امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
DMC 5

header.jpg

واااااو :D همین چند دقیقه پیش بخش داستانی رو تموم کردم و واقعا فراتر از شاهکار بود. وقتی بازی معرفی شد فکر میکردم با یه بازی معمولی مذخرف دیگه طرفیم که قراره شکست بخوره و اصلا دنبال نکردم اخبار بازی رو و فقط یکی دوتا از تریلر هاشو دیدم.
میخواستم فقط مترو رو بازی کنم، ولی چند روز پیش دیدم متای این بازی خیلی هم بالاس گفتم یه امتحانی کنم، واقعا ارزششو داشت و از وقتی ویچر3 رو بازی کردم تا الا هیچ بازی داستانی ای اینقدر بهم نچسبیده بود :D
گرافیک بازی عالیه، فقط حتما بذاریدش روی DX11 وگرنه مشکل متعددی از جمله افت فریم و ناهماهنگی صدا و تصویر نصیبتون میشه.
صداگذاری عالی موسیقی راک و متال خفنی وسط مبارزه پخش میشه که اژدهای درونتون بیدار میشه!
شخصیت پردازیی خیلی خوبه که اصلا انتظارشو نداشتم و شوخی ها اکثرا باحال و بانمک هست . خبری از خزعبلات به اصطلاح شوخی فوق بی نمک توی بازی نیست و بنظرم بهترین بازی این سری همین نسخه پنجم هست. داستان حرف نداره، فقط قبلش ویدیو داخل منوی بازی در مورد history این سری هست روی ببینید اگر نمیدونید داستان چیه
گیم پلی خیلی خوبه، وقتی با دانته بازی میکنید دیگه فراتر از خیلی خوب میشه!
فقط یه قضیه که شاید نشه بهش مشکل گفت اینه که گیم پلی V خیلی آسونه
همه چی عالیه نمره 10 از 10
من طرفدار این فرانچایز نبودم اصلا ولی از الان هستم :D به هیچ وجه از دست ندید​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
102910

Resident Evil 2 Remake 2019

نکات خوب: خلق حس نوستالژیک برای طرفداران این نسخه آن هم پس از 21 سال. سیستم شوتینگ روان و مناسب. طراحی خوب کاراکترها و شهر راکون سیتی. صداگذاری خوب. تجربه کوتاه اما جالب به هنگام کنترل شخصیت ایدا وانگ

نکات بد: افت فریم ولگ فراوان در برخی از مراحل بازی. دلچسب نبودن روایت ضد و نقیض بازی. نبود معماهای درگیرکننده و جذاب و آسانتر شدن آن ها نسبت به نسخه 1998. عدم تنوع در دشمنان بازی و باس فایت های آسان.

Score: 7.5

شروع بازی: 21 اسفند 1397
پایان بازی: 26 اسفند 1397

مدت زمان بخش لئون کندی: 6 ساعت و 28 دقیقه (رتبه B)
مدت زمان بخش کلیر ردفیلد: 3 ساعت و 30 دقیقه (رتبه S)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
103328

Max: The Curse Of Brotherhood 2013

نکات خوب: طراحی خوش رنگ و لعاب مراحل و محیط بازی. مناسب برای کودکان. وجود خلاقیت در معماهای بازی. مراحل فرار و گریز جذاب و بامزه است.

نکات بد: داستان کلیشه ای. مقداری باگ در جاهای مختلف بازی (مخصوصا هنگام پرش). طراحی سنگین شخصیت اصلی در هنگام پرش

Score: 7

شروع بازی: 28 اسفند 1397
پایان بازی: 3 فروردین 1398​

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Dead Space 1 2008

103563

داستان : درباره فردی به نام آیزاک می باشد که جز خدمه سفینه فضایی هست . روزی بهش دستور می دهند که با گروهی به سفینه ایشیمورا که مدتی هست جواب پیام ها را نمی دهد رفته و سر از ماجرا دربیاورد از طرفی نامزد او یعنی نیکول هم در آن کشتی هست ...

این بازی جز بازی های جریان ساز وحشت بقا با استانداردی متفاوت در فضای بیکران هست . سه گانه Dead Space بی نظیر هستند . حالا حالا ها فکر نکنم هم پای آنها ساخته شود .
این بازی با اینکه قدیمی هست ولی فوق العاده عالی . طراحی زیبای سایه ها و اتمسفر خفقان آور همراه با نا امیدی در سرتاسر محیط به چشم می خورد .
در زمان هایی که در راهرو تنها هستید هم احساس امنیت نمی کنید چون از سقف و یا دیوار امکان حمله موجودات (انگل های فضایی مربوط به سیاره کلونی) نکرومورف وجود دارد .
اسلحه های متنوع و آپگرد کردن آنها عالی و کاربردی و خشونت سادیسمی در تمام طول بازی به چشم می خورد .
نقطه عطف این بازی موسیقی و صداگذاری عالی آن هستش . تنوع دشمنان هم عالی و دو تا باس فایت هم دارد .
از نکات اندک منفی آن می توان به خشک بودن گان پلی (تا حدودی) و loading های طولانی !! آن اشاره کرد . در حالت معلق بودن در اتاقک های خاص هم زاویه دوربین کمی اذیت کننده بود .
بازی 12 چپتر دارد و حدود 9 ساعت طول کشید .

اگر هنوز !! موفق به انجام این سه گانه نشده اید پیشنهاد می کنم که وقت را از دست ندهید و تجربه ای ناب و متفاوت از وحشت را امتحان کنید .

گیم پلی : 7.5 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
گرافیک فنی : 7 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر

103666

The Awesome Adventures Of Captain Spirit 2018

نکات خوب: با توجه به این که بازی در حد یک دمو است، داستان احساسی و خوب را از رویای یک پسر بچه به نمایش می گذارد. ساندتراک های جذاب. اگر پیگیرد جزییات محیط اطراف خود شوید، اطلاعات جذابتری از سرنوشت خانواده کریس به دست می آورید.

نکات بد: گرافیک بازی بیشتر به یک عنوان نسل هفتمی شبیه است تا نسل هشتم. طراحی ضعیف کاراکترها، آسان و عدم چالش در بازی!

Score: 6.5

شروع و پایان بازی : 8 فروردین 1398​

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
DMC 5 7.8/10

نکات مثبت:
پایبندی به اصل بازی و اصالت ان
نوستالژی های زیاد در بازی
نکات داستانی جالب
شخصیت پردازی خوب(برخلاف نسخه ی 4)
اکشن زیبای شخصیت دانته
گرافیک خوب و بهینه
صداگذاری مناسب شخصیت ها
پایان مناسب بازی

نکات منفی:
گیم پلی بد شخصیت v
کم بودن گیم پلی بازی
هدر رفتن پتانسیل های بازی
داستان بازی می توانست بهتر باشد.
بالا و پایین شدن زیاد کیفیت گیم پلی بازی
گیم پلی شخصیت نیرو می توانست به مراتب بهتر باشد.
شروع بد بازی

جمع بندی:
هر چند بازی با گیم پلی بد شخصیت نیرو اغاز می شود و دشمنان مگس گونه ان حس بدی رو به بازیباز منتقل می کند اما با باس بسیار خوب ابتدایی بازی کمی جبران می شود اما باز در ادامه شاهد افت و خیز زیاد گیم پلی هستیم تا به گیم پلی شخصیت دانته برسید جایی که حقیقتا گیم پلی بازی چند پله رشد می کند جایی که شخصیت سریع تر قوی تر و با امکانات و کمبوهای بسیار بیشتر وارد صحنه می شود دقیقا همینجا است که داستان بازی اوج می گیرد و دشمنان با طراحی و سرسختی بهتر و بیشتر در صحنه حضور می یابند البته متاسفانه بازی شخصیت اصلی بازی را با کلی امکانات و اپگریدهای زیاد ان ها خیلی سریع ترک می کند و امکان لذت بردن بیشتر بازیباز را از او می گیرد شاید بهتر بود با حذف گیم پلی شخصیت V در بازی و دادن قابیلت انتهایی که به شخیت نیرو داده می شود در ابتدای بازی و صد البته ساخت چند مرحله ی اضافی دیگر سازنده ها زمان بیشتری را برای ساخت این بازی زیبا قرار می دادند تا پتانسیل بالای بازی تا این حد هدر نشود.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Rise of nation extended edition

هر آنچه که از یک بازی استراتژیک میخواهید در خیزش ملت ها وجود دارد ! این بازی درست زده وسط خال ! با اینکه قدیمی است اما دقیقا همان چیزی هست که باید باشد و علاقمندان به سبک بازیهای استراتژیک RTS را قطعا راضی میکند.

مثبت

+ گیم پلی شاهکار و روان
+ انواع ملت های گوناگون با ویژگی های منحصر به فرد و متفاوت
+ تاکتیک پذیری بازی
+ هوش مصنوعی عالی
+ موسیقی های مختلف مخصوص هر ملت شنیدنی و دلنواز هستند
+سیستم گفتگو و معامله با متحدان و دشمنان در حین بازی جذاب است!

منفی

- بازی زمانی که وارد بازه آرماگدون میشود و همه از بمب اتم استفاده میکنند کمی غیر منطقی میشود

755da3aff006027244c0e16b04352d9a.jpg

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Game of thrones

بازی شروع خوبی دارد و قسمتهای اول و دوم به خوبی دنیای سریال را به بازی کشانده است اما در ادامه و قسمتهای بعدی ،متاسفانه بازی روند و اتمسفر گیرای سریال را از دست میدهد و همچنین اشکال در خط داستانی ، تصمیمات بی منطق و عجیب غریب شخصیت ها و انتخاب های خسته کننده ای که بازی جلوی بازی باز میذارد باعث شده که از اواسط بازی به بعد یا بازی را رها کنید یا به دنبال سریع تمام کردن آن باشید که برای من اینطوری بود!!

امتیاز ۵/۱۰
2e5cbd9238cc8b659a4b31feb8537cdb.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Walking Dead Final Season 2018-2019

104008

داستان : درباره سفر حماسی کلمنتاین دوست داشتنی در دنیای آخر زمانی هست که این بار به مدرسه ای شبانه روزی ختم می شود ...

داستان درباره بزرگ شدن / تصمیم های سخت گرفتن / انتخاب بین بخشیدن و انتقام / بین دوست داشتن و نفرت و ... هست . در این شماره سیر تکاملی شخصیت AJ شاهد هستیم که به زیبایی به نمایش دراومده . کلمنتاین همچون مادری دلسوز و پخته با او رفتار می کند و در کنارش هست .
داستان بازی کش و قوس ها و دیالوگ های عالی دارد (من با زیرنویس فارسی بازی کردم که لذت چند برابر کرد)
موسیقی و ساند ترک ها مثل همیشه عالی مخصوصا صحنه ای که کلمنتاین با لی در رویا رو به رو شد خیلی غمناک و سنگین بود .
استدیو اسکای باند به خوبی از پس انجام این بازی دراومده . همه چیز عالی و دلنشین . مبارزات با تیرکمان جالب و فضا سازی مدرسه و شخصیت ها خیلی عالی و دوست داشتنی بود .
ناراحتم که باید با کلمنتاین باید خداحافظی کرد . ولی شاید داستان هایی دیگر از بازی آینده ساخته شود .
بعد از شماره یک و 2 و میشون (فضا سازی عالی داشت ) با این شماره خیلی حال کردم .
فقط کمبود پازل و معما در بازی حس می شد . گیم پلی کمی خشک بود (زاویه دوربین و حرکت موس) . صدای بازی گاهی کم می شد و گاهی زیاد !!
بازی 4 اپیزود دارد و روی هم حدود 6 ساعت گیم پلی . پایان بندی بازی قوی و خوب بود .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
گرافیک فنی : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 8 از 10

آخرین ویرایش:

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
104305

need for speed the run

گیم پلی : 10
داستان : 5
گرافیک : 10
موسیقی : 8

گیم پلی بازی خیلی خوب طراحی شده و 4 فصل رو تو بازی میتونین تجربه کنین
فصل پاییز زیبا کار شده
گرافیک بازیم با وجود اینکه چند ساله از انتشار بازی گشذشته ولی هنوز چشم نوازه
موسیقی زیاد خوب کار نشده
داستانم که خیلی دیگه ابکیه​

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
220px-Devil_May_Cry_5.jpg

Devil May Cry 5: 9/10

من به شخصه چیز خیلیبیشتری دیگه ازش انتظار نداشتم، کپکام امسال عالی عمل کرده و واقعا بها میده به طرفدارای سری.
تنها چیزی که بنظرم میتونست بهتر باشه محیطای بازی بود که بنظرم تا حدودی تکراری و کلا بدون جزئیات بود که خب گیم پلی جذاب و اضافه شدن Ability ـای جدید بعد از هر چند مرحله باعث میشد مشتاق بشی و زیاد به این قضیه توجه نکنی.
یک مشکل دیگه هم داشت که چون عمومی نیست کسی بهش اشاره نمیکنه، بازی کلا از مانیتورای الترا واید 21:9 پشتیبانی نمیکنه و سمت راست و چپ سیاهی میندازه در صورتی که حتی خیلی از قدیمی ترین بازیا قبل اومدن این مانیتورا بدون مشکل کار میکنن، مجبور شدم با روش هایی که رو نت بود اون سیاهی رو از بین ببرم که خوبم بود اما باز Hud ـه بازی به مشکل میخورد.

از خوبیاشم کم نمیشه گفت، گیم پلی بازی واقعا گستردس، فقط هنوز با دانته شروع به بازی کردن میکنی انگار یک دنیای جدید واست باز شده انقد که باز گذاشتن تا بشه به هر روشی دوس داری بازی کنی، من به شخصه با Nero بیشتر از همه حال میکردم اما دانته هم عالی بود ولی در کل V زیاد جذابیتی برام نداشت خوب شد که خیلی تایم بهش اختصاص ندادن.
و اینکه انیمیشنای بازی بنظرم انقلابی بود :D من به عنوان کسی که خیلی این موضوع برام مهمه و خیلی توجه میکنم بهش میتونم بگم شاید قوی ترین و دقیق ترین انیمیشنا رو تا این تایم داشته، کاتسینا رو تو تریلر ببینی میگی همش از پیش رندر شده یا CG هست اما وقتی بازی میکنی رو انجین بازی با این دقت و همینطور بهینه اجرا میشه پرهات میریزه :D شاید آخرین بار LA Noire بود که اینقد سر این قضیه منو به وجد آورده بود که اونم فقط موشن کپچر صورتش میلیون ها دلار خرجش شده بود :D

220px-Shadow_of_the_Tomb_Raider_cover.png

Shadow of Tomb Raider: 8.4/10
من به شخصه این همه هیت رو به این بازی درک نمیکنم، درسته بازی در حد دو نسخه اول نیست، مخصوصا Rise of the tomb raider که بنظرم اوج سری بود و حتی با اینکه بخاطر نسخه های قبلی انتظارات ازش زیاد بود برای من جذاب بود.
از نظر اکشن که اصلا به نسخه های قبل نمیتونه نزدیک بشه اما از نظر معماها بنظرم جلوتر از نسخه های قبل بود و حداقل در حد کم آدم رو چالش مینداخت برعکس نسخه های قبل که اکثر تمرکزش روی اکشن بود و حتی اندازه این نسخه نمیشد مخفی کاری رفت.
با اینکه بازی در کل Open World محسوب نمیشه اما خب بیشتر بازی توی یک شهر اتفاق میوفته که محیطش باز هست و مراحل فرعی داره، نمیدونم چرا ولی این مدل سبک من رو یاد نسخه های قدیمی AC مینداخت، که وقتی نظراتو میخوندم گویا اکثرا با همین قضیه باز بودن شهر مشکل داشتن و میگفتن Boring شده گویا چون انتظار داشتن مثل نسخه های قبل پشت سر هم اکشن باشه.
طراحی محیط ها فوق العادس، طراحی مراحلم بنظرم در حد نسخه های قبل هست اما بخش اصلی داستانی کوتاه بود و جوری که ROTTR آدمو آخرش راضی میکرد این اونطور نمیکرد، اما داستان و روایتش پایان خوبی بود واسه سری تا اینجا، اگه نخوان ادامه بدن.
و در آخر اینکه انتظار داشتم پیشرفت خیلی بیشتری ببینم نسبت به نسخه قبل، درسته از نظر فنی بازی قوی هست اما رسما توی هیچ زمینه ای تحولی نمیبینیم توی بازی نسبت به قبلیا، گرافیک تا حدودی قوی تر شده، گیم پلی کمی (خیلی کم:D) روون تر شده، انیمیشنا رسما فرقی نکرده و حتی نرم تر هم نشده و فقط Facial Animation ـاش بهتر شده.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Dishonored 2

104377

داستان : درباره پرنسسی به نام امیلی هست که می خواهد تاج و تخت خود را از فردی که از دنیایی دیگر آمده باز پس بگیرد ...

بازی دارای طراحی هنری زیبا که عصر شکوفایی ویکتوریایی را نشان می دهد . محیط بازی گاهی منو یاد بازی شاهکار بایوشاک 3 می انداخت مخصوصا طراحی شهرها و قابلیت های فانتزی بازی .
گیم پلی بازی بسیار روان و عالی طراحی شده است که حس خوبی را به بازیباز القا می کند .
نسخه من در ویندوز 7 نصب نمی شد !! مجبور شدم در ویندوز 10 اجرا کنم که گاهی کرش می کرد .
ناشر بازی بتسدا هست و سازنده بازی استدیو خوش ذوق آرکین . بازی بیشتر بر پایه داستان گویی می باشد و اگر زبان قوی داشته باشید لذت بخش می باشد .
محل استقرار شما یک کشتی هست (منو یاد زیر دریایی بازی ولفنشتاین می انداخت ) و در 9 چپتر باید ارکان این کودتا شناسایی و ترور کنید تا به منشا اصلی آن برسید .
گیم پلی بازی برای من حدود 7 ساعت به طول انجامید . گرافیک هنری بازی هر چه خوب طراحی شده ولی گرافیک فنی خیلی جالب نیست و برای بازی که محصول 2016 هست انتظار بیشتری می رود .
پایه بازی بر مخفی کاری و ترور هست ولی می توانید به صورت اکشن هم پیشروی کنید . علاوه بر شمشیر یک تیر و کمان / یک تپانچه / بمب و نارنجک و غیره هم در اختیار خواهید داشت .

بازی به طور کل همه پسند نیست و سبک خاصی دارد ولی ارزش تست کردن را حتما داره .

گیم پلی : 9.5 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8.5 از 10
گرافیک فنی : 7 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 7 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 7.5 از 10

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
در بین بازیهایی مثل call of duty ها ، اساسین کرید ها و سایر عناوینی که این روزا اسم بازی بزرگ را یدک میکشند اما هر سال با شیردوشی از گیمرها و خالی کردن جیب آنها محصولی تکراری و بدون خلاقیت را ارائه میدهند ، بازی What Remain Of Edith Finch مثل جواهری است که به زیبایی میدرخشد! عنوانی که ذره ذره آن نشان از عشق خالقین آن برای ساخت بازی با کیفیت و نه برای فروش بیشتر بلکه برای رضایت و لذت گیمر از سرتاسر بازی را دارد. این بازی مستقل با داستانی تازه ، ایده ای بکر را در دست دارد که بازی باز، تا لحظه آخر داستان را با اشتیاق دنبال میکند.

مثبت :
+ داستان بی نظیر و خلاقانه
+ موسیقی همراه با داستان به جلو میرود!
+ گرافیک هنری بسیار بسیار چشم نواز
+ دادن عمق به شخصیت های بازی در مدت زمان کمی که با هرکدام بازی میکنیم شاهکار است

منفی :
- دیر لود شدن تکسچرها و دیگر هیچ !

نمره : 10/10 (باید بازی کنید )
85594f24d2496c7d0446a61a42cb52a4.jpg
images (1).jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر