امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
عجب
....
ی
بازی ابشن هایی داره به عنوان های
Anti lock break - stability controll و Traction controll
که ترکشن و استبیلیتی برای موردی که گفتید هست
شما که شبیه ساز پراید نگرفتی داداش ماشینا با قدرت 500-600 اسب بخار گاز و تا ته بگیری تو هوای بارونی میخوای نچرخه؟ این گزینه ها رو روشن کن ارکید تر میشه!(عکس برای p.c1 هست)

حالا شما رو نمیدونم با گیم پد رفتی یا فرمون ؟اصل این بازی ها فرمون و پدال و ...
--------------------------------
بگذزیم
من وقتی PC2 رو نصب کردم خیلی با خودم کلنجار رفتم چهل و اندی گیگ فضا رو بدم برای بازی ای که بهتر از 1 هست یا نه؟!!!
مورد نو و چراغ ها گرافیک خوبی داره. شب در بازی جالب تر هست نسبت به نسخه 1 اما چراغ ماشین ها در شب با افت فریم همراه بطوری که F1 بردارید چون چراغ جلو ندارن:D فریم جم نمیخوره!!! (البته گرافیک من ضعیفه تفلی:-")
فیزیک تصادف بهتر شده و مورد Photo mod بشدت عالی شده و به خاطر همین photo mod دلم نمیومد آنیستال کنم:-j

اما مورد باران... بشدت کیفیت باران ضعیف شده(قابل مقایسه با نسخه 1 نیست:-&)و در کل من P C1 رو به 2 ترجیح دادم من خودم با گیم پد میرم زیاد P.c بازی نمیکنم اما نسخه 1 خیلی بهتره کلا ادرنالین تو 1 بهتره
ویبره عالی در هنگام بازی . گیرایی ویبره در کناره های جاده (همون خطوط قرمز و سفید,تو 2 چیزی زیادی حس نمیشه!).پستی بلندی های جاده کاملا ملموسه و دوربین و FOV بازی بهتره
بنظرم خودم
کسانی که عاشق شبیه ساز هستند و فرمون و ... دارند بازی shift 2 رو پیشنهاد میدم >:)
قدیمیه اما سره و در بین Project cars 1 و P.c2
Project cars 1 پیروزه:p
همین ماشین ها با این قدرت اسب بخار چرا تو شبیه ساز های دیگه مثل GT-MS-AC دور خودشون نمیچرخن؟ این چرخیدن انصافا هم فقط برای بخش بارانی نیست، تو هوای صاف هم همین است، در مورد اپشن ها هم خودم PC1 رو نابود کردم دقیقاx_x:D انصافا تغییر چشم گیری نمیدن، و در کل هم اگر بدن این هندلینگ بازی است که حرفی برای گفتن نداره :D

• Like
Reactions: kamyy and amir*

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
همین ماشین ها با این قدرت اسب بخار چرا تو شبیه ساز های دیگه مثل GT-MS-AC دور خودشون نمیچرخن؟ این چرخیدن انصافا هم فقط برای بخش بارانی نیست، تو هوای صاف هم همین است، در مورد اپشن ها هم خودم PC1 رو نابود کردم دقیقاx_x:D انصافا تغییر چشم گیری نمیدن، و در کل هم اگر بدن این هندلینگ بازی است که حرفی برای گفتن نداره :D
ببین کلا گاز بازی رو تا ته بگیری ماشین غیر قابل کنترل میشه این مورد تو F1 و لوتوس شدیدتره
این stability , و ... ماشینا اسپورت , غیر اسپورت در دنیای واقعی همه دارن
و اگه شما تخته گاز قسمتی های که P1 و 2009 Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster
رو تست میکرد ببینی میفهمی همینه حالا اینکه بقیه شبیه سازا چرا اینطوری نیست رو فکر میکنم اقا ماکان بیاد توضیح بده منم بفهمم مشکل چیه:D m.d.makan,@
من نوشتم زیاد P.c نمیرم اما قرار هم نست پاک کنم بره(ماهی 1 بارم نمیرم تنها جاده ای که بلدم و میرم MONZA GP هه)
شاید خندت بگیرهx_x P.c بیشتر برام مثل قرض خواب اوره وقتی دیر وقته خوابم نمیاد اینو میرم خوابم بگیره=))>:)
اینم از وقتی که من سفر جاده ای طولانی با ماشین رفتم اینجوری شدم.تو فورزا هوریزان و NFS هم اینجوری میشم منتها Project و shift و ... اثرش 10 برابره برام:))

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
این رو الان دیدم ویدیو های اینجوری چندتایی دیده بودم و
ubi تنها شرکت بازیساری ای نیست که اینجوری کرده اما... واقعا نمیدونم چی بگم غیر اینکه دلم هوس تکرار دوباره ء Farcry 2 رو بعد این همه سال ...
ادم نمی دونه بخنده یا گریه کنه؟
تمام دقیقه هاش یکطرف 11:15 یکطرف دیگه!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
ubi تنها شرکت بازیساری ای نیست که اینجوری کرده اما... واقعا نمیدونم چی بگم غیر اینکه دلم هوس تکرار دوباره ء Farcry 2 رو بعد این همه سال ...
منم با دیدن این ویدئو دوباره هوس بازی کردن فارکرای دو رو گردم، البته همون موقع هم به زور از پاش بلندم میکردن:)) یادمه به حدی اون بازی جزئیات داشت که آدم دلش نمیخواست داستان بازی رو دنبال کنه و فقط دوست داشت برای خودش بگرده، درست همون حسی که بازی هایی مثل ویچر و اسکاریم این روزها به بازیکن منتقل میکنن. همینطور با اینکه یکم روی اعصاب بود ولی سیستم فرسوده شدن اسلحه ها هم جذابیت خودش رو داشت و من همیشه توی جعبه های ذخیره یکی یه دونه زاپاس از اسلحه های مورد علاقه ام میزاشتم چون میدونستم قبل از اتمام ماموریت بعدی از کار میوفتن:D

• Like
Reactions: New Shredder

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Batman Akrham Knight
هوس کردم اینو بازی کنم واقعا که یکی از بهترین بازی هایی بوده که انجام داده
محیط تاریک،اتمسفر جذاب،نورپردازی فوق العاده در شب و باران شدید
داستان بازی جز معدود بازی هایی هست که به لحاظ روانشانسی فوق العاده کار شده بتمن طوری طراحی شده که آدم فکر میکنه شیزوفرنی داره جوکر همیشه توی ذهنش باقی مونده و دیالوگ های بعد از مرگش هم، همچنان جذابه و تیکه هایی که به بتمن میندازه گاهی اوقات باعث میشه بخندم
گرافیک بازی به نظر من یکی از بهترین گرافیک های این نسل بوده اصلا نمیدونم چطور توصیفش کنم جز اینکه بگم واقعا خیره کننده است ، گرافیک و اتمسفر محیط این بازی به لحاظ گیمینگ من رو ارضا میکنه D:
موسیقی بازی حماسی کار شده از موسیقی منو گرفته تا لحظات حساس در بازی
عکس بالا هم خودم گرفتم D:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
در بعضی از موارد به این ویدیو حق میدم. به جز انیمیشن های جون دادن به خودت یا همراه ات. به نظرم باید مثل Far cry 5 سریع باشه، مخصوصا برای همراه که بعضی مواقع خیلی طول میکشید. تصور کن وسط درگیری 10 ثانیه وقت بزاری به همراه ات جون بدی. که البته برای خودت راه حل ساده ای داره. مدت زمان انیمیشن ها رو در حد همین Far Cry 5 بزارن. مثلا در آوردن میخ یا گلوله از دست، زیاد طول نکشه. خیلی تعجب میکنم که توی Far cry Primal (نه به خوبی) لحاظ شده بود ولی اینجا نه. فکر کنم به همین دلیلی که گفتم، کلا حذفش کردن. در مورد انفجار مهمات ها فکر کنم باگ باشه، چون قبلا خودم جعبه ها رو منفجر کردم و دقیقا مثل Far cry 2 شده ولی با مدت زمان کمتر. جزئیات بیشتر به بهتر بودن بازی کمک میکنه. مخصوصا اینکه از پشت کاور بهشون شلیک کنی با اینکه بازی رو به شدت آسون میکنه (مخصوصا توی گرفتن Outpost ). نور خورشید و شکننده بودن بوته ها فکر کنم به خاطر تغییرات توی موتور گرافیکی باشه. در کل ممنون بابت ویدیو، یه جاهاییش کاملا حق داره.

Batman Akrham Knight​
هوس کردم اینو بازی کنم واقعا که یکی از بهترین بازی هایی بوده که انجام داده
محیط تاریک،اتمسفر جذاب،نورپردازی فوق العاده در شب و باران شدید
داستان بازی جز معدود بازی هایی هست که به لحاظ روانشانسی فوق العاده کار شده بتمن طوری طراحی شده که آدم فکر میکنه شیزوفرنی داره جوکر همیشه توی ذهنش باقی مونده و دیالوگ های بعد از مرگش هم، همچنان جذابه و تیکه هایی که به بتمن میندازه گاهی اوقات باعث میشه بخندم
گرافیک بازی به نظر من یکی از بهترین گرافیک های این نسل بوده اصلا نمیدونم چطور توصیفش کنم جز اینکه بگم واقعا خیره کننده است ، گرافیک و اتمسفر محیط این بازی به لحاظ گیمینگ من رو ارضا میکنه D:
موسیقی بازی حماسی کار شده از موسیقی منو گرفته تا لحظات حساس در بازی
عکس بالا هم خودم گرفتم D:
آی گفتی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir*

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین

چقدر عالی بود این بازی واقعا خوشحالم چوری تمومش کردن که نسخه بعدی هم باشه:hearteyes:
ورود به بازی و اوپنینگ فوق العاده
گرافیک محشر
صدا گذاری مخصوصا اون دشمن اخری که اسمشو نیارم و سفید رنگ بود عالی
بعد از نسخه اول خیلی وقته بود بازی تو این سبک تجربه نکرده بودم
وقتی برمیگردی به بیکن و اون یارو که اره دستش بودو جر میدی چه حالی میده
enough of this shit
امتیاز من 10/9:x

COD : WWII
حوصله هم ندارم دربارش حرف بزنم فقط بگم گیم پلی و انیمیشن خشک و مربوط به شونپخ سال پیش صدا گذاری جوک داستان قهرمان بازی امریکایی گرافیک متوسط
امتیاز 10/3

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
Project CARS 2
از نقاط قوت بازی نسبت به نسخه اولش میشه، به بهینه بودن بهتر هر چند با این که نور پردازی بازی، و گرافیک بازی خیلی بهتر شده، ولی خب این بازی تو سطح رقیباش بشدت پیش و پا افتاده است، اول این که این همه گزینه واسه تنظیم خودرو ها گذاشته شده، نتنها هیچ عملی نمیکنند، بلکه 99 درصد ماشین ها همش دور خودشون میچرخند! دقیقا عین نسخه قبلیش! من نمیدونم واقعا تو دنیایی واقعی هم همین طوره؟ یعنی همین که پا گذاشتید رو گاز این خودرو ها شروع میکنند به دور خودشون بچرخند؟:D تا وقتی که این هندلینگ سنگین، و بد بازی رو درست نکنند، هزار تا اپشن دیگه هم تو بازی بزارنند ارزش نداره به نظر من، هندلینگ بازی، بشدت سنگین، خشک، و دور از معیار های واقعی هست:| یعنی اینا میخوان بگن با این سختی که واسه بازی تعریف کردن هیچ کس نمیتونه شبیه سازی بازی کنه، یا شبیه سازی فقط واسه ادم های خاص است؟ این حرکت دروغ محضه، و این رو میرسونه، اینا هنوز مهارت کافی برای ساخت یک هندلینگ خوب نرسیدن! نتیجه اش هم همینه، تو همون شیف هم همیون طور بوده...از هندلینگ ضعیف بازی بگزریم،میرسیم به تعداد زیادی پیست مسابقه، که تو یک بازی شبیه سازی بی سابقه است، ولی مشکل اینجا ست بعضی از پیست ها اونقدر طراحی عالی و شگفت انگیزی دارن، که تو هیچ بازی شبیه سازی دیده نشدن، مثل پیست امارات، ولی بیشتر پیست های بازی به هیچ عنوان جزئیاتی ندارن، و 99 در صد لذت بازی رو میگیرن، از بس طراحی ضعیفی دارن، مثل پیست کالیفرنیا، قشنگ درخت های بازی ادم رو یاد بازی های ps2 میندازه:| از طراحی بد پیست ها بگزریم، میرسیم به بخش کریر که بنطرم من بدترین و بزرگترین بخش بازی هم است! این که نه خریدی است، نه فروشی، نه جایزه ای، همین طوری مسابقه دادن نه تنها هیچ انگیزه ای نداره، بلکه خسته کننده هم است! یکی دیگر از مشکلات بازی هم بنظرم شلوغی منو و تنظمیات و بخش های بازی است، مثل یک چیز در هم و برهم است، بخش انتخاب ماشین هم هم بشدت ضعیف و طراحی ساده ای داره، بخش رالی بازی هم یکی دیگر از بخش های بازی هست که بنظرم هم وضع خوب و انچنانی نداره، چرا؟چون اون هندلینگ بد بازی رو بیای تو جاده برفی و خاکی بازی کنی، فقط میشه غذاب به جای لذت...اب و هوای بازی هم خیلی خوب است، ولی یک مشکلی که داره اینه، وقتی اب و هوای بارانی یا برفی رو انتخاب میکنی، یک مه عظیم و غلیظ میاد رو صفحه و بجای این که اب و هوای بارانی مشخص باشه بیشتر مه هست که خودنمایی میکنه تا وقتی که درون کاپیت میرید!:-/ هر چند اگر همون اب و هوای بارانی رو انتخاب کنید، دقیقا 20-30 فریم رو از بازی میگیره و کل لذت بازی اب میشه :) اگر دنبال یک عنوان شبیه سازی هستید به هیچ عنوان این بازی رو من پیشنهاد نمیدم.
5/10
من نمیدونم شما با فرمون بازی کردید یا نه ولی مشکل اصلی PCARS اصلاّ اسپین شدن ماشین نیست، کلا مشکلی نیست این نمیدونم چطور این حرفو میزنید :D، مشکل اصلی PCARS فورس فیدبک افتضاح و فیزیک نه چندان خوبشه. و الا اسپین که تو همین AC شما Lotus 98T رو با 5 بار توربو امتحان بکنید :D
اصلا بعد تجربه کردن FFB عالی Assetto Corsa ممکن نیست آدم بر گرده به PCARS ، مگر برای تنوع و یکم گرافیک بهتر و رانندگی توی بارون
و بله ماشین ها تو واقعیت هم همینطوری هستن، وقتی افرادی مثل Alain Prost، Nigel Mansell، Ayrton Senna هم اسپین میکنن ماشین رو گاهی، ما نکنیم ؟ :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
Fallout 4
اسکاریم واقعاً تجربه نابی بود. حتی بازی کردن آبلیویون هم خال از لطف نبود. ولی نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم با سری فال اوت (3، نیو وگاس و 4) ارتباط برقرار کنم حتی با اینکه مکانیزم هر پنج تا بازی ای که گفتم تقریباً یکی هست. نه گشت و گذار توی محیط فال اوت 4 برام جذابیت داشت و نه انجام ماموریت هایی که اکثراً از نقطه a به b باید میرفتی تا یکی رو بکشی یا یه آیتمی رو برداری. حتی گیم پلی بازی هم چندان جالب نبود و پیدا کردن آرمورها و اسلحه های جدید اونقدرها که باید بهم انگیزه بازی کردن نمیداد. داستان هم که 5 دقیقه بعد از خارج شدن از والت به کلی به حاشیه رونده و فراموش شد. خلاصه اینکه بعد از 23 ساعت ور رفتن با این بازی ناچاراً پاکش کردم.
نمره: 5/10

پ.ن: احتمالاً بعد نوشتن این پست توسط طرفداران فال اوت ترور میشم:))
پ.ن2: پیش به سوی Ni No Kuni II >:)
من خودم چیزی حدود 800 ساعت فال اوت 4 رو بازی کردم، یعنی رسما باهاش زندگی کردم، ولی دلیلی نمیشه که بگید بقیه هم باید خوششون بیاد ....البته این بازی از لحاظ گیم پلی و گستردگی خیلی بالاتر از اسکایریم قرار میگیره، ولی خب بنظرم بازی داستان خوبی نداره، اونم واسه یک بازی نقش افرینی، شخصیت های جالبی هم نداره، گرافیک بازی هم که رسما -___- نابوده، بزرگترین مزیت بازی های بتسدا بنظرم، گردش، و غارت کردن و لول اپ هستش، اون چیزی که اول برای یک دشمن میری نمیتونی از پسش بربیای بعدا با یک سلاح قوی تر و استراتژی بزرگتر میری سراغش که نابودش میکنی:D + این که این بازی یک سیستم ماینکرافت مانندی قوی داره، که تکه تکه وسایل بازی رو میشه شخصی سازی کرد....ولی خوب اگر همون علاقه به گشت گذار نداشته باشید، این بازی ها دیگه اون جذابیت قبل رو نداره براتون.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
من خودم چیزی حدود 800 ساعت فال اوت 4 رو بازی کردم، یعنی رسما باهاش زندگی کردم، ولی دلیلی نمیشه که بگید بقیه هم باید خوششون بیاد ....البته این بازی از لحاظ گیم پلی و گستردگی خیلی بالاتر از اسکایریم قرار میگیره، ولی خب بنظرم بازی داستان خوبی نداره، اونم واسه یک بازی نقش افرینی، شخصیت های جالبی هم نداره، گرافیک بازی هم که رسما -___- نابوده، بزرگترین مزیت بازی های بتسدا بنظرم، گردش، و غارت کردن و لول اپ هستش، اون چیزی که اول برای یک دشمن میری نمیتونی از پسش بربیای بعدا با یک سلاح قوی تر و استراتژی بزرگتر میری سراغش که نابودش میکنی:D + این که این بازی یک سیستم ماینکرافت مانندی قوی داره، که تکه تکه وسایل بازی رو میشه شخصی سازی کرد....ولی خوب اگر همون علاقه به گشت گذار نداشته باشید، این بازی ها دیگه اون جذابیت قبل رو نداره براتون.
متاسفانه همونطور که شما میگین گشت و گذار توی این بازی اصلاً اون جذابیتی که باید رو برام نداره و در نتیجه اون مزیت بزرگی هم که اشاره کردین به صورت خودکار کنار میره. من معمولاً برای لذت بردن از بازی ها معیاری برای خودم تعیین نمیکنم ولی نمیدونم تا حالا این احساس بهتون دست داده که از خودتون بپرسین که "چرا من با اینکه این بازی لذتی برام نداره ولی هنوزم دارم بازیش میکنم؟" . این دقیقاً همون احساسی بود که به من دست داد و با اینکه سعی کردم نادیده اش بگیرم ولی کم کم برام عذاب آور شد. نمیدونم شاید بازی کردن بازی های جدید و تجربه چیزهایی که تا قبل از این تجربه نکرده بودم باعث شده که دیگه اون فرمول قدیمی بایوور برام جذابیتی نداشته باشه و توقعاتم بیش از حد بالا رفته باشه.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
Watch_Dogs_2.jpg

اگه پی یک داستان خوب، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و یه روایت زیبا هستید، کاملا راهو اشتباه اومدید. تمام داستان بازی Watch Dogs 2 به تلاش‌های چندتا جوان هکر (که به طرز وحشتناکی نچسب هستند) برای جلوگیری از سلطه‌ی ابرقدرت‌ها بر روی اطلاعات شخصی مردم و همچنین افزایش فالوورهایشان در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد. در این بین معلوم نیست که چرا تمام اعضای گروه هکر ما فقط از بیرون شاهد ماجرا هستند و مارکوس باید تمام کارهای خطرناک را انجام بدهد. در اولین‌نگاه مارکوس شخصیت‌ دوست‌داشتنی‌ای به نظر می‌رسد (با اینکه هیچ شباهتی به هکرها ندارد!) ولی شخصیت‌پردازی او آنقدر بد است که بازیکن هر لحظه‌ بیش از پیش از او و گروهش متنفر می‌شود. مارکوس بلعکس شخصیت نسخه‌ی قبلی یعنی آیدن، هیچ انگیزه‌ای بحز افزایش فالوورهای گروه ددسک برای این همه درگیری ندارد و مثل کودکان فقط در پی ثابت کردن خودش است. بهتر بود که تیم سازنده برای ساخت شخصیت‌های گروه ددسک از سریال موفقی نظیر مستر روبات ایده میگرفت.
در مبحث گیم‌پلی، یوبیسافت از اشتباه‌های گذشته‌ی خود در واچ‌داگز ۱ درس گرفته و از بسیاری جهات بازی پیشرفت داشته ولی پسرفت‌هایی نیز نسبت به نسخه‌ی قبلی مشاهده می‌شود. اولین باری که از اسلحه‌ی مارکوس استفاده می‌کنید، متوجه گان‌پلی فاجعه‌بار بازی (چیزی مانند ریبوت توم‌ریدر) می‌شوید که هیچ شباهتی به گان‌پلی جذاب نسخه‌ی قبلی ندارد. نکته‌ی منفی دیگر، دشمن‌های دارای آرمور هستند که اگر ۱۰ تا تیر هم در کله‌های آن‌ها خالی کنید آخ نمیگند! ولی مارکوس بر اثر اصابت ۳ یا ۴ تیر ریق رحمت را سر میکشد!!‌ اگر سعی کنید بازی را با حالت اکشن دنبال کنید، واچ‌داگز ۲ شدیدا شما را مجازات می‌کند و به شما گوشزد می‌کند که این یک بازی مخفی‌کاری است. در بخش مخفی‌کاری نیز براحتی و بدون هیچ استراتژی خاصی می‌توانید با درون یا ماشین کنترلی مارکوس تمام مراحل را در حالتی که شما خارج از محل محافظت شده هستید، به اتمام برسونید. بخش راندن وسایل نقلیه‌ نیز نسبت به وضع اسف‌ناک نسخه‌ی قبلی پیشرفت قابل توجهی داشته ولی هنوز تا رسیدن به بازی‌هایی نظیر GTA فاصله‌ی زیادی دارد. با این حال بخش آنلاین بازی نقطه‌ی قوت آن‌ است و ماموریت‌های کو-آپ یا هک کردن پلیرهای دیگر بسیار جذاب‌تر از گذشته شده.
\
نمره‌ی من به واچ‌داگز ۲ : ۶.۵

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Gears of War 4 : 7.5
(خطر اسپویل شدن داستان!)
بازی از نظر تکنیکی واقعا عالی بود. خیلی نرم و روون روی یه pc متوسط اجرا شد و واقعا فریم توی صحنه ها عالی بود. تکسچرها واقعا حجیم و پر از جزییات بود و واقعا توی بعد فنی گل کاشته بودن ولی گیم پلی بازی واقعا تکون نخورده بود! بعد از این همه نسخه و به عنوان یه نسخه نسل امروزی به نظرم یه خورده کم کاری شده بود. تنها کاری که تونسته بودن بکنن یه مقدار بازی با فیزیک بود و اینکه یه سری المان های استراتژی و تاور دفنس اونم به شکل آبکی به بازی تزریق کرده بودن. شوتینگ و کاورینگ و کلا همه چیز تکراری بود. حتی 70 درصد اسلحه ها تکراری بود! چرا واقعا جای تعجب داره بعد ازین همه سال پس اینا میخواستن چی رو تغییر بدن؟!؟درسته حس شوتینگ توی این سری جز بهترین های دنیای بازی هست و اصلا کاور بیس شوتر با گیرز شکل گرفت ولی اینا دلیل نمیشه هیچ تغییر خاصی توش ندن و همون جور فقط با گرافیک انریل انجین 4 بازی رو بیرون بدن! گل مراحلشون مثل موتور سواری یا طناب سواری هم چنگی به دل نمی زد و اصلا توش چالش درست نکرده بودن و براحتی میشد ردشون کرد عینی صاف دسته رو ول می کردی شاید کلا مرحله خودکار تمام میشد!
هوش مصنوعی لوکاست ها یا همون سوارم ها(حتی دلشون نیومده که از لوکاست ها دل بکنن! فقط قیافشون رو یه خورده تغییر دادن و اسمش رو کردن سوارم!) هم هیچ فرقی نکرده بود. دوست داشتم ببینم که حرکات عجیب قریب بزنن و دورت بزنن و یا حداقل اگه نارنجک میندازی فرار کنن ولی گاها کودن تر شده بودن ولی باهوش تر خیر!
به سیستم ریلود هم دست نزده بودن! بابا حداقل یه زره تغییرش میدادید می شد یه جوری دیگه چالشی ترش کرد یا مثلا براش آپگریت میزاشتید. اصلا تعجب می کنم اینقدر بیحال رفتار کردن و اصلا دست به هیچی نبردن! آدم بازی های نینتندو رو نگاه می کنه واقعا انتظارش اینقدر بالا میره که وقتی اینو من دیدم حرصم گرفت. واقعا چرا اینقدر ایده های نو کم شده.
داستان هم متاسفانه چنگی به دل نمی زنه و در حد هیچی هست. کل داستان دنبال پدرومادرشون هستن! و هیچ بعد دیگه ای نداره. حتی تیم نویسنده توی ایجاد حس دوستی بین این 4 نفرهم مونده بودن. دیالوگ های پدر و پسری آبکی و کلا یه داستان کشکی! البته نسخه های قبلی همچین داستان های پرو پیمونی هم نداشت ولی به نظرم این آبکی تر بود. در این حد میشه بهشون حق داد که شاید می خوان کلا یه داستان جدید بگن و این تازه اولشه. بهرحال انتظارم بیشتر بود و دوست داشتم با وجود 4 نسخه قبلی حداقل الان بتونن یه چیزایی رو رو کنن که آدم رو شوکه کنه ولی مثلا نشون دادن مارکوس و برد و کول همچین اتفاق خارق العاده ای نیست که اینقدر براش تم موسیقی عوض کردن و صحنه خاص پهش کردنو و هی در مورد شخصیتاشون به شکل مرموز صحبت کردنو! کلا من که اصلا شوکه نشدم. پایان بندی هم یه جورایی نشون میداد که این اولشه ولی واقعا پایان بندی ضعیفی بود. یعنی اصلا دلیل خوبی واسه تمام کردن بازی نداشتن و مونده بودن چکار کنن. منو یاده پایان ماجرای نیمروز انداخت! بی سرو ته جوری که وقتی اسامی اومد بالا شوکه شدم!
در کل چون گیرزه و چون سیستم شوتینگ و کاورش بی نظیره بازم بعد از یه دروه جدایی به من لذت داد. من هنوزم گیرز 1 رو خیلی ازین بیشتر دوست دارم گیرز 1 الانم ازین بازی خیلی سر تره و تنوع گیم پلی خیلی بهتری داره وبعدشم گیرز 2. این بازی در کنار گیرز 3 و شایدم پایین تر ازون قرار میگیره و فقط از اون نسخه اسپین آف بهتره.
ولی خیلی از لذت این بازی به بخش کو آپ و مولتیش هست که متاسفانه من هیچیش رو تست نکردم. خیلی دوست دارم حداقل با یه نفر دیگه روی سختی آخر کل داستان رو بریم یا حداقل هوردی چیزی بازی کنیم :D به امید اون روز. شاید اگه روی لب تاپ نصب بشه و اجرا بشه همین هفته تست بزنم

یه نکته ای که به کل یادم رفته بود محیط های بازی بود.اوف بر تیم سازنده اف بر اونها
آخه توی نسل الانی با وجود انچارتد و اون محیط های عظیم باید گیرز اینقدر محیط های بسته باشه! یعنی تکون نخورده بود ابعاد محیط بازی! دقیقا سایزشون اندازه نسخه های نسل پیش بود. با این موتور به این کیفیت چرا نباید محیط ها بزرگ و عظیم باشه. من منتظر بودم یهو 100 تا سوارم یهو توی یه محیط چند هکتاری بهمون شلیک کنن عین میدون جنگ بشه ولی هیچ موقع این اتفاق نیفتاد. بازم اف بر تو کوالیشن گیم!

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Far cry 5

1.jpg

داستان : درباره فرقه ای مسیحی افراطی با نماد جدیدی از مسیحیت که کنترل یک شهر کوچک را بر عهده گرفته اند و ما در قالب پلیس باید با آنها مبارزه کنیم ...

بازی در ابتدا زیبا و عالی بود ولی رفته رفته طبق سنت یوبی سافت باعث کسلی و دل زدگی شد . موسیقی خوب ولی نقطه عطف آن هوش مصنوعی خوب و گرافیک چشم نواز بود . ولی در کل بازی متوسط رو به پایینی هست که از نبود یک داستان منسجم که باعث پیگیری بازیباز شود رنج می برد .

بهترین نسخه برای من پریمال بود که حس اکتشاف و گشت و گزار رو انتقال می داد و خیلی زیبا بود . مدت گیم پلی حدود 11 ساعت .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 7.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 7 از 10
داستان : 4 از 10

نمره کل : 7 از 10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Far cry 5

1.jpg

داستان : درباره فرقه ای مسیحی افراطی با نماد جدیدی از مسیحیت که کنترل یک شهر کوچک را بر عهده گرفته اند و ما در قالب پلیس باید با آنها مبارزه کنیم ...

بازی در ابتدا زیبا و عالی بود ولی رفته رفته طبق سنت یوبی سافت باعث کسلی و دل زدگی شد . موسیقی خوب ولی نقطه عطف آن هوش مصنوعی خوب و گرافیک چشم نواز بود . ولی در کل بازی متوسط رو به پایینی هست که از نبود یک داستان منسجم که باعث پیگیری بازیباز شود رنج می برد .

بهترین نسخه برای من پریمال بود که حس اکتشاف و گشت و گزار رو انتقال می داد و خیلی زیبا بود . مدت گیم پلی حدود 11 ساعت .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 7.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 7 از 10
داستان : 4 از 10

نمره کل : 7 از 10

دقیقا نظر منم همینه همین 7 هم کافیشه البته از نظر من far cry 3 بعدش 1 اصلی بهترین ها هستن. اگر اشتباه نکنم متای جفتشونم بالای 90

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر