عرضه دمو Forza Motorsport 3 در تاریخ 24 سپتامبر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امروز طبق خبری که سایت worthplaying منتشر کرد، مایکروسافت و turn10 تایید کردند که بازی FM3 گلد شده و دمو قابل بازی آن در تاریخ 24 سپتامبر در Xbox Live قرار خواهد گرفت.

در نسخه دمو 5 ماشین زیر به همراه مسیر Camino Viejo track وجود خواهد داشت:
  • 2007 Porsche #80 Flying Lizard 911 GT3-RSR
  • 2010 Audi R8 5.2 FSI quattro
  • 2009 Ferrari California
  • 2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR
  • 2009 Mini John Cooper Works
تمام ماشین ها در نسخه دمو دارای cockpit، قابلیت damage و چرخش ماشین و همچنین سیستم rewind هستند. نسخه دمو همچنین از leaderboard اصلی بازی برای ثبت رکورد زمانی پیست پشتیبانی می کنه تا بازیکنا بتوانند از تجربه این قسمت در بازی اصلی مطلع شوند.

همچنین یک intro trailer هم به همراه این خبر اومده که مونتاژی از ماشین های پخش شده این بازی و از تصویر gameplay می باشد.
ورژن Youtube:
http://64.15.120.233/watch?v=M8R4ZkdHHJc
ورژن 720p:
http://edelmanadmin.psni.com/public/Forza%20Motorsport%203/Intro%20Video%20-%209.11.09.zip

ویرایش: یکی از سازندگان بازی تایید کرده که تصاویر این ویدئو همش مال خود gameplay داخل بازی هست و replay نیست.

http://worthplaying.com/article/2009/9/11/news/68319

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ممنون اشکان !
ماشینهای جالبی گذاشته. R8 که فوق العادست ! مینی کوپرها هم که همیشه یکی از ماشینهای مورد علاقه من بودن :D فراری کالیفرنیا هم فکر کنم تا حالا توی هیچ بازی ای نبوده.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
wow !!! اصلا فک نمیکردم فراری کالیفرنیا تو لیست ماشینای Forza باشه ! عالیه . با اون گرافیک عظیم و گیم پلی عالی که Forza داره خیلی صبر کردن براش سخته .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اقا بازی ترکونده، گرافیک خداست... به به، بچه ها بریزید تو تاپیک !!
......................
دوستان احل فن این سیستمه rewind چیه دقیقا تو بازی راستی ؟ یعنی یه پیچش خاص و فچیر جدیدی هست ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا بازی ترکونده، گرافیک خداست... به به، بچه ها بریزید تو تاپیک !!
......................
دوستان احل فن این سیستمه rewind چیه دقیقا تو بازی راستی ؟ یعنی یه پیچش خاص و فچیر جدیدی هست ؟
سلام کوروش جان
این الان تمجید از گرافیک بود یا کنایه به گرافیک بازی ؟:)
ویرایش : الان شات های جدیدش رو دیدم چرا اینجوری شده ؟ از زمین تا مریخ با تریلر های گیم پلی E3 فرق داره ! خیلی ضعیفه !
=========
rewind فک کنم همون سیستم عقب بردن صحنه ی تصادف باشه . مثلا وقتی تصادف میکنی زمان رو به عقب میبری و از چند لحظه قبلش شروع میکنی تا تصادف نکنی ! فک کنم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خبری بس خفن بود! بسیار ممنون.

ای کاش بوگاتی هم میزاشتن. (پر رو شدم:biggrin1:)

ایول آقا حرف دل من را زدی کسی خبر داره که bugatti هم داره یا نه آخه من همین 4 شنبه top gear میدیدم دقیقا کل برنامه بوگاتی بود تازه این جرمی که خودش را کشت بس که تعریف اونم جرمی که اگر اهل top gera باشین میدونید الکی تعریف نمیکنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
پولیه ؟ من نمیخوام اکانت گلدم رو مصرف کنم ( فعلاً ) یعنی تا حالا به لایو وصل نشدم ! چه کنم برای دمو ؟:(

help me !!!!!!!!!!:((
خب از اینترنت دانلودش کن بعد بریزش روی کنسول!! یا برو از بیرون بخرش چون دموها هم میفروشن بعضی جاها :)
در کل شک دارم پولی باشه ولی مطمئن نیستم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر