? Resident Evil 4 or 5

snake_1

کاربر سایت
Sep 22, 2006
32
به نظرمن 5 خیلی کوتاه بود
کشتن غولها ابتکار نمیخواست به جز وسکر خیلی هم راحت میمردن ولی تو 4 وقتی کشتن غول تموم میشد انگار واقعا باهاش جنگیده بودی و خیس عرق میشدی
تیر خریدن نداشت!
داستانش نسبت به 4 ضعیف بود
کلا ابتکار 4 رو نداشت فقط رونوشت بود و تو 4 وقتی تموم میکردی بازی با یه زاویه دیگه و با کامل شدن داستان ادامه پیدا میکرد
5 تم حماسی 4 رو از دست داده بود
البته تو قسمت گرافیک 5 بینظیر بود :hug:

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
4خيلي بهتر بود (همش نوع اوري تو سري RE بود)
RE5 داستان خوبي داشت و كاراكتراي قديميه بازي مثل وسكر توش نقش پر رنگي داشتن ولي خيلي از RE4 تقليد كرده بود (مثل تقليدايي كه Treyarch از IW ميكنه)
مثل قايق سواري و تير بار و ...از همه بد تر صداگذاري 5 بود كه خيلي به 4شباهت داشت
يادمه يكي از اون غول هاي بازي كه با تير بار كشتيمش خيلي شبيه غول RE4 بود (همون كه از پشتش يه موجودي ميومد بيرون كه با چاقو قصابيش ميكرديم)فقط يكم ريش و جزييات تو صورتش بود
RE5 فقط گرافيك خيلي خوبي داشت
به 4 راي دادم

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
اگه با هم و همزمان عرضه میشدن میگفتم 5 . اما با توجه به اینکه 4 ماله سال 2005 (در ضمن بهترین بازی سال هم شد) به 4 رای میدم

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
رزیدنت اویل 4 بود که باعث شد من برم نسخه ی 2 بازی رو رو پلی استیشن خاک خورده ام بازی کنم. این بازی معرکه بود. من با اینکه PC gamer هستم و سایه ی کنسولها رو با تیر میزنم:biggrin1:، ولی از این بازی که console based بود، خیلی خوشم اومد.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من كه خاطره ي خوبي از 4 ندارم! واسه ps2 رو كه نتونستم امتحان كنم ولي واسه pc اول كه اومد من نسخه ي يك شركت متفرقه رو خريدم خراب بود!...همينطور 3 تا نسخه ي شركت هاي معروف ديگه رو هم گرفتم بازم مشكل داشت...!...آخر از يكي از دوستان با هزار جفا گير آوردم!...ولي RE5 رو راحت رو 360 بدون دردسر بازي كردم....حالا بگذريم از اين مورد از لحاظ داستان و گرافيك و صدا گذاري هم 5 بهتر بود در مقايسه با بازي هاي عصر خودشون.....

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
من كه 4 و 5 رو اصلا Resident Evil نميدونم..پس گزينه هيچكدام(ميخوام Resident evil Zero و Code Veronica رو با شيه ساز بازي كنم شايد Evil خونم برگرده سره جاش)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من بین شخصیت ها به وسکر و بعد از وسکر به والنتینا علاقه زیادی دارم. تو این نسخه به شخصیت وسکر به خوبی پرداخته شده بود در حالیکه تو نسخه قبلیبه به اون صورت نقش وسکر تو بازی پررنگ نبود.
جیل هم که بعد از وسکر بهترین شخصیت دوست داشتی منه,تو این بازی نقش پررنگی ایفا میکنه در حالیکه تو نسخه 4 اصلا خبری ازش نبود.
کلا این 2شخصیتی که بهشون علاقه زیادی دارم تو یا تو سری قبلی نبودن یا نقش پررنگی تو بازی نداشتن.
واسه همین رای من تا اینجا نسخه5 بازی هست.
اما این بازی این قدر مشکل داره که باعث شد من جای 5 به 4 رای بدم.
دلایلش هم که بارها و بارها دوستان اعلام کردن.
تنها نکته + نسخه 5 نسبت به نسخه4 غیر از شخصیتهایی که بهشون اشاره کردم گرافیک بازی بود. همین.
والسلام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر