امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمره من به تعدادی از بازی هایی که توی دو سال اخیر بازی کردم.تصاویر هم اسکرین شات های اتفاقی ای هست که تو بازی گرفتم.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
سال ها از نسخه قبلی این بازی گذشته و فن های این سری منتظر دیدن دوباره بیگ باس و دوستان هستن،با جهان باز شدن بازی و روایت از طریق نوار ها بازی به کلی تغییر کرده و شاهد متال گیر نسل جدید هستیم!
نکات مثبت:
گیم پلی فوق العاده
باز بودن دست بازیکن برا انجام ماموریت به روش های مختلف
طراحی مراحل عالی

نکات منفی:
تکراری بودن بعضی مراحل
داستان ناقص!

نمره کل: 9.5/10

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Alan Wake

نکات مثبت:
گرافیک خوب و نورپردازی عالی
داستان زیبا و درگیر کننده و روایت جالب داستان
شخصیت پردازی
منفی:
نبودن تنوع در مراحل بازی
نمره کل: 8.5/10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Need for Speed Payback

آخرین نسخه nfs تا جایی که توانسته، خواسته به ریشه های خود پایبند باشد اما توان استدیو سازنده بیشتر از یک بازی نسبتا خوب نیست!
مثبت:داستان نسبتا خوب، گرافیک خیره کننده، طراحی خوب ماشین ها،تیونینگ
منفی: گیم پلی بازی همچنان مشکل دارد!

نمره کل: 7.5/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resident Evil 7
خب بعد از مدت ها یک رزیدنت تحول یافته با گیم پلی و شخصیت جدید،این بازی قطعا انتظار ها رو برآورده کرده

مثبت:گیم پلی جذاب و چالش برانگیز،گرافیک عالی،حس ترس
منفی: بی پاسخ ماندن داستان در انتهای بازی

نمره کل: 9/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Witcher 2: Assassins of Kings

بعد از بازی کردن شماره 3 روی PS4 تصمیم گرفتم شماره دوم را هم بازی کنم تا بیشتر با این سری آشنا بشم و میتونم بگم از شماره دوم بیشتر خوشم اومد!
اگر نسخه دوم را بازی نکرده اید،همین الان دانلود و نصبش کنید!
مثبت:گرافیک عالی،طراحی هنری زیبای محیط ها،داستان و روایت و شخصیت پردازی عالی حتی برای فرعی ها!، گیم پلی جذاب و درگیر کننده،بانو تریس!
منفی: ندارد!

نمره کل: 10/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIFA 19

مثبت: انمیشین های جدید،بخش آنلاین جذاب
منفی: پیشرفت نکردن گیم پلی نسبت به نسخه های قبل،مشکلات شدید برنامه ORIGIN،بدون خرج کردن پول نمیتوانید توی بخش آلتیمیت پیشرفت کنید!
پیشنهادم اینه فیفا رو فقط روی کنسول بازی کنید!
نمره کل: 6/10

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The Evil Within 2
باز هم یک بازی خفن دیگه از پدر سبک ترس!
بازی نسبت به نسخه اولش پیشرفت های زیادی داشته و اکثر باگ هاش برطرف شده،گیم پلی و داستان پیشرفت زیادی کرده و با سندباکس شدن بازی دست بازی باز برای انجام مراحل باز تر شده.
تنها نکته منفی این بازی کمتر شدن حس ترس نسبت به نسخه یک هست که با توجه به بزرگتر شدن محیط ها طبیعیه!
اگر طرفدار سبک ترس و بقا هستید این بازی زیبا رو از دست ندید.
نمره کل: 9.5/10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FarCry 5

بازی از همون فرمول نسخه های قبلی استفاده میکنه و توی یک جهان بازی پر از هرج و مرج و یک شخصیت منفی دیوانه اتفاق میافته.

مثبت: گرافیک چشم نواز
منفی: داستان بد،روایت بدتر،تکراری شدن مراحل،خیلی ها این بازی رو نصفه رها کردن!

نمره : 6.5/10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forza Horizon 3

شاهکار سبک ریسینگ
مثبت،گیم پلی عالی،گرافیک عالی،تنوع مراحل،طراحی هنری زیبا،ماشین های زیاد
منفی: ندارد

نمره :10/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein II: The New Colossus
یک شوتر اول شخص که به داستان هم اهمیت میدهد!
مثبت: گیم پلی جذاب و بعضا سخت،اسلحه های جذاب،طراحی دشمنان،پرداخت جالب داستان و شخصیت ها
منفی: گرافیک در بعضی قسمت ها مشکل دارد!

نمره: 9/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shadow of the Tomb Raider
نسخه جدید با بودجه بسیار بالایی ساخته شده اما مانند یک کپی از دو نسخه قبلی است و رو به تکراری شدن میرود!

مثبت: طراحی محیط، گرافیک فنی و هنری زیبا
منفی: داستان و گیم پلی تکراری

نمره: 7/10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Watch Dogs 1
بازی ای که بعد از تریلر کذایی در E3 2012 نتوانست در حدی که یوبی سافت برای آن هایپ کرده بود ظاهر شود اما در کل یک بازی نسبتا خوب است.
مثبت: گیم پلی جالب و یونیک،داستان جذاب
منفی: گرافیک فنی پایین،رانندگی افتضاح

نمره: 8/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hellblade: Senua's Sacrifice
بازی ای که با بودجه کم ساخته شده اما از خیلی از بازی های AAA گرافیک و داستان بهتری دارد!

مثبت: صداگذاری عالی،گرافیک فنی و هنری ، داستان و روایت جالب
منفی: گیم پلی ساده

نمره 8.5/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gears of War 4

مثبت: گیم پلی جذاب و زیبا،گرافیک فنی عالی،داستان نسبتا خوب
منفی:طراحی مراحل بد،شخصیت پردازی بد

نمره 8.5/10​

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident Evil Revelation 2 2015

112529

داستان : درباره جزیره ای مرموز می باشد که کلیر ردفیلد و مویرا در آن به هوش آمده اند . حال باید پرده از راز آن بردارند ...

بازی زیبا آغاز می شود و از همان ابتدا مرموز جلو می رود . بازی اپیزودیک هست و نیمه اول هر اپیزود درباره کلیر و مویرا و نیمه دوم آن درباره بری (پدر مویرا که برای پیدا کردن دخترش پا به جزیره گذاشته) و دختری اسرارآمیز به نام ناتالی هست که قدرت های خاصی دارد .
بازی حول الکس وسکلر و آزمایشات مرموز آن برای بدست آوردن ویروسی جدید که کانون آزمایشات او ناتالی هست که واقعا سوالی که مطرح می شود این هست که این دختر تک تنها چجوری در این مکان زنده مانده .

ریتم بازی بسیار عالی هست و اکشن و ترس به جا و بالانس در بازی وجود دارد . اساس بازی بر اساس همکاری دو نفره هست وگرنه نمی شه پیش روی کرد .هر چه جلوتر می رویم بازی سخت تر می شود به خصوص از اپیزود سوم به بعد بسیار سخت می شود و در اپیزود چهار (دالان های تو در تو و گاز گرفته) به اوج می رسد . دشمنان بازی شامل زامبی های جهش یافته و یک سری زامبی که دو جان دارند و زامبی های بزرگ با چکش های عظیم (منو یاد فیلم رزیدنت 4 انداخت) و موجوداتی نامرِئی که ناتالی تونایی دیدن آن ها دارد و یک سری عنکبوت و غول های آتشین است . بازی سه باس فایت دارد .

معماهای بازی (پیدا کردن کلید و کارت عبور و وصل کردن ژنراتور) در بازی یافت می شود که به نوعی امضا سری رزیدنت هستش .
من در حدود 8 ساعت طول کشید که تمام کنم .(بازی 4 اپیزود دارد)
از نکات منفی هوش مصنوعی پایین ناتالی که در اواخر بازی اذیت کننده هست . افت فریم در بازی و در کات سین ها . گرافیک فنی پایین بازی با اینکه محصول 2015 هست گاهی فکر می کردم با یک بازی محصول 2010 (همان حدودها) طرف هستم . طراحی زامبی هم می شد بهتر انجام شود .

در کل در این چند سال اخیر در کنار رزیدنت 7 و ریمیک رزیدنت 2 این بازی عالی هست و ارزش انجام دادن را دارد .

گیم پلی : 7.5 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
گرافیک فنی : 7 از 10

نورپردازی و طراحی سایه ها :7 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 7.5 از 10

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Dying Light 1

112638

داستان :
درباره شهر خیالی Harran هست که بیماری زامبی مانندی در شهر شیوع پیدا کرده و ما در قالب مامور مخفی به نام کایل وارد شهر شده تا درباره بیماری و فردی به نام سلیمان کدیر (خدیر) اطلاعات جمع کنیم . (داستان بازی سطحی و کم کشش هست فقط برای اینکه عریضه خالی نباشد در بازی گنجانده شده)

در نگاه اول بازی به شدت زیبا هست و آن را به عنوان نوآوری خاصی در ژانر زامبی می شه قلمداد کند . متفاوت از سری بازی رزیدنت اویل و Left4Dead و ... . برای تنوع خیلی عالیه . ترکیب بازی اساسین کرید (پارکور بازی) و فارکرای در جهان زامبی ها هایپ کننده هست اما بعد از گذشت چند ساعت بازی کسل کننده و روند یکنواختی به خود می گیرد (قدم زدن های طولانی مدت شبیه مترو 3 ) .
ما مثل حیوان دست آموز از این ور شهر باید برویم به آن ور و ماموریت هایی ریز و درشت انجام دهیم . البته نکته هیجان انگیز در گیم پلی بازی فرا رسیدن شب هست که واقعا با وجود زامبی های هانتر خیلی هیجانی می شود .
چرخه پویا شب و روز خیلی عالی هستش و حتی تغییر آب و هوا و بارش باران .
بازی شما را مجبور به استفاده از سلاح سرد می کند در غیر اینصورت سیلی از انواع زامبی بر سر شما خراب خواهند شد .
تنوع زامبی ها خوب هست ولی طراحی زامبی ها مخصوصا زامبی های معمولی پیش پا افتاده و معمولی هست که جای کار بیشتری داشت . طراحی هنری شهر با ریزه کاری ها عالی هستش اما رنگ بندی گاهی اوقات بی روح و بی رمقه . نورپردازی و تابش شعاع نور خورشید هم عالی کار شده .
در بازی آثار فرهنگ آسیا (خاورمیانه) کم و بیش به چشم می خورد که شاید اتفاقی نباشد (چون همیشه علاقه دارند یک قشر خاصی از مردم (ملت) را زامبی و وحشی نمایش دهند) . لهجه روسی هم دربازی شنیده می شود که اونم شاید اتفاقی نباشد ...!!

بازی جهان باز و حدود 12 ساعت گیم پلی دارد (جای سیستم Fast Travel خیلی خالیه در بازی) و سیستم ارتقا و پیدا کردن اسلحه های جدید برای سلاخی زامبی ها نکته مثبت بازی می شه قلمداد کرد .

امیدوارم در شماره 2 یک داستان پر کشش در بازی قرار داده باشند نه اینکه فقط پارکور خالی در یک مکان پر زرق و برق اما تو خالی باشه .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 7 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
گرافیک فنی : 6 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10

داستان : 4 از 10

نمره کل : 6 از 10

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Quantum Break
112753
بازی قشنگی بود.گرافیکش هنوزم عالیه و بنظرم این نسل جزو تاپ ها بود
یکم باگ داشت ولی زیاد اذیت نکرد و یکی دیگه از مشکلاتش کوتاهیش بود.
فک کنم 5 یا 6 ساعته تموم میشه

گرافیک :10
داستان:8
گیم پلی: 8
موزیک:7

پ.ن: در طول بازی 4 جا حق انتخاب داشتیم.کسی میدونه انتخاب ها تاثیری در ادامه بازی داره یا نه؟​

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
Trover saves the universeیه بازی باحال و خنده دار با کارگردانی و صدای کارگردان ریک اند مورتی حتما تجربه کنید نمره ۸/۱۰

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
r939916_shadow-of-the-tomb-raider-the-forge.jpg

بالاخره بعدی کلی کلنجار رفتن بعد چند ماه که انتشار بازی میگذره هر جور شده بود بازی رو تموم کردم واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم برا منی شماره اول ریبوت یکی از بهترین بازی های نسل هفت بود این شماره نا امید کننده بود واقعا تو کتم نمیره که بعد گذشت 5 سال هنوز بازی از همون انیمیشنا استفاده میکرد از همون لول دیزاین قدیمی و تاریخ مصرف گذشته همون شخصیت پردازی احمقانه و ضعیف و کم عمق و خیلی موارد دیگه سیستم اپگرید بازی به غیر یک سری پرک خاص عملا هیچ تاثیر تو تجربه ادم نمیزاشت اینقدر بازی تو این موارد تو خالی و احمقانه بود که حد نداشت با اینکه سعی کرده بودن مقبره ها رو زیاد تر کنن ولی سر جمع شاید یکیشون بزور چالش برانگیز و به قولی پر عمق بود بقیه همه سطحی و کم عمق قشنگ یـ عقب گرد اساسی بود بازی از این نظر شوتینگ افتضاح بزرگترین نقطه ضعف بازی بود واقعا لحظه ای نبود که از شلیک کردن احمقانه اسلحه و اینکه اصلا نه انگار داری به دشمن رو به روت شلیک میکنی خندم نگیره جای شرمساری داشت که بازی بعد گذشت دو نسخه هنوزم همون شوتینگ احمقانه رو به دنباله خودش میکشوند. به لطف انیمیش های ضعیف هنوزم شاهد یـ مشت ست پیس مصنوعی بودیم که اصلا در حد اندازه یـ بازی AAA نبودن و خوب مثلش رو هزار با تو نسخه ی های قبلی هم دیده بودیم (از یـ ساختمون میریم بالا صدا گذاری و همه چیزی خر تو خره کلی تیر به سمت ما شلیک میشه مثل فیلم هندی ها خیلی ریلکس به کار خودمون ادامه میدیدم) داستان بازی نسبتا خوب بود ولی بازم جای کار بیشتری داشت در کل به عنوان فن سری واقعا از تجربه این نسخه نا امید شدم سازنده بازی خیلی تغییرات میتونست برا بهتر کردن بازی انجام بده ولی متاسفانه بازی جزوی از یـ سگانه ای بود که باید حتما به هر نحوی منتشر میشد و جیب ناشر رو پر میکرد

6.5/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
r939916_shadow-of-the-tomb-raider-the-forge.jpg

بالاخره بعدی کلی کلنجار رفتن بعد چند ماه که انتشار بازی میگذره هر جور شده بود بازی رو تموم کردم واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم برا منی شماره اول ریبوت یکی از بهترین بازی های نسل هفت بود این شماره نا امید کننده بود واقعا تو کتم نمیره که بعد گذشت 5 سال هنوز بازی از همون انیمیشنا استفاده میکرد از همون لول دیزاین قدیمی و تاریخ مصرف گذشته همون شخصیت پردازی احمقانه و ضعیف و کم عمق و خیلی موارد دیگه سیستم اپگرید بازی به غیر یک سری پرک خاص عملا هیچ تاثیر تو تجربه ادم نمیزاشت اینقدر بازی تو این موارد تو خالی و احمقانه بود که حد نداشت با اینکه سعی کرده بودن مقبره ها رو زیاد تر کنن ولی سر جمع شاید یکیشون بزور چالش برانگیز و به قولی پر عمق بود بقیه همه سطحی و کم عمق قشنگ یـ عقب گرد اساسی بود بازی از این نظر شوتینگ افتضاح بزرگترین نقطه ضعف بازی بود واقعا لحظه ای نبود که از شلیک کردن احمقانه اسلحه و اینکه اصلا نه انگار داری به دشمن رو به روت شلیک میکنی خندم نگیره جای شرمساری داشت که بازی بعد گذشت دو نسخه هنوزم همون شوتینگ احمقانه رو به دنباله خودش میکشوند. به لطف انیمیش های ضعیف هنوزم شاهد یـ مشت ست پیس مصنوعی بودیم که اصلا در حد اندازه یـ بازی AAA نبودن و خوب مثلش رو هزار با تو نسخه ی های قبلی هم دیده بودیم (از یـ ساختمون میریم بالا صدا گذاری و همه چیزی خر تو خره کلی تیر به سمت ما شلیک میشه مثل فیلم هندی ها خیلی ریلکس به کار خودمون ادامه میدیدم) داستان بازی نسبتا خوب بود ولی بازم جای کار بیشتری داشت در کل به عنوان فن سری واقعا از تجربه این نسخه نا امید شدم سازنده بازی خیلی تغییرات میتونست برا بهتر کردن بازی انجام بده ولی متاسفانه بازی جزوی از یـ سگانه ای بود که باید حتما به هر نحوی منتشر میشد و جیب ناشر رو پر میکرد

6.5/10
من که فن سری نیستم خیلی لذت بردم . کلا به باستان شناسی مخصوصا فرهنگ آمریکای جنوبی علاقه دارم و لذت بخش بود . مرحله غار آدم خوار ها هم عالی بود . باید نیمه پر لیوان دید . تازه زیرنویس فارسی هم داره که لذت بیشتر می کنه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident Evil Revelation 1 2012

113369

داستان : درباره ماموریت جیل ولنتاین (خدا حفظش کنه) و پارکر به کشتی زنوبیا هست جایی که آخرین بار کریس ردفیلد در آن بوده و ناپدید شده و مبارزه آنها با گروه تروریستی ال وترو هست که سعی در تست و آزاد سازی ویروسی جدید دارند ...

اتمسفر بازی آدم به یاد رزیدنت های کلاسیک می اندازه . محیط بازی شامل جزیره (شرکت) و کوه های برفی و کشتی زنوبیا (کشتی ارواح) هست . داستان بازی قابل قبول . خبری از زامبی ها نیست و دشمنان بازی تنوع خوبی دارند که شامل موجوداتی به نام Oozz و ماهی های پیرانای بزرگ و هانترها (مرئی و نامرئی) و باس فایت ها هستند . دشمنان بازی به راحتی هد شات نمی شوند و جا خالی می دهند و هوش مصنوعی قابل قبولی دارند .

گیم پلی بازی کمی خشکه و بعضی اوقات خنده دار (مثلا وقتی داری دنبال همراهت می روی و اون در باز می کنه تو نمی تونی از در باز شده رد بشی باید در بسته شود و دوباره تو باز کنی) . طراحی هنری بازی مخصوصا کشتی و رنگ بندی ها زیبا هست اما گرافیک فنی چنگی به دل نمی زند . سیستم نشانه روی یک جوری هست (انگار لرزان) برای القا هیجان بیشتر به بازیباز . پازل های بازی اندک ولی خوب هستند و در بدو ورود با درهای بسته زیادی روبه رو خواهید شد (مثل رزیدنت های قدیمی)

بازی خطی شامل 12 اپیزود دارد و حدود 8 ساعت گیم پلی .

با اینکه بازی ربطی به شماره 2 رولیشن نداره ولی زیبا هست و موسیقی آن هیجان زیادی به شما القا می کند . و اینکه موجودات عجیب هر لحظه و همه جا می توانند ظاهر شوند چون مایع مانند هستند .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 7 از 10
گرافیک فنی : 5 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :7 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 7 از 10

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
خواستم در مورد این بازی یک نقد بنویسم تو صد ها ساعتی که بازی کردم هزاران جزئیات اومد جلو چشمم و اگر هم بخوام یک چیزی بگم باید همه موارد رو در نظر بگیرم که در حوصله اینجا خارجه پس بصورت کلی میگم :

بهترین و بزرگترین و با کیفیت ترین بازی ساخته شده تا الان تو صنعت گیم.
فقط عاشق جزئیات عظیم پایگاه مادر و مرتبط کردن اون با جهان باز، بازی هستم یعنی چیزی که بینهات گسترده و بزرگ هست.
10/10

• Like
Reactions: AchyTunic and kamyy

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
نمی دونم چرا بعضی از بازی ها به طرز عجیبی تاپیک ندارن یکیش همین Wolfenstein Youngblood هست یکم بازیش کردم افتضاح به تمام معنا بود نمره 5 هم از سرش زیاده خیلی بازیش بده
تو لیست دانلودم هست و تا نصف دانلود شده، با این حرفات میخوام بیخیالش بشم، با این حال میشه بیشتر توضیح بدی ازچه لحاظی بده؟

• Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
نمی دونم چرا بعضی از بازی ها به طرز عجیبی تاپیک ندارن یکیش همین Wolfenstein Youngblood هست یکم بازیش کردم افتضاح به تمام معنا بود نمره 5 هم از سرش زیاده خیلی بازیش بده
منم 2-3 دیقه بازی کردم یه کمبو ترکیبی alt+f4 و shift+delete زدم روش تا حالش جا بیاد :/

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
تو لیست دانلودم هست و تا نصف دانلود شده، با این حرفات میخوام بیخیالش بشم، با این حال میشه بیشتر توضیح بدی ازچه لحاظی بده؟

حالا 5 یک مقداری کمه از نظر من، باز گانپلی بازی حال میده و گرافیک و لول دیزاین خوبی هم داره، ولی بازی از ریشه های خودش خیلی فاصله گرفته و پیشنهاد میشه اگر کسی رو نداری که دونفری برین جلو بازی رو بیخیال شی. بازی یک Meh رو به خوب هست در کل.
حالا چون PC تاپیک نداشت من یک نقد کوتاهی کردم از بازی تو تاپیک کنسولش. اگر خواستی چک کن اونجا بیشتر توضیح دادم. نقد دوست عزیز The listener هم پیشنهاد میشه نگاه کنی!
Wolfenstein: Youngblood

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا 5 یک مقداری کمه از نظر من، باز گانپلی بازی حال میده و گرافیک و لول دیزاین خوبی هم داره، ولی بازی از ریشه های خودش خیلی فاصله گرفته و پیشنهاد میشه اگر کسی رو نداری که دونفری برین جلو بازی رو بیخیال شی. بازی یک Meh رو به خوب هست در کل.
حالا چون PC تاپیک نداشت من یک نقد کوتاهی کردم از بازی تو تاپیک کنسولش. اگر خواستی چک کن اونجا بیشتر توضیح دادم. نقد دوست عزیز The listener هم پیشنهاد میشه نگاه کنی!
Wolfenstein: Youngblood

بابا جز یکم گرافیک که تازه اونم طراحی چهره ها دشمنا خیلی چیزهای دیگه نسل قبلی قشنگ فیزیکش که ماله 2 نسل پیشه با محیط های بسته کارخونه ای که افتضاح ترین لول دیزاین FPS های تاریخ هست اینا به کنار در کنار صداگذاری بد و افکت های صدایی بد و بدتر از همه شخصیت های سوپر نچسب بازی با تیکه های مسخرشون اصلا عیر قابل تحمل هست تازه از هوش مصنوعی بازی که اصلا نگم دیگه خنگ ترین دشمنای تاریخ بشریت(البته بشر که ماییم:D) حتی گان پلی بازی هم بد و سبکه و اصلا حالیم نمی ده بر عکس بازی RAGE 2 که به شدت حال داد هر چند نمراتش پایین بود این از ریشه مشکل داره

خلاصه تگری زدم و متای بازی از سرشم زیاده برای منی که خوراکم این سبک بازیه اینو می گم وای به حال بقیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر