همه چیز در مورد Kinect

queen-1

کاربر سایت
Sep 26, 2014
4
سلام
درسته عکس هایی که کینکت موقع بازی ازمون میگیره بعد از 15 روز خود به خود حذف میشن؟اینجا خوندم http://kinect.persianblog.ir/page/11
در غیر اینصورت اگه حافظه رو فرمت کنم حل میشه؟ من از مسیر زیر :
setting\system\storage
قسمت های memory unit و hard drive رو فرمت کردم.اگه عکسی بوده پاک شده.درسته؟
دارم xbox امو میفروشم.میخواستم مطمئن شم عکسا پاک شده .لطفا راهنماییم کنید.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام
درسته عکس هایی که کینکت موقع بازی ازمون میگیره بعد از 15 روز خود به خود حذف میشن؟اینجا خوندم kinect
در غیر اینصورت اگه حافظه رو فرمت کنم حل میشه؟ من از مسیر زیر :
setting\system\storage
قسمت های memory unit و hard drive رو فرمت کردم.اگه عکسی بوده پاک شده.درسته؟
دارم xbox امو میفروشم.میخواستم مطمئن شم عکسا پاک شده .لطفا راهنماییم کنید.

منم همین سوالو دارم.

می خوام بفروشم Xbox رو می خوام مطمئن بشم عکسا و فیلمای کینکت پاک شدن...فقط همین.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یکی از دوستای بنده کینکت گرفته و الان تماس گرفته وقتی درون تنظیمات می خواد گزینه ی KINECT TUNER رو فعال کنه می گه که باید به لایو بشی و آپدیت کنی !
این آپدیت چی چی هست؟! آخه اون امکان وصل شدن به لایو نداره!
من خودم قبلا کینکت رو به دستگاه خودم وثل کردم چنین آپدیتهایی رو نخواست!

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان.
کینکتم بازی ارجینال ادوینچر نداره !.برای دادن فرمان صوتی به کینکت نیاز به کارت کالیبراسیون یا کالیبریشن هست. این کارت و چه جوری تهیه کنم؟ کارت و جداهم میفروشن یا باید یه بازی ارجینال بخرم(هربازی کینکتی میشه خرید یا باید حتما ادوینچر باشه)؟.

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان.
کینکتم بازی ارجینال ادوینچر نداره !.برای دادن فرمان صوتی به کینکت نیاز به کارت کالیبراسیون یا کالیبریشن هست. این کارت و چه جوری تهیه کنم؟ کارت و جداهم میفروشن یا باید یه بازی ارجینال بخرم(هربازی کینکتی میشه خرید یا باید حتما ادوینچر باشه)؟.

دوستان این چندمین سوال منه که بی جواب میمونه.
قبلا نا بهتر جواب می دادید:angry: .

آخرین ویرایش:

OneMehdi

کاربر سایت
Jul 2, 2015
5
نام
مهدی
برای دادن فرمان صوتی نیاز به اون کارت نیست و با اون کارت کینکت فقط مکان شما تو فاصله های مختلف تخمین میزنه برای دادن فرمان صوتی شما باید بگویید xbox تا داشپورت سیاه رنگی در پایین صفحه به نمایش در آید
و بعد می تونید هر چیزی که تو صفحه میبینید رو بگید تا اون عمل انجام شه.:d

- - -ویرایش - - -

دوستان این چندمین سوال منه که بی جواب میمونه.
قبلا نا بهتر جواب می دادید:angry: .

رای دادن فرمان صوتی نیاز به اون کارت نیست و با اون کارت کینکت فقط مکان شما تو فاصله های مختلف تخمین میزنه برای دادن فرمان صوتی شما باید بگویید xbox تا داشپورت سیاه رنگی در پایین صفحه به نمایش در آید
و بعد می تونید هر چیزی که تو صفحه میبینید رو بگید تا اون عمل انجام شه.

- - -ویرایش - - -

آره دادا ربطی نداره

mjpt1

کاربر سایت
Nov 17, 2007
2
سلام
من یه ایکس باکس 360 سوپر اسلیم گرفتم . اطلاعات زیادی هم ندارم
بازی های پس 2015 و فیفا 2015 رو راحت اجرا می کنه ( برای همین فکر می کنم ال تی 3 باشه البته نمی دونم چطوری متوجه بشم که ال تی چند هستش ) وقتی کینکت رو بهش وصل کردم می گه که سیستم نیاز به آپدیت داره و باید به ایکس باکس لایو وصل بشه . بنظرتون آپدیت بکنم یا خراب می شه و دیگه کپی خور نیست . ممنون می شم اگه توضیح بدید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر