بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خوشحالم که این تاپیکم اینجا میبینم

نوشته شده توسط Death Knight:
يكي مي تونه بگه كه اين MGS3 : Subsistence كي مياد؟؟
چهاردهم ماه نوامبر سال 2005 به بازار میاد یعنی حوالی اواخر آبان ماه

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
بروبچ متال باز من یه مدت (حدود 6-5 ماهه که بدلیل یه مشکله مسخره نتونستم بازی رو تموم کنم.خوب دیدم اینجا که همه خدایگانه متالگیر هستن مشکلمو بگم.
من تو اونجایی گیر افتادم که اسنیکو بعد از شکنجه و کور کردنش بردن تو سلولش.منم غزاهایی رو که زندانبانه برام مینداخت برمیگردوندم به خودش.بعد دمو شد و اسنیک با زندانبانه صحبت کرد. ولی من یادم رفت R1 رو بزنم تا فرکانسو ازش بگیرم بعد دیگه نتونستم از اونجا بیرون بیام.راه دیگه ای برای گرفتنه فرکانس نیست؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط White_Gandalf:
بروبچ متال باز من یه مدت (حدود 6-5 ماهه که بدلیل یه مشکله مسخره نتونستم بازی رو تموم کنم.خوب دیدم اینجا که همه خدایگانه متالگیر هستن مشکلمو بگم.
من تو اونجایی گیر افتادم که اسنیکو بعد از شکنجه و کور کردنش بردن تو سلولش.منم غزاهایی رو که زندانبانه برام مینداخت برمیگردوندم به خودش.بعد دمو شد و اسنیک با زندانبانه صحبت کرد. ولی من یادم رفت R1 رو بزنم تا فرکانسو ازش بگیرم بعد دیگه نتونستم از اونجا بیرون بیام.راه دیگه ای برای گرفتنه فرکانس نیست؟
فكر كنم فركانسش 142.75 باشه
ولي اگه نبود در قسمت cure با چنگال قرص مرگ موقت رو در بيار و از ان استفاده كن تا فرار كني

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط farzadlion:
خوشحالم که این تاپیکم اینجا میبینم

چهاردهم ماه نوامبر سال 2005 به بازار میاد یعنی حوالی اواخر آبان ماه
اوه حالا بايد چه قدر صبر كنيم!
راستي اگه ممكن بود تغييراتي كه در بازي به وجود اومده رو بگين ممنون ميشم!راستي بعضي ها مي گن چند تا دمو هم اضافه شده درسته؟ :neutral:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط MGS:
فكر كنم فركانسش 142.75 باشه
ولي اگه نبود در قسمت cure با چنگال قرص مرگ موقت رو در بيار و از ان استفاده كن تا فرار كني

ممنون.
منظورتون از مرگ موقت fake death هست؟
اونو چجوری باید استفاده کنم؟
هر چه قدر equip میکنم و دایره رو میزنم کار نمیکنه. :neutral:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط White_Gandalf:
ممنون.
منظورتون از مرگ موقت fake death هست؟
اونو چجوری باید استفاده کنم؟
هر چه قدر equip میکنم و دایره رو میزنم کار نمیکنه. :neutral:
بايد رد صفحه ي كه R1 رو ميزني استفاده كني يعني برو روي اين ايتم و R1 رو نگه دار و بعد دايره بزن

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط hossain:
اوه حالا بايد چه قدر صبر كنيم!
راستي اگه ممكن بود تغييراتي كه در بازي به وجود اومده رو بگين ممنون ميشم!راستي بعضي ها مي گن چند تا دمو هم اضافه شده درسته؟ :neutral:
آره درسته. چند تا دمو ي جديد و مود جديد بايد باشه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
راستي اگه ممكن بود تغييراتي كه در بازي به وجود اومده رو بگين ممنون ميشم!راستي بعضي ها مي گن چند تا دمو هم اضافه شده درسته؟
مهمترین ویژگی و قابلیتی که به بازی اضافه شده همون قابلیت بازی به صورت آنلاینه
اما خوب مثل شماره دومش ویژگی های دیگه هم بهش اضافه شده

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
بابا دستخوش...میدونید چیه؟ یکی از مزایای این سایت به بازیدات اینه که یه مدیر داریم با آیدی metal gear ..! من یه خورده دیر به این تاپیک رسیدم اما به هر حال دمتون گرم که به متالگیر میپردازین!!
راستی...من میخوام تاپیک شوخی با عکس شخصیتهای بازی رو دوباره راه بندازم...فتوشاپیست هاش هنوزم هستن یا نه؟ یه ندایی بهم بدین!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
راستی...من میخوام تاپیک شوخی با عکس شخصیتهای بازی رو دوباره راه بندازم...فتوشاپیست هاش هنوزم هستن یا نه؟ یه ندایی بهم بدین!
خیلی خوبه ..........
فتوشاپیست ها گوش به فرمان قدم رو... :D

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط MGS:
بايد رد صفحه ي كه R1 رو ميزني استفاده كني يعني برو روي اين ايتم و R1 رو نگه دار و بعد دايره بزن
ممنون.ردش کردم.
راستی کسی از بچه ها آهنگ اول متال 3 رو نداره همونی که میخونه snake eater

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر