سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
به هر حال تصمیم با خودته عزیز. باز هر جور باشه باید بازی هارو بخری دیگه که نصب کنی. خوب چه نیازیه جی تگ بکنی.بازیهای کپی بخر از لنز دستگات استفاده کن.باز با خودته من جای تو بودم جی تگ نمی کردم.موفق باشی

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
نیازی به خریدن بازی نیست وقتی جیتگ کنی ، کلا حجم بازیهاش حدودا 6 گیگه ، الانم که DVD کلی گرون شده ، دانلود میکنی میریزی ، Dlc و بازیهای arcade هم که حالت عادی روی دیسک موجود نیست و خیلی راحت میریزی بازی میکنی. هزینش هم بین 100 تا 150 تومنه ، اینم در نظر بگیر که با dvd لنز به مرور زمان ضعیف میشه و هزینه تعویضش هم قیمته جیتگه

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
تنوع آیسی تو jtag xbox زیاد ..
در کل jtag کردن کنسول عالی خودم یه سوپر اسلیم دارم 500 گیگ
واقعأ عالی حدود 5 سال دارمش ..همش خالی بندی میگن کنسول خراب میشه وغیره بستگی به طرف داره jtag درست انجام بده مخصوصأ اگه xbox سوپر اسلیم باشه چه بهتر اصلأ صدای فن نداره قوی تر .نصبت سریع های قبلی..خودم 5 سال پیش 90 دادم jtag کردم xbox..
آرشیو کامل بازیهای xbl و حدود 80 گیگ dlc موجود دارم برای xbox..

Attachments

• IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۲۰۰۳.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۲۰۰۳.jpg
    688.4 KB · مشاهده: 22
  • IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۵۵.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۵۵.jpg
    682 KB · مشاهده: 22
  • IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۲۲.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۸۲۲.jpg
    694.4 KB · مشاهده: 21
  • IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۹۲۲.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۸۰۴_۲۰۱۹۲۲.jpg
    415.5 KB · مشاهده: 18

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
واقعأ عالی حدود 5 سال دارمش ..همش خالی بندی میگن کنسول خراب میشه وغیره بستگی به طرف داره jtag درست انجام بده مخصوصأ اگه xbox سوپر اسلیم باشه چه بهتر اصلأ صدای فن نداره قوی تر .نصبت سریع های قبلی..خودم 5 سال پیش 90 دادم jtag کردم xbox..
درود
توی یکی از عکسهایی که گذاشتین برای بازی های ارکید ، 2 تا نسخه Prince کاورش هست ، یکیش Classic ه اون یکی کدوم نسخس؟ تا جایی که یادمه فقط کلاسیک جزو آرکید بود.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
درود
توی یکی از عکسهایی که گذاشتین برای بازی های ارکید ، 2 تا نسخه Prince کاورش هست ، یکیش Classic ه اون یکی کدوم نسخس؟ تا جایی که یادمه فقط کلاسیک جزو آرکید بود.

همون classic کاورش دو بار دانلود شده با کاور مختلف ..

• Like
Reactions: BehzaDG

Rfjjcuicxy7xclu7

کاربر سایت
Jun 6, 2019
44
کجا بردی کنسولتو جیتگ کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر