تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
اقا کجا این قیمت رو گرفتید سری 5 رو 1.100
والله الان یه سالی هست که تو یه ده کوره گیر افتادم از اون جا گرفتم .یه جایی نزدیکای ارومیه
در ضمن دیروز یه سری 6 گرفتم 1.470 بدون گرانتی
گرونه یا ارزون؟؟؟؟؟؟؟؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام خدومت دوستان
اگر میشه لطف کنید زیر 1 تومن هر چی تلوزیون LCD خوب هست بگید ( با مشخصات زیر )
1- بالای 32 اینچ و واید
2-حداقل 1 HDMI داشته باشه
3- ظاهر خوب
4- رنگ هارو زنده نشون بده
5- تاخیر نداشته باشه
ممنون

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
الان تلویزیون پلاسما 42 چه برندی و چه مدلی خوبه؟؟
لطفا سریع جواب بدید
بعدش الان هم مشکل burn-in رو دارن؟؟
به نظر شما lcd بهتره یا پلاسما؟؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
یه LCD فول HD میخواستم که 40 اینچ یا به بالا باشه و قیمت حداکثر 1600 ( حالا یکم بیشتر )
و از برند SONY یا Samsung ( از هردو یه مدل معرفی کنید )
خرید از جمهوری توصیه میشه ؟
نکته ای خاصی برای خرید هست که باید رعایت بشه ؟
مرسی

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
با سلام
شما از بین lg ماشین زمان (پلاسما فول اچ دی)و پاناسونیک (اچ دی ردی)کدوم رو انتخاب میکنید؟؟
بعد فروشنده میگفت که پلاسما full hd نیست درسته؟؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام خدومت دوستان
اگر میشه لطف کنید زیر 1 تومن هر چی تلوزیون LCD خوب هست بگید ( با مشخصات زیر )
1- بالای 32 اینچ و واید
2-حداقل 1 HDMI داشته باشه
3- ظاهر خوب
4- رنگ هارو زنده نشون بده
5- تاخیر نداشته باشه
ممنون
کسی نیست جواب بده ؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
یه LCD فول HD میخواستم که 40 اینچ یا به بالا باشه و قیمت حداکثر 1600 ( حالا یکم بیشتر )
و از برند SONY یا Samsung ( از هردو یه مدل معرفی کنید )
خرید از جمهوری توصیه میشه ؟
نکته ای خاصی برای خرید هست که باید رعایت بشه ؟
مرسی
کسی نیست که جواب بده ؟ :(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من خودم اینا رو مد نظرم دارم :
LA-32A550P1F
LA-32A650A1F
32LG606
کدومو بگیرم ؟
به نظر من برو رو سریه B این تلویزیونا!
من خودم کیفیت تصویر b750 رو دیدم خیلی خوشم اومد حتی به نظرم بهتر از ledtv ها هست!

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
الان تلویزیون پلاسما 42 چه برندی و چه مدلی خوبه؟؟
لطفا سریع جواب بدید
بعدش الان هم مشکل burn-in رو دارن؟؟
به نظر شما lcd بهتره یا پلاسما؟؟

در مورد تفاوت پلاسما و ال سي دي بايد بگم که LCD با صرفه و با کيفيت تر است البته با جايگزين شدن آن با LED اين موضوع کاملا عوض ميشود اما همينطور که ميدانيد پلاسما براي بالاي 50 اينچ ساخته شده و مشکل تاخير را ندارد در عوض مشکل IMAGE BURN (سوختگي تصوير) را دارد يعني یک الی 2 ثانیه جای تصویر قبلی روی صفحه میمونه هرچند که در مدل های جدیدتر این مشکل تا حد زیادی کمتر شده.

من خودم اینا رو مد نظرم دارم :
LA-32A550P1F
LA-32A650A1F
32LG606
کدومو بگیرم ؟

از من ميشنوي قيد LG را بزن , بنده خودم 42 اينچ LG 707 دارم و کيفيت آنچناني در حد تبليغات و قابليت هاي آن ندارد بلکه نيمي از آنها کلک و حقه است مخصوصا با آن پردازش تصویر ضعیفش. اگر ميخواهي 32 بگيري LA-32A550P1F سامسونگ را بخر که باصرفه تر است البته سري A650 کيفيت تصوير بهتري دارند موتور پردازش قويتري دارند اما چون دنبال 32 اينچ هستي و توي اين اندازه خيلي تفاوت نيست همون A550 بگير.40 يا بيشتر خواستي بگيري کمتر از سري A650 نخريد.
ضمنا اگر خواستيد دنبال يک LCD با کيفيت هستيد فعلا دست نگه داريد LED که نسل جديد و پيشرفته تري است کم کم بزودي جايگزين آن ميشود مشکلات LCD را ندارد مصرف برق کمتری دارند,باریکترند,رنگ ها و جزئيات شفاف تر و زنده تر هستند .
در مورد برند هم اگر ميخواهيد قویترین و بهترين تلوزيون را همراه با آخرين قابليت هاي روز را در بالاترين حد ممکن ميخواهيد پيشنهاد من سوني است (به شرطي که جيبي پر پول داشته باشيد!) اگر هم ميخواهيد براي هر اسکناسي که خرج ميکنيد کيفيت و کارايي تحويل بگيريد سامسونگ بهترين است البته در بعضي مدل هاي اين دو شرکت تفاوت بسيار کم و ناچيزي وجود دارد که انتخاب را بسيار سخت و مشکل ميکند

اميدوارم توانسته باشم کمکي به شما عزیزان بکنم

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
در مورد تفاوت پلاسما و ال سي دي بايد بگم که LCD با صرفه و با کيفيت تر است البته با جايگزين شدن آن با LED اين موضوع کاملا عوض ميشود اما همينطور که ميدانيد پلاسما براي بالاي 50 اينچ ساخته شده و مشکل تاخير را ندارد در عوض مشکل IMAGE BURN (سوختگي تصوير) را دارد يعني یک الی 2 ثانیه جای تصویر قبلی روی صفحه میمونه هرچند که در مدل های جدیدتر این مشکل تا حد زیادی کمتر شده.

از من ميشنوي قيد LG را بزن , بنده خودم 42 اينچ LG 707 دارم و کيفيت آنچناني در حد تبليغات و قابليت هاي آن ندارد بلکه نيمي از آنها کلک و حقه است مخصوصا با آن پردازش تصویر ضعیفش. اگر ميخواهي 32 بگيري LA-32A550P1F سامسونگ را بخر که باصرفه تر است البته سري A650 کيفيت تصوير بهتري دارند موتور پردازش قويتري دارند اما چون دنبال 32 اينچ هستي و توي اين اندازه خيلي تفاوت نيست همون A550 بگير.40 يا بيشتر خواستي بگيري کمتر از سري A650 نخريد.
ضمنا اگر خواستيد دنبال يک LCD با کيفيت هستيد فعلا دست نگه داريد LED که نسل جديد و پيشرفته تري است کم کم بزودي جايگزين آن ميشود مشکلات LCD را ندارد مصرف برق کمتری دارند,باریکترند,رنگ ها و جزئيات شفاف تر و زنده تر هستند .
در مورد برند هم اگر ميخواهيد قویترین و بهترين تلوزيون را همراه با آخرين قابليت هاي روز را در بالاترين حد ممکن ميخواهيد پيشنهاد من سوني است (به شرطي که جيبي پر پول داشته باشيد!) اگر هم ميخواهيد براي هر اسکناسي که خرج ميکنيد کيفيت و کارايي تحويل بگيريد سامسونگ بهترين است البته در بعضي مدل هاي اين دو شرکت تفاوت بسيار کم و ناچيزي وجود دارد که انتخاب را بسيار سخت و مشکل ميکند

اميدوارم توانسته باشم کمکي به شما عزیزان بکنم
سایز رو بی خیال !!!
تا 1 میلیون تومان :biggrin1: چی خوب هست ؟؟؟؟
هر چی هست بگید
دمتون گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر