25 بازی برتر Nintendo از ابتدا تا به حال

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
nintendo-2.jpg

Nintendo یک شرکت بزرگ ژاپنی در زمینه گیم است که اولین بار در سال 1983 کنسول بازی خود را به اسم NES روانه بازار کرد و از آن زمان تا به حال توانسته با عرضه کنسول های منحصر به فرد خود سهم زیادی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد و گیمر ها مختلفی را از تمام سنین به خود جذب کند..

حالا سایت Gamezone طی یک اقدام جالب لیست 25 بازی برتر Nintendo رو از ابتدا به الان از نظر کارکنان سایت خود انتخاب کرده در زیر شاهد این لیست هستیم..

Top Nintendo Games: 21-25

25 - Punch-Out!! (NES)
24 - Super Smash Bros Melee (GameCube)
23 - The Legend of Zelda: Twilight Princess ( Wii / GameCube)
22 - Conker’s Bad Fur Day (N64)
21 - Paper Mario (N64)

Top Nintendo Games: 16-20

20 - Earthbound (NES)
19 - The Legend of Zelda: Majora’s Mask (N64)
18 - Super Mario Bros. (NES)
17 - Perfect Dark (N64)
16 - Super Mario World 2: Yoshi’s Island (SNES)

Top Nintendo Games: 11-15

15 - Super Mario Kart (SNES)
14 - Star Fox 64 (N64)
13 - The Legend of Zelda: A Link to the Past (SNES)
12 - Super Mario RPG (SNES)
11 - Pokemon Red/Blue (Game Boy)

Top Nintendo Games: 6-10

10 - Super Mario Galaxy (Wii)
9 - GoldenEye 007 (N64)
8 - The Legend of Zelda: Wind Waker (GameCube)
7 - Metroid Prime (GameCube)
6 - Super Mario Bros. 3 (NES)
l
Top Nintendo Games: 1-5

5- Five
5. Super Metroid

bk46og0czqeydpz2ijm7.jpg

4- Four

4. Donkey Kong Country

00ruopv2o9psfoeihola.jpg

3- Three

3. Super Mario World

v2p72fs3hwzsyw0ffqv4.jpg

2- Two

2. The Legend of Zelda: Ocarina of Time

vv8s0n05htzac6uijbo.jpg

1-One

1. Super Mario 64

jyebm24h5ulclekbbn5h.jpg

• Like
Reactions: NaViiDii

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
5تای اولی هرکدومشون یک جهش بحساب میان.
Donkey Kong Country حزو مفرحترین بازیهای هست تا الان انجام دادم.
این لیست رو معلوم نیست کدوم جونوری سر هم کرده. Super Mario World همون Super Mario Bros. 3 هست با دایناسور سواری. و Super Mario Bros. 3 هم Super Mario Bros هست با یک چندتا مینی گیم.

LoZ: OT هم Killzone 2 و Red Dead Redemtionـِ دو نسل قبله. (یعنی هایپ خالص).

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
این لیست رو میشه به عنوان لیست بهترین بازی های تاریخ هم نوشت
5تای اولی هرکدومشون یک جهش بحساب میان.
دقیقا.... هر کدوم توو ژانر خودشون هنوز هم بهترین هستن
پ.ن: اگه super metriod اول بود بیشتر خوشحال میشدم :d
ین لیست رو معلوم نیست کدوم جونوری سر هم کرده. Super Mario World همون Super Mario Bros. 3 هست با دایناسور سواری. و Super Mario Bros. 3 هم Super Mario Bros هست با یک چندتا مینی گیم.

این پست هم یعنی LOL خالص !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
1. Super Mario 64
3. Super Mario World
14 - Star Fox 64 (N64)

این 3 تارو که بازی کردم واقعا فوق العاده بودن یه حس عجیبی بهم دست داد :d واقعا به معنای واقعی با اینا زندگی کردم مخصوصا ماریو . Super Mario Bros و Super Mario Kart هم با N64 بازی کردم اونام خیلی عالی بودن اما دیگه نشد که تو این لیست باشن :d

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
این لیست رو معلوم نیست کدوم جونوری سر هم کرده. Super Mario World همون Super Mario Bros. 3 هست با دایناسور سواری. و Super Mario Bros. 3 هم Super Mario Bros هست با یک چندتا مینی گیم.

جون من فهمیدی چی گفتی؟ اون سال که OOT اومد آخه چه بازی ای در حد اون بود که حالا واسه بچه ها هایپ هایپ میکنی!
بازی ای با بیش از 50 ساعت گیم پلی و بهترین ساختار در بین بازی های دوره خودش!اولین زلدای 3 بعدی!محیط متغیرش که برعکس خیلی از بازی های اون زمان میتونستی از تمام امکانات environment در بازی استفاده کنی! البته ضعف هایی هم داشت مثل اینکه بعضی از dungeon ها و temple هاش جذاب نبود ولی بعضی هاش هم خیلی جذاب بود!

نکته آخر اینکه در 5 سال اخیر به نظر شما کدوم بازی ها از نظر شما از همه بهتر بودن؟ بگو تا ما هم مستفیض شیم!

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
اصولا NINTENDO شرکت متکی به نفسی هست.و خودش نون بازوی خودش رو میخوره و بیشتر از فروش بازیهایی که خودش میسازه سود میبره و مثل پلتفرمهای دیگه نیست.من توی این سالهایی که خیلی از استودیوها زیر بار فشار مالی له و لورده و ورشکسته شدند حتی باور نمیکردم NINTENDOسرپا بمونه یا با شرکتهای دیگه ادغام میشه.اما حالا که فکر میکنم این مغز ژاپنی خیلی عجیب کار میکنه.این بازیها هم زائیده همین عجوبه ها هستند!!! کاملا با نظر این سایت موافقم و هرکدوم از این بازیها هنوز هم جذاب هستند.مخصوصا donkey kong

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نیتندو مگه بازی بد هم می سازه
متاسفانه غیر از NES و Wii هیچ کدوم از کنسول های نیتندو رو نداشتم ولی همین چند تا بازی Wii نشون داد که عنوان های 1st Party نینتندو نسبت به بقیه کمپانی ها با کیفیت تر و جذاب تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر