سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mohdam

عضو جدید
Apr 22, 2019
1
سلام به همه ی دوستان
کنسول من 360 4 گیگابایت هست، بعضی بازی ها رو به راحتی اجرا میکنه،( مثل ریمن و mw3) اما pes 2018 که اتفاقا برنر مکس هم هست دیسکش رو به کندی لود میکنه، و بعد از انجام 1 بازی
به کلی تو لود میمونه. مشکل از لنز دستگاهه یا هاردش ؟

farkhani

کاربر سایت
Jun 13, 2019
5
نمیدونم این گروه رو هنوز کسی میبینه یا نه؟ یا بخت و یا اقبال

دو تا از بازیهایی که روی هارد ریختم و با NXE2GOD هم مثلا پچ کردمشون، ولی این دو تا بازی اجرا نمیشن. بقیه بازیهای که حدود 20 تا دیگه هست کار میکنن بجز این دو تا. البته یه بار تونستم بازی کنم. دفعه دوم ارور داد دیگه باز نشد. و حتی ایکس باکس ریست میشه.
وقتی NXE2GOD رو هم اجرا میکنم میگه دیگه فایلی برای پچ کردن وجود نداره.
جالبه که این بازی رو از روی هارد پاک کردم و هر فولدری که به اسم فولدر این بود و همون اعداد رو داشت از جای جای هارد گشتم و پاک کردم ولی دوباره که نصب کردم بازم اعلام کرد که فایلی برای پچ نیست. در ضمن دیتای فایل هم توی ایکس باکس بود. یعنی نتونسته بودم درست پاکش کنم که هیچ اثری ازش نمونه.
کسی میدونه چطور کامل کامل کامل باید یه بازی رو پاک کرد؟

با این بازیهای که اینجوری میشن و ارور میده باید چه کنم؟

در رابطه با بازیهای دو CD ، هر دو CD رو تبدیل کردم و ریختم روی هارد. هر دو CD یه شماره گرفته بودن (مثلا 4580336) و توی اون فولدر 0000000000000000 در یک محل روی هم قرار میگرفتن. ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم برای بعضی کارهای CD دوم رو میخواد که نمیدونم حالا باید چیکار کنم. چون CD رو که کپی و تبدیل کردم.

((((( با نصب کردن و اجرای فری استایل مشکل اول حل شد و با آموزشهای مربوط به نصب برنامه های دو سی دی و با اجرای همون فری استایل مشکل دوم هم حل شد. ))))

آخرین ویرایش:

iraning

عضو جدید
Jun 24, 2019
1
سلام من یک سوال داشتم: سیدی من در کنسول گیر کرده و هرچه تلاش می کنم در نمی آید و دلیلش این بوده که من کنسول (xbox360)به صورت عمودی گذاشتم و بعد از اتمام بازی وقتی دکمه رو زدنم که به بیرون بیاید سیدی داخل کنسول ماند و رفت زیر درایو و الا هرچه تلاش می کنم در نمی آید و می ترسم به لنز صدمه خورده باشد نظر شما چیست چیکار باید کنم ؟به مغازه مراجع کنم یا کنسول رو باز کنم ؟
0)

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام.هیچ جای نگرانی نیست.به لنزت صدمه نمیزنه.سی دی زیر درایو نمیره.داخل درایو گیر میکنه.بیشترین دلیل مربوط میشه به لاستیک دور چرخ دنده ای که شل شده که تو باز و بستن درب درایو نقش داره.اگه میتونی ایکس باکستو باز کنی و درایوشو جدا کنی و درایو باز کنی سی دی رو در بیار .بعد اون لاستیک حلقه ای رو عوض کن. شاید هم احتیاج نباشه لاستیکشو عوض کنی.اگر میتونی انجامش بده.باید دقت کنی چون باز کردن قاب ایکس خیلی راحت نیست. قاب ایکس با پیچ بسته نشده. دور قاب ایکس پر از قفلهای پلاستیکی.من اونارو باسنجاق سر نازک سیاه که دختر بچها استفاده میکنند باز میکنم.میتونی از سنجاق استفاده کنی.هیچ ربطی به ایستاده ایکس باکس نداره. سوالی بود در خدمتیم

Soroush17

عضو جدید
Jul 5, 2019
1
سلام دوستان .من سی دی رو ک میزارم رو ایکس باکس مینویسه پلی گیم ولی وقتی میزنم روش صفحه سیاه میشه باز برمیگرده صفحه اصلی مشکل از چیه؟

من زیاد از ایکس باکس سر در نمیارم . دوتا بازی روی دستگاه بود یکی بلک اوپس ۲ و یکی جی تی ای پنج ک اونا رو وقتی سی دیشونو میزارم رو دستگاه راحت اجرا میکنه ولی هر بازی جدیدی میزارم انگار سی دی رو میخونه ولی بازی رو باز نمیکنه هیچ پیغامی نمیده فقط مینویسه پلی گیم وقتی اوکی میکنم یک ثانیه صفحه سیاه میشه باز برمیگرده صفحه اول .ممنون میشم بهم کمک کنین

farkhani

کاربر سایت
Jun 13, 2019
5
نمیدونم این گروه رو هنوز کسی میبینه یا نه؟ یا بخت و یا اقبال

دو تا از بازیهایی که روی هارد ریختم و با NXE2GOD هم مثلا پچ کردمشون، ولی این دو تا بازی اجرا نمیشن. بقیه بازیهای که حدود 20 تا دیگه هست کار میکنن بجز این دو تا. البته یه بار تونستم بازی کنم. دفعه دوم ارور داد دیگه باز نشد. و حتی ایکس باکس ریست میشه.
وقتی NXE2GOD رو هم اجرا میکنم میگه دیگه فایلی برای پچ کردن وجود نداره.
جالبه که این بازی رو از روی هارد پاک کردم و هر فولدری که به اسم فولدر این بود و همون اعداد رو داشت از جای جای هارد گشتم و پاک کردم ولی دوباره که نصب کردم بازم اعلام کرد که فایلی برای پچ نیست. در ضمن دیتای فایل هم توی ایکس باکس بود. یعنی نتونسته بودم درست پاکش کنم که هیچ اثری ازش نمونه.
کسی میدونه چطور کامل کامل کامل باید یه بازی رو پاک کرد؟

با این بازیهای که اینجوری میشن و ارور میده باید چه کنم؟

در رابطه با بازیهای دو CD ، هر دو CD رو تبدیل کردم و ریختم روی هارد. هر دو CD یه شماره گرفته بودن (مثلا 4580336) و توی اون فولدر 0000000000000000 در یک محل روی هم قرار میگرفتن. ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم برای بعضی کارهای CD دوم رو میخواد که نمیدونم حالا باید چیکار کنم. چون CD رو که کپی و تبدیل کردم.

با نصب FreeStyle dash 3 بازی هایی که قبلا درست اجرا نمیشدن درست شدن.
همچنین با نصب پلاگین swip و آدرس دهی در فایل مربوط طبق اونچه در همین سایت خوندم و یاد گرفتم بازیهای دو سی دی هم اجرا شدن.
ممنون از آموزشهاتون.

Eprn

کاربر سایت
Aug 3, 2019
3
سلام دوستان ببخشید نمیدونم جای درستی سوالم رو میپرسم یا نه
بنده تازه یک کنسول xbox 360 super slim یا همون E گرفتم
دستگاه اورجینال هست و کپی خور نیست
دو تا بازی داره سی دی رو میزارم بازی فورزا هست
میخواد که ساین این کنم اول
چون پروفایل نداشتم یکی ساختم زد باید فلش مموری وصل کنید تا ذخیره بشه اخه دستگاه هارد نداره
فلش نصب کردم و ذخیره شد یک مقدارم بازی کردم چند مرجله رفتم سیو کرد
دستکاه رو خاموش کردم ولی از برق نکشیدم رفتم دوباره بازی کردم و پروفایل بود
ولی وقتی دستگاه رو از برق بکشم فکر کنم تمام سیو ها و پروفایل هایی که ساختم از بین میره میزنه یا پروفایل دانلود کن یا بساز
تو قسمت ستینگ هم که میرم زده کل حجم فلش پر هست ولی جلوی گذینه هایی مثا پروفایل اینا زده 0 کیلوبایت
به نظرتون مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟؟
درضمن قبلش فلش رو کانفیگ میکنم به عنوان هارد دستگاه

Eprn

کاربر سایت
Aug 3, 2019
3
سلام دوستان ببخشید نمیدونم جای درستی سوالم رو میپرسم یا نه
بنده تازه یک کنسول xbox 360 super slim یا همون E گرفتم
دستگاه اورجینال هست و کپی خور نیست
دو تا بازی داره سی دی رو میزارم بازی فورزا هست
میخواد که ساین این کنم اول
چون پروفایل نداشتم یکی ساختم زد باید فلش مموری وصل کنید تا ذخیره بشه اخه دستگاه هارد نداره
فلش نصب کردم و ذخیره شد یک مقدارم بازی کردم چند مرجله رفتم سیو کرد
دستکاه رو خاموش کردم ولی از برق نکشیدم رفتم دوباره بازی کردم و پروفایل بود
ولی وقتی دستگاه رو از برق بکشم فکر کنم تمام سیو ها و پروفایل هایی که ساختم از بین میره میزنه یا پروفایل دانلود کن یا بساز
تو قسمت ستینگ هم که میرم زده کل حجم فلش پر هست ولی جلوی گذینه هایی مثا پروفایل اینا زده 0 کیلوبایت
به نظرتون مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟؟
درضمن قبلش فلش رو کانفیگ میکنم به عنوان هارد دستگاه
کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

Eprn

کاربر سایت
Aug 3, 2019
3
سلام فکر نمیکنم دستگاهت اوریجینال باشه.از این گذشته دستگاه اوریجینال به چه دردی میخوره .بدید دستگاتونو کپی خور کنند .بیشتر توضیح بده تا راهنمایت کنم
ممنون
فکر کنم اورجینال هست چون به نت وصل میشم راحت و بازی و خوده کنسول رو اپدیت میکنم
والا میگن کپی خور نمیشه نمیدونم شما اطلاعی دارید؟ میگن کنسول هایی که بعد از تاریخ 6/2014 اومده دیگه کپی خور نمیشن

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام بیشتر توضیح بده .منظورت از اوریجینال چیه.یعنی تا به حال باز نشده برای هک.همه دستگاهای ایکس باکس در چین مونتاژ میشند.درست مال امریکاست.ولی تو چین منتاژ میشه.حتی پشت دستگاه نوشته.حالا ی فلش دیگه استفاده کن .اول فلشو با دستگات فرمت کن بعد توی تنزیمات دستگات تو قسمت پروفایل بذارش تو حالت اوتوماتیک ساین این.از نظر دستگا هیچ مشکلی نداره.سعی کن دستگات اگر هک نشده بده جی تگش کنن .باز در خدمت شما هستم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام .تا اونجایی که میدانم دستگاهای 2015 با برد کرونا ورژن6 کپی خور میشن. دستگاه شما 2014 هه .اگه میخوای بفهمی ببرش تهران -توپ خونه اونجا بهتر میدونن. اگه کپی خور کردی به هیچ وجه به ایترنت وصل نشو چون دستگات از طریق ماکروسافت بن میشه دیگه دستگات قابل استفاده نمیشه.باز در خدمتیم دوست عزیز

Rfjjcuicxy7xclu7

کاربر سایت
Jun 6, 2019
44
سلام من یه ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ای دارم که وقتی بازی می ذارم صدا مدا میده و ارور میده هارد هم نداره ولی دی وی دی نشون میده باید لنزش عوض شه خواهش می کنم یکی کمکم کنه

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام من یه ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ای دارم که وقتی بازی می ذارم صدا مدا میده و ارور میده هارد هم نداره ولی دی وی دی نشون میده باید لنزش عوض شه خواهش می کنم یکی کمکم کنه
درود
دقیق که نمیشه گفت ، ممکنه دیسک خش داشته باشه یا لنز ضعیف شده باشه ، با دیسک نو تست کن ، ولی به نظرم ببر نشون بده دستگاهتو ، اگه میشه RGH کنی دیگه راحت میشی.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز.دی وی دی با بازی زمین تا اسمان فرق میکنه.به نداشتن هارد ربطی ندارره.فقط اون ارور رو دقیق به انگلیسی تایپ کن تا بهت بگم چکار کن.جای هیچ نگرانی نیست.در خدمت شما هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر