TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
نگاه كن وقتي بهشون تير ميزني عصباني ميشن(با يك خط قرمز بالاي صفحه) و به سمت تو ميان كه يه لحظه تصوير مات ميشه در اون موقع شيفت رو با يه جهت بگير و وقتي نشونه قرمز شد شليك كن

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اين تاپيك در بخش معرفي بازي هست و ربطي به راهنمايي نداره.

براي راهنمايي به تاپيك زير بريد :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4394

اگه جايي از بازي گير كردين توي اون تاپيك پست بديد نه اينجا.

اگه پست براي راهنمايي در بازي اينجا بديد 100 درصد پاك ميشه!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
آقا مهدي اين يكي كه اشكال نداره
اينم يه باگ نمي دونم از وقتي بازي ميكنم 5 6 بار هميجوري شده يا يكبار روي يه سراشيبي هي بالا پايين ميشد
1111%20%5B%25P%5D.JPG

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
آقا مهدي اين يكي كه اشكال نداره
اينم يه باگ نمي دونم از وقتي بازي ميكنم 5 6 بار هميجوري شده يا يكبار روي يه سراشيبي هي بالا پايين ميشد
1111%20%5B%25P%5D.JPG

البته دوست من . مطمئنا شما بازي رو از اين سي دي فروش هاي نا امن خريدي . من بازي رو دانلود كردم و هيچ مشكلي هم نداشتم باهاش . تا الان نه جايي باگ داشته نه هيچي .
اين سي دي فروش ها بر مي دارن بازي رو اومده يا نيومده از اينترنت و رپيد دانلود مي كنن . خب معلومه كه ممكنه بازي ناقص باشه .;)

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
تغيير لباس لارا كرافت در تامب رايدر سالگرد change outfit lara croft in tomb rider ann

براي تغيير لباس بايد فايلهاي با پسوند TPF كه مربوط به لباسهاي لارا ميشود را از آدرس هاي زير دانلود كنيد
كمد 1 كمد 2 كمد 3 كمد 4 كمد 5 كمد 6

(لباس هاي ساخته شده به حدي زياد هستند كه تمام سلايق را در بر ميگيرد)

صفحه توضيحات به زبان انگليسي 1
صفحه توضيحات به زبان انگليسي 2
صفحه توضيحات به زبان انگليسي 3
صفحه توضيحات به زبان انگليسي 4
صفحه توضيحات به زبان انگليسي 6
صفحه توضيحات به زبان انگليسي 7
***صفحه توضيحات به زبان انگليسي 8
***​
براي اينكه بتوانيد با لباس دلخواه خود كه در فايلها با پسوند *.TPF موجود هستند بازي كنيد بايد از نرم افزار زير استفاده كنيد
پس از اينكه برنامه را باز كرديد در قسمت target application مسير اجرايي بازي tra را قرار دهيد
و در بخش select packages فايل TPF دلخواه خود را قرار دهيد و سپس دكمه run را فشار دهيد تا بازي با لباس جديد اجرا شود
نكته در اين حالت تمامي لباس هاي پيش فرض داخل بازي به شكل لباس جديد در ميايد ولي به نظر ميرسد كه با امكانات ديگر نرم افزار بتوان هر لباس را به صورت دلخواه تغيير داد حالا ديگر نوبت شماست كه با جستجو به نتيجه دلخواه خود برسيد در صورت يافتن نكات جديد ما را در اين تاپيك مطلع كنيد

پلاگين فوتوشاپ(در صورتي كه توانستيد لباسي براي لارا طراحي كنيد در همين بخش آموزش آن را قرار دهيد)
با تشكر مثي​

آخرین ویرایش:

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
دوستان من تازه این بازی رو شروع کردم و هم رو پی اس پی دارمش هم رو کامپیوتر.هیچ فرقی هم نداشتن تا اینکه الان رسیدم به جایی که باید سه تا چرخ دنده رو بزارم.چرخ دنده ی اول رو گذاشتم چرخ دنده ی دوم رو هم که گذاشتم بعدش نشون داد که به در با میله های فلزی باز شد.هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم.رفتم سراغ چرخ دنده ی سومی از عکس راهنمای مهسا خانوم استفاده کردم ولی مال من یکم فرق داره!اون طنابی که تو عکس هست به جاش مال من یه چوب هست که کنارش هم یه چوب دیگس بعدش میرسم آخرین جایی که علامت زده شدس میرم تو اون طونل یه خرس میاد منم می کشمس چند تا سوراخ هم هست کهbonus هستن و از یه سایت خارجی که راهنا داشت رفتم اونو گرفتم.ولی اینجا دایناسوری نیست!
راستی اون نردبونی هم که کنار غار هست رو با تیر زدم افتاده و فقط دستش هست که می تونم بپرم بگیرم...:-"لطفا کمک کنید....

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
دوستان من تازه این بازی رو شروع کردم و هم رو پی اس پی دارمش هم رو کامپیوتر.هیچ فرقی هم نداشتن تا اینکه الان رسیدم به جایی که باید سه تا چرخ دنده رو بزارم.چرخ دنده ی اول رو گذاشتم چرخ دنده ی دوم رو هم که گذاشتم بعدش نشون داد که به در با میله های فلزی باز شد.هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم.رفتم سراغ چرخ دنده ی سومی از عکس راهنمای مهسا خانوم استفاده کردم ولی مال من یکم فرق داره!اون طنابی که تو عکس هست به جاش مال من یه چوب هست که کنارش هم یه چوب دیگس بعدش میرسم آخرین جایی که علامت زده شدس میرم تو اون طونل یه خرس میاد منم می کشمس چند تا سوراخ هم هست کهbonus هستن و از یه سایت خارجی که راهنا داشت رفتم اونو گرفتم.ولی اینجا دایناسوری نیست!
راستی اون نردبونی هم که کنار غار هست رو با تیر زدم افتاده و فقط دستش هست که می تونم بپرم بگیرم...:-"لطفا کمک کنید....

ali.soft

کاربر سایت
Sep 22, 2007
2
نام
ali armandeh
اول بهشون تیر بزنید تا عصبانی شوند و بهت حمله کنند وقتی که حمله کردند صحنه آهسته میشه شما shift را نگه دار و با کلید های جهت نما به یک جهت بپر . صبر کن تا نشانه قرمز بشه و بعد شلیک کن اگر این کار را کنی سپرهاشون را میگیرن جلو حالا با استفاده از قلاب سپرها را بکش وقتی سپر هر دوتاشون را از دستشون گرفتی بهشون شلیک کن ایندفعه فقط با استفاده از نیرو سعی می کنند شما را سنگ کنند وقتی بهشون شلیک کردی و عصبانی شدند و خواستند شما را سنک کنند فورا برید یکی از همون سپرها را بردارید و بگیرید جلوی همون نیرو تا اون بازتاب بشه و خودشون سنگ بشن وقتی سنگ شدن باید فورا خیلی سریع با یک اصلحه قوی بهشون شلیک کنی اگر خیلی سریع باشی با یک بار سنگ شدنشون می تونید اونها را بکشید ... اون یکی را هم به همین طریق بکشید ...

با سلام
من همینجا گیر کردم کاراییم که شما گفتید کردم حتی گاهی اوقات که زیاد به یه اسب تیر می زدم یکی از اسبها گیج میشه و من مقابلشم که وایمستم و دکمه qرو میزنم بازهم نمیتونم سپرها رو بگیرم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
بچه ها من یه مشکلی دارم بازی رو که نصب می کنم (5 سیدی)
یه ارور میده که یه yes و no داره :

Warning! Your system time appears to be incorrect, would you like to check it online against a time server
Your system time will not be adjusted automatically. Please correct the time manually, if necessary

no که می زنم این ارور رو میده :

Invalid system-time detected
Please check and correct your local system-time setting

بعد ok که میزنم میره و وقتی yes رو میزنم این پیغام رو میده :

The application was unable to connect to the time server
Make sure your system is connected to the Internet and retry

و وقتی هم که به اینترنت وصل هستم و yes رو میزنم یه علامتی میاد که دو تا فلش دارن دورش می چرخن و بعد از مدتی
این ارور رو میده :

License date has expired
Please contact the software provider to update the software or extend the license

و ok رو که می زنم میره .....
خواهش می کنم اگه کسی راه حلشو میدونه بم بگه ......
با تشکر

omidk2

کاربر سایت
May 7, 2008
14
برای کشتن دایناسور در سمت راست زیر تیغه ها خودت رو پنهان کن تا دایناسور نتونه تو رو بکشه بعدش اونقدر بهش شلیک کن تا بمیره
البته خون دایناسور کم کم خالی میشه

omidk2

کاربر سایت
May 7, 2008
14
آقای brain عزیز میگن که این بازی تاریخ انقضا داره شاید قبلا این بازی رو PC شما نصب بوده و حالا دیگه نصب نمیشه
البته شاید

Doctorjoon

کاربر سایت
May 17, 2011
5
اول بهشون تیر بزنید تا عصبانی شوند و بهت حمله کنند وقتی که حمله کردند صحنه آهسته میشه شما shift را نگه دار و با کلید های جهت نما به یک جهت بپر . صبر کن تا نشانه قرمز بشه و بعد شلیک کن اگر این کار را کنی سپرهاشون را میگیرن جلو حالا با استفاده از قلاب سپرها را بکش وقتی سپر هر دوتاشون را از دستشون گرفتی بهشون شلیک کن ایندفعه فقط با استفاده از نیرو سعی می کنند شما را سنگ کنند وقتی بهشون شلیک کردی و عصبانی شدند و خواستند شما را سنک کنند فورا برید یکی از همون سپرها را بردارید و بگیرید جلوی همون نیرو تا اون بازتاب بشه و خودشون سنگ بشن وقتی سنگ شدن باید فورا خیلی سریع با یک اصلحه قوی بهشون شلیک کنی اگر خیلی سریع باشی با یک بار سنگ شدنشون می تونید اونها را بکشید ... اون یکی را هم به همین طریق بکشید ...

سلام ببخشید میتونم سوالمو درباره این بازی از شما بپرسم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر