بازی ایرانی: خط من

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
چند شات از محیط بازی:

سلام. تشکر از نظرات مثبت تمام دوستان (چه مثبت و چه منفی)
به هر حال تا انتقاد نباشه، پیشرفتی در کار نخواهد بود (البته به شرط اینکه انتقاد به قصد تخریب نباشه)
راستش خواستم پاسخ تمام دوستان رو بدم، ولی اگر بخوام همچین کاری بکنم، یه چند ساعتی باید وقت بگذارم. پس فقط یه سری توضیحات رو ذکر میکنم:

1. در پست اول گفتم که بازی در حدود 3 ماه ساخته شده. ولی راستشو بخواهید! 90 درصد بازی در کمتر از یک ماه ساخته شده. حالا شما ببینید روزی چند ساعت واسه این کار وقت گذاشته شده.
2. دلیل اینکه بعضی قسمتها یه جورایی درست و حسابی روش کار نشده اینه که: بازی برای شرکت در مسابقه بازی سازی آماده شده و وقت بیش از این نبوده.
3. بعضی دوستان میپرسن: چرا عرفان؟! ... چون عرفان رپ میخونه و این سبکی هستش که بین جوونها طرفدار زیاد داره. همچنین عرفان یکی از معدود خواننده هایی هستش که به راحتی با مخاطبانش ارتباط برقرار میکنه. و همینجا هم ازش تشکر میکنم که: همکاری بسیار خوبی با ما در طول مسابقه بازی سازی داشت. (که موضوع مسابقه هم ایشون بودن)
4. چرا قضیه با خواب تمام شد؟!! راستشو بگم؟! نمیخواستم اینجوری بشه. البته شاید اگر در اون جمله آخر بازی، اسم خشایار رو حذف میکردم و مشخص نمیشد که چه کسی این حرف رو میزنه. تعلیق بیشتری ایجاد میکرد.
5. بعضی دوستان که در ویندوز ویستا بازی رو اجرا کردن، ظاهرا با سیو بازی دچار مشکل شدن. ظاهرا این مشکلبا ویندوز هست. چون با ویندوز xp چنین مشکلی پیش نمیاد.
6. اگر با تونل لیزر مشکل دارید. اسلحه شماره 4 رو انتخاب کنید و یک دور بازی رو برید و ببینید کدوم زامبی ها به شما کاری ندارن... دور بعد تیرهاتون رو واسه اونها حروم نکنید و بقیه رو به رگبار ببندید. فقط سعی نکنید از روی چیزی بپرید!

کلام آخر. شایدبعضیها بگن که خوب... حالا این مشکلات رو برطرف کن و یه نسخه دیگه از بازی بده! ولی باید بگم که کار این بازی تمام شد و مهم برای من تجربیاتی بود که در طی ساخت این بازی کسب کردم.

با تشکر دوباره از تمام دوستانی که بازی رو انجام دادن

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
راستی آقای فنایی، امکانش هست که نسخه ی انگلیسیش رو هم درست کنید؟
من خودم خیلی دوست دارم نظر خارجی ها رو راجع به بازی بدونم.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834

5. بعضی دوستان که در ویندوز ویستا بازی رو اجرا کردن، ظاهرا با سیو بازی دچار مشکل شدن. ظاهرا این مشکل با ویندوز هست. چون با ویندوز xp چنین مشکلی پیش نمیاد.

من از ویندوز ویستا Ultimate و سرویس پک 1 استفاده میکنم،هیچ مشکلی هم نداشتم،خیلی راحت و روان بازی اجرا شد.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .

مهدی جان واقعاً کارت جای تبریک و ستایش داره ، بازی خیلی کوتاه بود اما تا حد امکان معرف استعداد و تسلط شما در ساخت یک عنوان نسبتاً کامل و اون هم به صورت کاملاً انفرادی بود و انصافاً برای شخص بنده تجربه ای کاملاً بدیع ، سرگرم کننده و حقیقتاً به یاد ماندنی بود .

البته میشد روی بازی بیشتر از اینها کار کرد و در بعضی زمینه های مثل موسیقی متن متناسب با جو بازی و طراحی بهتر محیط جای کار بیشتری داشت . اما در همین حد هم جای تقدیر و ستایش داره .

امیدوارم در تجربه های بعدی موفق تر عمل کنی و در کارهای جدی تر ما هم لیاقت سهیم بودن در روند ساخت بازی رو داشته باشیم .

صادقانه برات آرزوی سعادت و موفقیت میکنم .

راستی این Erfan Heroـه سخته یا من خیلی بی استعدادم ؟

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
راستی این Erfan Heroـه سخته یا من خیلی بی استعدادم ؟

نه واقعا سخته!! :biggrin1:
من با حدود 20 تا 25 تمرین رسیدم به امتیاز 512 :biggrin1:

راستی این جمله هایی که برای وقتی که توی بازی erfan hero می بازیم استفاده کردی،خیلی خوبه،کلی خندیدم:biggrin1:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
نه واقعا سخته!! :biggrin1:
من با حدود 20 تا 25 تمرین رسیدم به امتیاز 512 :biggrin1:

راستی این جمله هایی که برای وقتی که توی بازی erfan hero می بازیم استفاده کردی،خیلی خوبه،کلی خندیدم:biggrin1:
من این عرفان هیرو رو با امتیاز 3100 {حدودا} تموم کردم. حریف میطلبم:cool:
برای مدرک هم اینو داشته باشین:
وقتی عرفان هیرو رو تموم کنی، یه جمله ای توی این مایه ها میاد: شما بردید.همین دیگه. هروقت بیکار شدی، بیا دوباره همین رو بازی کن !
وقتی تموم کردمش، خیلی احساس رضایت بهم دست داد. دمت گرم آقای فنایی.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
منم بازیتون رو دانلود کردم و یکم بازی کردم،لازمه بهتون تبریک بگم چون بنظرم بهترین بازی ایرانی هستش که تا بحال دیدم و بقیه افراد هم همین طور که می بینید از بازیتون راضی هستند.
اما بازیتون نکات منفی ای هم داشت که لازم می دونم بگم:
-موسیقی ای که برای صفحه اصلی انتخاب کرده بودید متعلق به بازی Silent Hill 3 بود!واقعا" برام جای تعجب داره که چرا این آهنگ رو انتخاب کردید در حالیکه خودتون خیلی راحت می تونستید آهنگ بسازید!!
-صدای اسلحه ها هم متعلق به بازی Silent Hill 3 بود!
-آهنگهای بازی خیلی بیکیفیت بودند،بنظر من با توجه به سبک بازی و سایر موارد مثل حجمش ، بهتر بود بجای اینکه از آهنگهای طولانی استفاده کنید از تم های کوتاه استفاده می کردید.
-بازی کمی افت فریم داشت و باید قبل عرضه این مشکلش رو حل می کردید.
غیر از موارد بالا بازیتون از نظر من مشکل دیگه ای نداره...

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
رمو خیلی اشغال می کنه
تازه بعضی جاها هم هنگ می کنه !
بازیه خوبیه و نکات خوب زیاد داره اما کامل نیست به نظر شخص من
موتورش رو می شه بپرسم چیه ؟
خودم حدس می زنم GM باشه ...

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
من هم با دایل آپ بازی رو دانلود کردم و به نظرم واقعا ارزش دانلودش رو داشت....
استفاده از طنز هم به جذابیت بازی کمک کرده بود! مخصوصا قسمت وارد کردن رمز!
Erfan Hero هم خیلی جالب بود و من حدود 12 - 13 بار باختم تا آخرش تونستم برم!
در کل در نوع خودش بازی نوآورانه (داستان بازی) و قشنگی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر