Rabbids Go Home

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
منم می خوام دانلودش کنم با حال هست؟:-/
آره. ولی چرا نمی خریش؟ مگه کجا زندگی می کنی که بازیای وی گیر نمیاد؟ اگه اینترنت ا محدود نداشته باشی، بری بخریش راحت تر و به صرفه تره:>
اره قشنگه
تائید میشهb-)
چه سبکیه؟
ادونچر هست
خنده داره خیلی زیاد
سبک "خنده دار" نشنیده بودیم:d

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

دوستان اين بازي سرگرم كننده تر هست يا ماريو پارتي9؟ كلا ارزش داره بازيش كنم يا نه؟ راستي موشن پلاس لازم داره يا نه؟
بازیش خيلی سرگرم کننده اس تک نفره اس داستانی مرحله ایه خيلی باحاله و خنده دار من بدون موشن پلاس بازی کردم . ماریو پاری 9 هم قشنگه ولی داستانی نیست بیشتر مینی گیمه گروهی بیشتر حال میده و ........... هر کدوم یه جوره سبکشون فرق داره

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بازیش ارزش خرید نداره دوستان کلا من از این و travel in time خوشم نیومد ولی tv party و raving rabbids 2 خیییییییییییییییییییییییییییییییییلی توپ بودن البته 1 هم با حال بود
البته من نخریدم دان کردم:d
تورنتش هم از isohunt.com گرفتم......

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

بازی travel in time بازگشت به گذشته بود و شبیه ریمن ها بود ریمن ها اگه گروهی با دوستات بازی نکنی اصلأ حال نمیده همش مینی گیم چند دقیقه ایه ولی بازی rabbid go home محشر بود من همه ریمن ها و rabbid ها و ماریو پارتی دارم rabbid go home عالی بود اگه خواستی بازیشو دارم بهت میدم

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 AM ارسال شده بود ----------

به وبلاگ servateh.mihanblog.com حتمأ سر بزنید

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 AM ارسال شده بود ----------

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بازی travel in time بازگشت به گذشته بود و شبیه ریمن ها بود ریمن ها اگه گروهی با دوستات بازی نکنی اصلأ حال نمیده همش مینی گیم چند دقیقه ایه ولی بازی rabbid go home محشر بود من همه ریمن ها و rabbid ها و ماریو پارتی دارم rabbid go home عالی بود اگه خواستی بازیشو دارم بهت میدم

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 AM ارسال شده بود ----------

خودم دارم كه ميگم زياد جالب نيست ولي ايدش خيلي با حاله ......
كسي لينك توررنت بره ssbb dvd9 رو نداره؟
راستي اين بازي يه تيكه خيلي با حال داره كه ربيد ميره تو ويموت اونجاش دهنشو سرويس كردم چه حالي داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر