قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
بنده خریدار یک عدد psp goهستم در حد نو و تمیز از بوشهر هستم هر کسی قصد فروش داره لطفا بهم پیغام بده یا به ایدی من در یاهوو پیغام بده ممنون

black_shadows56

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
Psp

سلام دوستان من یه psp fat 1001
دارم خیلی تمیز نگهش داشتم
می خواستم به یکی از دوستان بفروشمش اما هیچ اطاعی از قیمتش ندارم
شما چه قیمتی پیشنهاد می کنید؟

dany_3p4u

کاربر سایت
Jun 11, 2008
10
سلام
آقا الآن با هزینه حدود 400 تومن چه PSP می‌شه خرید؟!
اینکه ترجیحا نو می‌خوام باشه و از توپ خونه قصد خرید دارم و از اینا نباشه تمیز کردن و جای نو می‌فروشن

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی

dany_3p4u

کاربر سایت
Jun 11, 2008
10
سلام
آقا الآن با هزینه حدود 400 تومن چه PSP می‌شه خرید؟!
اینکه ترجیحا نو می‌خوام باشه و از توپ خونه قصد خرید دارم و از اینا نباشه تمیز کردن و جای نو می‌فروشن

570

میتونی psp ep1000 بگیری

فقط این مدل نو توی بازار هستش آیا؟ (جز مدل ویتا که قیمتش خیلی بالاس!) یا نه مدل های دیگه هست اما رنج قیمتش بالاتره؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
فقط این مدل نو توی بازار هستش آیا؟ (جز مدل ویتا که قیمتش خیلی بالاس!) یا نه مدل های دیگه هست اما رنج قیمتش بالاتره؟
3000 هنوزم هست.
Sony PlayStation Portable (PSP) - 3000

خواستی من یه 3000 دارم اما دلم نمیاد بدمش بره. اگه قیمتت خوب باشه یه کاریش می کنیم :d

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی

هر 2 نوش هست مدل های دیگه هم هست به ندرت نوش هست مگر کسی از قبل داشته باشه

dany_3p4u

کاربر سایت
Jun 11, 2008
10
psp 3000 قیمت 480
رم 8 گیگ Silicon Power microSDHC قیمت 35
+++++++++++++++++++++
از هر جا قیمت گرفتم همین 480 می گفتن و پول برنامه و آپدیت هم 15-20 تومن، اینی که ازش خریدم اما ایت هزینه رو نرگفت
قیمت درسته دیگه همینه؟؟؟

گفت برای بار اول 4-5 ساعت بزارم شارژ شه، برای دفعات بعدی چی؟

سایت خاصی هست منبع دانلود بازی های PSP باشه؟

ویرایش : راستی گارانتی نداشت چرا؟! همه بی گارانتی هستن یا نه؟!

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
مبارک باشه داداش . در مورد قیمت هم من اصلا فکر نمیکردم تو این مایه ها باشه آخه من خودم یه psp 3004 دارم ( پس باید بیشتر قدرشو بدونم :p) در مورد دانلود بازی هم برو به :
Free PSP Games Download
Download PSP Games at PSP Download Center: Unlimited Games releases for Your PSP
که از آقا مهدی واسه دادن این آدرس ها تشکر میکنم در مورد گارانتی هم بستگی داره به فروشنده ( در این خصوص کلاه برداری زیاد صورت میگره )

آخرین ویرایش:

arash9426

کاربر سایت
Mar 18, 2013
1
فروش فوری psp go
سلام دوستان من یک دستگاه pspgo دارم و می خواهم بفروشم کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره.همه چیزش نو وسالمه 4ماه کار کرده بیشتر باهاش کتاب pdf خوندم تا باهاش بازی کنم
تو بازار قیمتش کردم 450000تومان اما فعلا براش مشتری نیست اگه کسی می خواد بهم ایمیل بزنه . من به پولش خیلی احتیاج دارم 400000 می فروشمش
ramazaniarash@yahoo.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر