايد چيكار كرد؟!
ممنون :)

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام

با همین برنامه psx2psp (ترجیحا آخرین ورژن؛نمیدونم چنده) چند تا جای داره برای وارد کردن iso بازی.
اولی رو iso دیسک اول و دومی رو هم iso دیسک دوم بذارین بعد تبدیل کنید.(باهم تبدیل میشن نه جدا)
که بهتون یک فایل eboot.pbp میده که جفت دیسک ها توشه.

برای رفتن به دیسک بعدی تو psp هم باید دکمه ی هوم رو بزنی و بعد reset game رو انتخاب کنید.
بعد دیسک مورد نظر رو انتخاب میکنی(دیسک 1 یا 2 یا ....)

واسه شما اویل 2 مشکل نداره و صفحه سیاه نمیشه؟

موفق باشین

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
دوستان بنده یه psp 3004 دارم که کپی موقت هستش و ورژن فریمور هم 6.60 . آیا میتونم بازی PS1 رو روی دستگاه بازی کنم اگه امکانش هست که بگید تا برنامه های لازم رو دانلود کنم و آموزش رو بخونم . ممنون .

Last edited by a moderator:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
دوستان بنده یه psp 3004 دارم که کپی موقت هستش و ورژن فریمور هم 6.60 . آیا میتونم بازی PS1 رو روی دستگاه بازی کنم اگه امکانش هست که بگید تا برنامه های لازم رو دانلود کنم و آموزش رو بخونم . ممنون .
رو همه PSP این کار شدنی هست. همین تاپیکو بخون همه چی رو توضیح داده

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
من به کمک برنامه PSX2PSP_v.1.4.2 بازی Spyro The Dragon رو تبدیل کردم و به راحتی اجرا شد ولی بازی Nverhood رو که تبدیل میکنم آرم اول ps1 رو نشون میده و بعد دیگه صفحه سیاه میشه و هیچ چیز دیگه نمیاد فریمورم 6.60 PRO-B9 هست و کپی موقت دستگاه مدل 3004 هست آیا راهی داره بتونم اجراش کنم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر