گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
ای بابا ! مصداق بود ! بگیر n تا باگ ! ارزش نداره ! این همه بازی خارجی میخری نمیاد میگی مشکل کرک بوده بیخیال ... اینم روش ... ول کنید سر چیزای بیخودی دعوا نکنید ...

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من احتمال می دم مشکل از منوی بازی باشه...همش زیره سر Shockwave flash هست...
کاش به خاطر یکم متحرک بودن منو ازش استفاده نمی کردن که این مشکلات پیش نمیومد :(

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ای بابا ! مصداق بود ! بگیر n تا باگ ! ارزش نداره ! این همه بازی خارجی میخری نمیاد میگی مشکل کرک بوده بیخیال ... اینم روش ... ول کنید سر چیزای بیخودی دعوا نکنید ...
درسته,اما چیزی که هست,وقتی می خوان یه بازی اورجینال بسازن,وقتی می گن برید بخرید تا حمایت کنید,باید فکر اینجاش را هم می کردند.
مشكلي نداره ....
شما رو مجبور كه نكردن بخري؟ مجبوور كردن؟
شما برو كپيش رو بخر يا اصلا نخر ....
من نمی دونم من کی با تو حرف زدم پریدی ووسط.من مشکلاتو گفتم<راهنمایی کرن حل نشد.زنگ زدم برنداشتن,ایمیل زدم پیچوندن,بعد اومدم اینجا بگم شاید یکمی به خودشون بیان.شما اومدی گفتی یک نفر دیگه را بگو که این مشکل را داشته باشه من پنج نفر را بهت نشون دادم.حالا این چرتی که گفتی دیگه چه ربطی داشت؟

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
درسته,اما چیزی که هست,وقتی می خوان یه بازی اورجینال بسازن,وقتی می گن برید بخرید تا حمایت کنید,باید فکر اینجاش را هم می کردند.

من نمی دونم من کی با تو حرف زدم پریدی ووسط.من مشکلاتو گفتم<راهنمایی کرن حل نشد.زنگ زدم برنداشتن,ایمیل زدم پیچوندن,بعد اومدم اینجا بگم شاید یکمی به خودشون بیان.شما اومدی گفتی یک نفر دیگه را بگو که این مشکل را داشته باشه من پنج نفر را بهت نشون دادم.حالا این چرتی که گفتی دیگه چه ربطی داشت؟
يعني برات تجربه بشه دفعه بعدي براي بازي ايراني بعدي سر اون سه تومن اينقدر زور نزني ....:|

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
يعني برات تجربه بشه دفعه بعدي براي بازي ايراني بعدي سر اون سه تومن اينقدر زور نزني ....:|
خوب داری حرف بیخود می زنی دیگه خودت یکمی فکر کن قبل از حرف زدن!من مشکل با 3 تومن خرج کردن برای بازی ندارم.منتها 3 تومن پول می دم که بازی کنم.منظورم از کیفیت نیست ها,منظورم اینه که 3 تومن بدم تا بازی کنم,نه اینکه سه تومن بدم بازی نکنم!
من نمی دونم چرا تا این سایت میایم راجع به یه بازی ایرانی صحبت کنیم یا مثلا بگیم اگر وضع این باشه یکی می پره می گه دوست نداری 1 تومن خرج کنی و....

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان مشکلات زیادی میتونه این "باگ"ها (lol) رو به وجود بیاره. من روی Windows 7 x64 و x86 بازی رو اجرا کردم و با VM Virtual Box هم اجراش کردم [!].

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خوب داری حرف بیخود می زنی دیگه خودت یکمی فکر کن قبل از حرف زدن!من مشکل با 3 تومن خرج کردن برای بازی ندارم.منتها 3 تومن پول می دم که بازی کنم.منظورم از کیفیت نیست ها,منظورم اینه که 3 تومن بدم تا بازی کنم,نه اینکه سه تومن بدم بازی نکنم!
من نمی دونم چرا تا این سایت میایم راجع به یه بازی ایرانی صحبت کنیم یا مثلا بگیم اگر وضع این باشه یکی می پره می گه دوست نداری 1 تومن خرج کنی و....

من قبول دارم که پخش کار و پشتیبانی اون خیلی بد بوده و یه جورای به مخاطب توهین شده اما مشکلات داخل بازی رو دیگه نباید چماق کرد زد سر سازندگان
من نمایشگاه رسانه های دیجیتال هم گرشاب رو تست زدم و متوجه باگ های زیادی توش شدم و به خودشون هم گفتم و گفتن دیگه کاری از دستشون بر نمیاد و خودشون هم میدونن بازی باگ داره
با این حال بازی در این سطح تو ایران اول بوده و نسبت به بعضی کارهای خارجی درجه دو و سه خیلی بهتر هست

پ.ن:قسمتی از چیزایی که گفتم نقل قول نوشتت نیستا!

آخرین ویرایش:

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
البته من از یک چیز در عجبم ... پروژه ی گرشاسپ با اون همه سر و صدا و ما موشن داریم و ما تاپیم و این حرفا ، چرا به هیچ وجه اون چیزی نشد که همه انتظار داشتن ؟ البته من بین آشنایان خودم و گیمرای رفیق خودم میگم ... ولی بازم میگم این بازی توی اذهان خیلی بیشتر از این حرفا بود !!! :(

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من قبول دارم که پخش کار و پشتیبانی اون خیلی بد بوده و یه جورای به مخاطب توهین شده اما مشکلات داخل بازی رو دیگه نباید چماق کرد زد سر سازندگان
من نمایشگاه رسانه های دیجیتال هم گرشاب رو تست زدم و متوجه باگ های زیادی توش شدم و به خودشون هم گفتم و گفتن دیگه کاری از دستشون بر نمیاد و خودشون هم میدونن بازی باگ داره
با این حال بازی در این سطح تو ایران اول بوده و نسبت به بعضی کارهای خارجی درجه دو و سه خیلی بهتر هست

پ.ن:قسمتی از چیزایی که گفتم نقل قول نوشتت نیستا!
خوب مگه من چماق زدم تو سر سازنده؟گرشاسپ بهترین بازی ایرانی هست و ارزش بازی داره.ولی تا وقتی که کار عرضه و پشتیبانی اینجوری باشه...

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بازی رو من گرفتم بد نبود ولی تو بازی هایی که ساخت داخل یک سرو گردن بالاتر بود !!
جالبه Crysis رو اخرین Level رو سیستم من تیک نمیکنه ولی تو گرشاسپ مثل.............تیک میکنه :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خوب پس از حدود ۲ هفته گذشت از سفارش ما بالاخره بازی به دست ما هم رسید :))
والا ترجیح میدم نظره خاصی درباره بازی ندم چون گفتنیها گفته شده اما ۲ نکته یکی مثبت و دیگری منفی هست که حتما باید بگم :
۱- مثبت : بسته بندی و پوستر و دفترچه راهنما واقعا فوق العاده بودن ( در حد بین المللی ;) )
۲- منفی : بازی شباهت عجیبی با Darksiders :
- کیلیدهای کیبرد دقیقا یکی بود.
- دشمنها حتما باید از زمین دقیقا مثل Darksiders بیرون میومدن.
- وقتی دشمن رو میکشتی باز هم دقیقا مثل Darksiders اون امتیازها از بدن دشمنان به بدن بازیکن وارد میشد.
- نحوه خون و خشم و ... (گرفتنشون و مصرفشون) بسیار شبیه Darksiders بود.
- دقیقا مثل Darksiders بعد از چند ضربه به دشمن بالای سرش یک علامت میومد که یعنی در این زمان میشه با زدن دکمه E اون رو از پا درآورد.
- بسته شدن درهای خروجی در زمان مبارزه با شیاطین دقیقا مانند Darksiders بود.
- حرکت شمشیر تا حده زیادی شبیه Darksiders بود.
و ...

پ.ن : اون تیکه که با خنجر از دیوار میای پائین واقعا آدم رو یاد آتاری میندازه (بازیه هواپیما) :))

دوستان دقت کنن اینها نظر کاملا شخصیه بنده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر