امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,896
135
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead
Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=816311&postcount=44

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=828839&postcount=68

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=835380&postcount=102

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=842456&postcount=135

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,682
3,694
نمی دونم چرا بعضی از بازی ها به طرز عجیبی تاپیک ندارن یکیش همین Wolfenstein Youngblood هست یکم بازیش کردم افتضاح به تمام معنا بود نمره 5 هم از سرش زیاده خیلی بازیش بده

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
75
72
نمی دونم چرا بعضی از بازی ها به طرز عجیبی تاپیک ندارن یکیش همین Wolfenstein Youngblood هست یکم بازیش کردم افتضاح به تمام معنا بود نمره 5 هم از سرش زیاده خیلی بازیش بده
تو لیست دانلودم هست و تا نصف دانلود شده، با این حرفات میخوام بیخیالش بشم، با این حال میشه بیشتر توضیح بدی ازچه لحاظی بده؟

• Like
Reactions: kamyy

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
793
1,505
نام
Moein
منم 2-3 دیقه بازی کردم یه کمبو ترکیبی alt+f4 و shift+delete زدم روش تا حالش جا بیاد :/

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
543
675
نام
عارف واعظ قائمی
تو لیست دانلودم هست و تا نصف دانلود شده، با این حرفات میخوام بیخیالش بشم، با این حال میشه بیشتر توضیح بدی ازچه لحاظی بده؟
حالا 5 یک مقداری کمه از نظر من، باز گانپلی بازی حال میده و گرافیک و لول دیزاین خوبی هم داره، ولی بازی از ریشه های خودش خیلی فاصله گرفته و پیشنهاد میشه اگر کسی رو نداری که دونفری برین جلو بازی رو بیخیال شی. بازی یک Meh رو به خوب هست در کل.
حالا چون PC تاپیک نداشت من یک نقد کوتاهی کردم از بازی تو تاپیک کنسولش. اگر خواستی چک کن اونجا بیشتر توضیح دادم. نقد دوست عزیز The listener هم پیشنهاد میشه نگاه کنی!
Wolfenstein: Youngblood

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,682
3,694
حالا 5 یک مقداری کمه از نظر من، باز گانپلی بازی حال میده و گرافیک و لول دیزاین خوبی هم داره، ولی بازی از ریشه های خودش خیلی فاصله گرفته و پیشنهاد میشه اگر کسی رو نداری که دونفری برین جلو بازی رو بیخیال شی. بازی یک Meh رو به خوب هست در کل.
حالا چون PC تاپیک نداشت من یک نقد کوتاهی کردم از بازی تو تاپیک کنسولش. اگر خواستی چک کن اونجا بیشتر توضیح دادم. نقد دوست عزیز The listener هم پیشنهاد میشه نگاه کنی!
Wolfenstein: Youngblood

بابا جز یکم گرافیک که تازه اونم طراحی چهره ها دشمنا خیلی چیزهای دیگه نسل قبلی قشنگ فیزیکش که ماله 2 نسل پیشه با محیط های بسته کارخونه ای که افتضاح ترین لول دیزاین FPS های تاریخ هست اینا به کنار در کنار صداگذاری بد و افکت های صدایی بد و بدتر از همه شخصیت های سوپر نچسب بازی با تیکه های مسخرشون اصلا عیر قابل تحمل هست تازه از هوش مصنوعی بازی که اصلا نگم دیگه خنگ ترین دشمنای تاریخ بشریت(البته بشر که ماییم:D) حتی گان پلی بازی هم بد و سبکه و اصلا حالیم نمی ده بر عکس بازی RAGE 2 که به شدت حال داد هر چند نمراتش پایین بود این از ریشه مشکل داره

خلاصه تگری زدم و متای بازی از سرشم زیاده برای منی که خوراکم این سبک بازیه اینو می گم وای به حال بقیه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
935
986

گاهی آدم از یه شرکت های کوچک یه بازیایی میبینه مغزش سوت میکشه. یه بازی احساسی کامل. داستان فوق العاده. یه پایان بی نظیر. تنها اشکال بازی یکی خیلی کوتاه بودنش هست اون یکی کات سین های تکراری رو نمیشه رد کرد. دارم ایمان میارم آینده بازی ها همین شرکت های ایندی کوچک هستند مثل همین Ovosonico یا Team Cherry هستند.
امتیاز هم 8 از 10.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,668
974
نام
بنیامین
داستان سطحی . در حالت تک نفره هوش مصنوعی پایین همراه . مخفی کاری یکجورایی اجباری . باس های بیش از حد سخت ( عدم بالانس سختی بازی) جهان باز شدن . نمراتش زیر ۷۰ هستش . افت فریم و ...

• Like
Reactions: ahmad137456

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
78
24
نام
علیرضا
یه بازی تقریبا قدیمی و اوپن ورلد به اسم مافیا۲ قطعا از ۳ خیلی بهتره و غیر ممکنه کسی تجربه نکرده باشه من برای بار دوم تموم کردم امتیاز ۸.۵ از ۱۰

• Like
Reactions: kamyy and masoud101

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,668
974
نام
بنیامین
Gears of war 1 ultimate edition

113842

داستان : بازی در سیاره ای به نام سرا روایت می شود جایی که مواد معدنی زیادی برای استخراج دارد . در این بین نژادی به نام لوکاست ها به انسان ها حمله می کنند و بیشتر استحکامات و شهرهای انسان ها را نابود کرده . حال گروه های مقاومت مثل گروه مارکوس فنیکس وظیفه مقابله با این دشمن خون خوار را خواهند داشت ...

داستان بازی منو یاد فیلم های علمی تخیلی دهه 90 می اندازه . داستان خوب و سر راستی داره . بازی برای نسل هشتم ریمستر شده و تغییرات بسیار زیاد بصری اعم از رنگ بندی و نور پردازی زیباتر به خود دیده است . گرافیک بازی هم بهبودهای خوبی پیدا کرده . سیستم گیم پلی بازی تقریبا نرم و اساس کار آن بر کاورگیری و شلیک می باشد . بازی خطی همراه با همراهان (هوش مصنوعی) روایت می شود .
صدا گذاری بازی خوب مخصوصا صدای با ابهت مارکوس که می شه بهش اشاره کرد .
فکر کنم در سری چرخ دنده های جنگ بهترین شماره همین باشه ...

در کل برای آشنایی با این سری و شروع آن بازی زیبایی هستش مخصوصا با تغییرات و بهبودهایی که صورت گرفته . بازی کوتاه و حدود 6 ساعت گیمپلی دارد .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10

گرافیک فنی : 7 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,668
974
نام
بنیامین
Little Nightmare Secret Of The Maw DLC

114361

داستان : درباره پسری هست که مانند SIX (دخترک زردپوش داستان) در کشتی مرموز و غول پیکر اسیر شده و سعی دارد از آن فرار کند .

داستان این DLC به موازات داستان Six پیش می رود و شامل سه مرحله هست . به واقع این DLC از نظر سختی (من گاهی از اینترنت کمک می گرفتم) چیزی از خود بازی اصلی کم ندارد و حتی سخت تر هست .

حدود 3 4 ساعت شما را درگیر می کند و هیجان و تعلیق بالایی دارد . به مانند بازی اصلی فضاسازی عالی و نور و سایه و موسیقی زیبایی دارد و موجوداتی به نام Nome (کلاه کله قندی دارند) به شما کمک می کنند و حالت تعاملی دارد . گرافیک بازی هم قابل قبول هستش .
فقط یکی دو باگ و کنترل سخت بازی که حالت سه بعدی دارد آزاد دهنده هستش (گاهی)

(از شماره دوم بازی در جریان همایش گیمزکان 2019 رونمایی شد و در تاریخ نامعلومی در سال 2020 عرضه خواهد شد)

موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10

نورپردازی و طراحی سایه ها :9 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
2,480
5,122
نام
سپهر
114578

Dead Rising Remastered 2016

نکات خوب: آزادی عمل در کشتن زامبی ها و دشمنان. صداپیشگی خوب شخصیت فرانک وست. کات سین های خوب که روایت داستان را بهتر می کند. ماموریت های فرعی جالب.

نکات بد: ماموریت های اصلی تکراری هستند. به طور کل این بازی یک ریسمتر نیست و فقط یک پورت ساده نسخه ایکس باکس 360 روی پی سی است. سیستم بازی بر اساس یک تایمر مشخص شده و شبه واقعی است که البته در نوع خود جذاب است اما کمی بی جهت بازی را خسته کننده و طولانی می کند.

Score: 6.5

شروع بازی: 31 مرداد 1398
پایان بازی: 5 شهریور 1398​

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,682
3,694
Little Nightmare Secret Of The Maw DLC

View attachment 114361

داستان : درباره پسری هست که مانند SIX (دخترک زردپوش داستان) در کشتی مرموز و غول پیکر اسیر شده و سعی دارد از آن فرار کند .

داستان این DLC به موازات داستان Six پیش می رود و شامل سه مرحله هست . به واقع این DLC از نظر سختی (من گاهی از اینترنت کمک می گرفتم) چیزی از خود بازی اصلی کم ندارد و حتی سخت تر هست .

حدود 3 4 ساعت شما را درگیر می کند و هیجان و تعلیق بالایی دارد . به مانند بازی اصلی فضاسازی عالی و نور و سایه و موسیقی زیبایی دارد و موجوداتی به نام Nome (کلاه کله قندی دارند) به شما کمک می کنند و حالت تعاملی دارد . گرافیک بازی هم قابل قبول هستش .
فقط یکی دو باگ و کنترل سخت بازی که حالت سه بعدی دارد آزاد دهنده هستش (گاهی)

(از شماره دوم بازی در جریان همایش گیمزکان 2019 رونمایی شد و در تاریخ نامعلومی در سال 2020 عرضه خواهد شد)

موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10

نورپردازی و طراحی سایه ها :9 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

این بازی خیلی خوبه البته نسخه ی اصلی به مراتب از dlc هاش بهتره

• Like
Reactions: kamyy

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,270
1,827
نام
مسلم
Ys VIII: Lacrimosa of Dana
cover.jpg

9/10​

من قبلاً تجربه بازی کردن هیچکدوم از بازی های این سری رو نداشتم و واقعاً نمیدونستم باید چه انتظاری ازش داشته باشم. اولین غافلگیریم بعد از شروع بازی این بود که بازی JRPG نبود و اکشن ادونچر بود. البته المان نقش آفرینی توش بود ولی عمده گیم پلی بازی خلاصه میشد توی دفاع و جاخالی دادن و حمله کردن (که فقط هم با یه دکمه انجام میشه و حرکات زیادی هم نداره) ولی همین مکانیزم ساده جذابیت خودش رو از دست نمیده به این خاطر که 6 تا شخصیت قابل بازی داخل گروه هست که میشه بینشون شیفت کرد و هر کدوم سلاح و سبک مبارزه و اسکیل های مختص خودشون رو دارن (البته من همه گروه دخترونه کرده بودم) و دلیل دیگه اش اینه گیم پلی بازی واقعاً چالش برانگیزه و با اینکه روی حالت نرمال بازی کردم ولی خیلی وقت ها دشمن های بازی به راحتی میتونستن گروهم رو سلاخی کنن و همیشه باید با تمرکز کامل حرکات دشمن ها رو دنبال میکردم مخصوصاً برای یکی از باس های اختیاری که سرعت عمل و قدرت خیلی زیادی داشت و حسابی عرقم رو درآورد. بخش مهم دیگه گیم پلی گشت و گذار و جمع آوری موارد مورد نیاز و تکمیل نقشه بود که این بخش هم بسیار لذت بخش بود چون بازی محیط های خیلی متنوع و زیبایی داره. یکی دیگه از جذابیت های گیم پلی مینی گیم ماهیگیری هست که منو حسابی معتاد خودش کرده بود و هر کجا میرفتم مدام یه چشمم دنبال پیدا کردن مکان های ماهیگیری بود.

داستان بازی یکی از یونیک ترین داستان هایی که تا حالا دیدم. با شروع بازی بازیکن اصلاً انتظار نداره که با چه حوادث و اتفاقاتی قراره روبرو بشه و روایت بازی هم خیلی استادانه بازیکن رو با خودش همراه میکنه و در جای مناسب پیچش های داستانی رو به نمایش میذاره. تنها عیبی که توی داستان دیدم این بود که به نظر خودم نتونست اونطوری باید حق مطلب رو در مورد پایان دادن داستان ادا کنه. البته پایان بازی اصلاً بد نیست ولی اونجوری که من انتظار داشتم راضی کننده نبود. شخصیت های داستان هم با اینکه اکثراً تیپ های کلیشه ای هستن ولی هیچکدوم آزاردهنده نیستن (حتی به خاطر یکیشون ترغیب شدم که Ys: Memories of Celceta رو هم بازی کنم) و فقط با شخصیت اصلی یکم مشکل شخصی دارم اونم چون کلاً از این تیپ آدم های کاملاً سفید خوشم نمیاد وگرنه بقیه خوب بودن مخصوصاً Dana که واقعاً به یکی از شخصیت های محبوبم تبدیل شد.

گرافیک بازی اولش به نظرم خیلی ساده و قدیمی اومد ولی بعد که فهمیدم بیس بازی PS Vita بوده دیگه اذیتم نکرد. البته یه سری انیمیشن ها مثل انیمیشن در جا چرخیدن شخصیت ها هنوزم یکم آزاردهنده بود ولی نه در اون حد. موسیقی هم ترک های زیادی نداره و اکثراً هم بیاد موندنی نیستن ولی در کل خوب بود. میمونه صداگذاری که متاسفانه نصفه نیمه انجام شده بود که این مورد رو توی هر بازی میبینم واقعاً تاسف میخورم.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
343
768
clementine.jpeg

The Walking Dead
یه تجربه فوق العاده دیگه از Telltale، داستان دختر بچه ای که باید در دنیای هیولاها بزرگ بشه، تصمیمات سخت بگیره، با آدمای خاکستری زیادی آشنا بشه دوستشون داشته باشه، بهشون اعتماد کنه و بعدا شاید از دستشون بده، دنیای ناجوانمردانه ای که باید درش زنده بمونه و برای زنده موندن باید تغییر کنه، شاید در بین هیولاها هنوزم کسایی باشن که ارزش زنده موندن رو داشته باشن!

معمولا از بازیای این سبکی انتظار داریم داستان دراماتیک و شخصیت پردازی های خوبی داشته باشن چیزی که دیگه در اکثر بازی های AAA نمیبینیم، مردگان متحرک داستان خوبی داره، شخصیت های بازی همگی خاکستری و ملموسن، انتخاب ها گاها واقعا سخته دقیقا مثل زندگی واقعی. گرافیک بازی توی فصول اول و دوم زیاد خوب نیست که خب برمیگرده به محدودیت های گرافیکی نسل 7، اما در فصول سوم و مخصوصا چهارم گرافیک بازی خیلی بهتر میشه که البته همچنان اون استایل کامیک بوکی که سایر بازی های telltale دارن رو حفظ میکنه.
اما ایرادات بازی به نظر من
بزرگترین مشکل من با این سری ورود تعداد زیادی کاراکتر و حذف اون ها بعد از یه مدت زمان مشخص بود، تا جایی که بعد یه مدت تقریبا هر کاراکتری جدیدی وارد داستان میشه انتظار حذفشو داریم که البته اشکالی نداره و خب شاید چیزیه که در واقعیت هم انتظارشو داریم اما به نظر من توی این بازی بیش از حده و شاید دل زده تون کنه، مشکل دیگه که تقریبا تمام بازی های که با انتخاب شما پیش میرن دارن اینه که انتخاب ها خیلی مواقع شاید این توهم رو ایجاد کنه که واقعا دارید تغییر بزرگی توی روند داستانی ایجاد کنید اما عملا اینطور نیست و در اصل بازم دارید توی یه چارچوب نسبتا بسته پیش میرید که خب از حقم نگذریم ایجاد پیچیدگی زیاد در روند داستانی هم این اجازه رو نمیده، مثلا انتخاب بین نجات کاراکتر x و یا y، توی موارد زیادی وقتی شما مثلا کاراکتر x رو نجات میدید و کاراکتر y میمیره، در ادامه داستان کاراکتر x هم خیلی زود به شکلی حذف میشه چون اگه قرار باشه کاراکتر x هم مدت زیادی زنده بمونه به مرور زمان تفاوت داستان با حالتی که کاراکتر y رو نجات دادید خیلی زیاد میشه و خود این باعث ایجاد یه پیچیدگی زیاد در داستان و سناریو چینی های زیاد میشه. مثال عینی این وضعیت در پایان فصل 2 هست که شما باید بین 2 کاراکتر دوست داشتنی یکی رو انتخاب کنید اما کسی رو هم که نجات میدید خیلی زود و به شکل مسخره ای در ابتدای فصل سوم از دستش میدید! در واقع وقتی بازی به شما حق انتخاب میده انتخاب شما زیاد مهم نیست!
مورد دیگه افت قابل توجه مجموعه در فصل سوم بود که رسما داستان رفت توی جاده خاکی که باز خداروشکر در فصل چهارم خـــیلی خوب جبران شد و بازی پایان بندی خیلی خوبیم داشت.

در کل برای من تجربه فوق العاده ای بود، داستان خوب + خلق شخصیت های ملموس و لحظاتی که باهاش بخندی یا اشک توی چشمات جمع بشه، دو راهی های سخت و در کل دنیای تاریکی که نمیشه به هیچ کس اعتماد کرد (دقیقا مثل دنیای که داریم توش زندگی میکنیم) مهمترین نکات مثبتی بود که این اثرو برام تبدیل به یه تجربه فراموش نکردنی کرد.

در آخر داستان شاید از خودتون بپرسید هیولاهای واقعی زامبی ها بودن یا آدما؟!!

نمره من: 9/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,668
974
نام
بنیامین
Control 2019

115188

داستان : درباره دختری به نام جس Jesse هست که در اولین روز کاری در ساختمان فدرال FBC وارد ماجرایی مرموز و ماورالطبیعه می شود ...

(این بازی خیلی ارزان گیر آوردم و از هیچی بهتر هست .):-bd:*

بازی جدید استدیو رمدی واقعا تخیلی محض بود . بازی در ابتدا بازیباز را وسط جریان داستان قرار می دهد و باید از نوشته ها و فیلم هایی که در بازی پیدا می شود و صحبت با NPC ها جریان متوجه شود .
در کل داستان بازی خوب هست . گیم پلی بازی و سیستم ارتقا قابلیت ها خیلی عالی کار شده و روان هست .
بازی خیلی بهینه نیست و دما CPU بالا می رفت و فن ها سنگین کار می کردند .
نورپردازی عالیه فقط در مکان هایی که در دست دشمن (نیروهای هس) می باشد رنگ قرمز غالب هستش و کمی اذیت می کند . مبارزات زیبا و عالی کار شده و پرتاب کردن تقریبا هر شی به سمت دشمنان ممکن هست و بازی دارای چند باس فایت هستش . به واقع تخریب پذیری در این بازی شاهکاره و من تا بدین حد ندیده بودم (خیلی جزیی کار شده مثلا یک قاب عکس روی دیوار می تونه از وسط تکه شود و لبه های برش خورده معلوم هستش!! )

نقشه بازی خیلی تو در تو و پیچیده هست و پیدا کردن مسیر گاهی واقعا آزار دهنده می باشد و از لذت بازی کم می کند (حتی ممکن هست گم شوید و در مسیر با اینکه قبلا پاک سازی کرده اید ولی باز دشمنان پیدا می شوند و دوباره باید مبارزه کنید) .
مکان بازی 5 طبقه هست که هر طبقه واقعا بزرگ و پرجزییات طراحی شده اما رنگ بندی در بیشتر مواقع بی روح و مصنوعی هستش . در کل کوانتوم بریک بهتر می پسندم در مقام مقایسه که به این بازی خیلی نزدیک هستش .
تنوع اسلحه ها در بازی کم و تنوع دشمنان تقریبا خوب هست . (یک سری دشمنان هاگ مانند در بازی هست که منو یاد زامبی های بازی The Last of us می انداخت .)

با ترکیب ماموریت های اصلی و فرعی حدود 10 ساعت گیم پلی دارد . کلا اگه به بازی های تخیلی با چاشنی توهم و محیط های عجیب مکعب مانند علاقه دارید بازی خوبی هست وگرنه یک بازی معمولی که زود از یادها می رود . امیدوارم بازی بعدی آلن ویک 2 باشه با اون محیط های زیبا و اتمسفر سحرانگیزش .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 8 از 10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

• s.1
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟