تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
من چند وقت پیش بدون گارانتی رو از کرمانشاه خریدم و باید بگم نسبت به قیمتش مفته . من خریدم 1100000 که نسبت به قیمت با گارانتیش 500 تومن فرقشه . مگه تو 18 ماه چش میشه که 500 تومن خرج تعمیرش باشه ؟! مگه اینکه خیلی بد شانس باشی که بن کل بسوزه . در ضمن اونایی که از بانه میاد همه ساخت کره هستن ولی اونایی که گارانتی دارن ساخت ایر انن و پشتشون نوشته ساخت بوسیله ال جی الکترونیکس . کیفیت بسیار خوبی داره و تنها تفاوتش با سری 6 سامسونگ 100 هرتز نبودنشه که خیلی مهم هم نیست . ولی مزیتش اینه که صفحش ضد انعکاسه وای سری 6 سامسونگ اینطور نیست و براقه .

ممنون از توضیحاتت

100 هرتز نبودن ؟؟ 100 هرتز هست که تو سایت ال جی و مشخصات و ریو هاش و.. نوشته شده است :eek: اشتباه می کنیدا چطور می گید نیست .

و دیگر اینکه مال شما زده ساخت کره ؟

یعنی ساخت ال جی نوشته بود نخرم ؟؟ .

ساخت تایلند چطور. چون من کره ایش ندیدم کسی خریده باشه هر کی از تهران یا بانه خرید یا نوشته ساخت ال جی یا ساخت تایلند .

قیمت جدیدش هم 900 تومن شده بانه ! یکی از بچه های سایت دیگه خریده شماره طرفم گذاشته . دیگه میشه گفت مفت:eek::eek::eek:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ممنون از توضیحاتت

100 هرتز نبودن ؟؟ 100 هرتز هست که تو سایت ال جی و مشخصات و ریو هاش و.. نوشته شده است :eek: اشتباه می کنیدا چطور می گید نیست .

و دیگر اینکه مال شما زده ساخت کره ؟

یعنی ساخت ال جی نوشته بود نخرم ؟؟ .

ساخت تایلند چطور. چون من کره ایش ندیدم کسی خریده باشه هر کی از تهران یا بانه خرید یا نوشته ساخت ال جی یا ساخت تایلند .

قیمت جدیدش هم 900 تومن شده بانه ! یکی از بچه های سایت دیگه خریده شماره طرفم گذاشته . دیگه میشه گفت مفت:eek::eek::eek:

فقط یه مدل از ال جی یعنی مدل 707 100 هرتزه که بعید میدونم تو بانه پیدا کنی ولی سری 6 به بالای سامسونگ 100 هرتزه .
بله تمام اونایی که از بانه میاد پشتش زده made in korea ولی اونایی که گارانتی دارن و یا ممکنه از بنادر جنوب میان پشتش زده made by lg electronics و معلوم نیست ساخت کجان . من زیاد شنیدم که اونایی که ساخت کره هستن از نظر تصویر از اون یکی ها بهترن . ساخت تایلند رو من تابحال ندیدم بعید میدونم توی بانه ساخت تایلند باشه . قیمتش هم درسته حدود 900 تومنه و میشه گفت بهترین گزینه واسه خریده .البته توصیه میکنم اگه سفارش میدید حتما دقت کنید که جنس خراب بهتون نندازن اگه میتونید خودتون برید بخرید و گرنه اگه پول بیشتری بدید ولی مطمئن باشه بهتره . من وقتی خریدم همون شب توی خونه متوجه مشکلی در کناره های تصویر شدم و چون از جای مطمئنی خریدم بودم بهشون گفتم و در کمال احترام اومدن بردنش و یکی دیگه واسم اوردن .

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
فقط یه مدل از ال جی یعنی مدل 707 100 هرتزه که بعید میدونم تو بانه پیدا کنی ولی سری 6 به بالای سامسونگ 100 هرتزه .
بله تمام اونایی که از بانه میاد پشتش زده made in korea ولی اونایی که گارانتی دارن و یا ممکنه از بنادر جنوب میان پشتش زده made by lg electronics و معلوم نیست ساخت کجان . من زیاد شنیدم که اونایی که ساخت کره هستن از نظر تصویر از اون یکی ها بهترن . ساخت تایلند رو من تابحال ندیدم بعید میدونم توی بانه ساخت تایلند باشه . قیمتش هم درسته حدود 900 تومنه و میشه گفت بهترین گزینه واسه خریده .البته توصیه میکنم اگه سفارش میدید حتما دقت کنید که جنس خراب بهتون نندازن اگه میتونید خودتون برید بخرید و گرنه اگه پول بیشتری بدید ولی مطمئن باشه بهتره . من وقتی خریدم همون شب توی خونه متوجه مشکلی در کناره های تصویر شدم و چون از جای مطمئنی خریدم بودم بهشون گفتم و در کمال احترام اومدن بردنش و یکی دیگه واسم اوردن .

ممنون از توضیحات تکمیلیتون . موقع خرید چطور باید تی وی رو چک کنم که مشکلی نباشه و با خیال آسوده راهی تهران شم ؟ .

و دیگر اینکه نه اسکارلت 42 اینچ و 47 اینچ سری 60 به بالا یعنی همین مدل 60 606 707 و... همه 100 هرتز هستن سایت ال جی برید نوشته شده است

نکنه شما تقلبی هست که 100 هرتز نیست . سایت ال جی و سرچ در نت همه 100 هرتز نوشتن می توانید سرچ ودر سایت ال جی مشاهده کنید همینطور سایت گلدیران ایران گارانتی این محصول

همچنین در ویدیو گذاشته شده از این محصول مدل 60 برای معرفی در سایت ال جی در یه قسمت از قابلیت های 100 هرتز با تصویر توضیح داده و وجود این امکان در این تی وی و نبودن 100 هرز در سری های پیشین
http://ae.lge.com/products/model/detail/42lg60frscarlet.jhtml#

اینم لینک . سرچ کنید در نت همه سایت ها 100 هرتز نوشته اولین بار می شنوم شما گفتی 100 هرتز نیست

بعد شما مدل 60 خریدید یا 606 ؟ . و دایویکس از یو اس بی می خونه ؟ چون فرق 60 و 606 من شنیدم ظاهرا همینه

و دیگر اینکه بدون تعصب به ای تی وی چند نمره می دی ضعفش چی هست از نظرت ؟

و و اقعا صدای این تی وی معرکه اس ؟؟ نیاز به سینما خانگی داره ؟

اینطور که در سایت های مختلف خوندم بهترین صدا رو داراس در بین تی وی ها

و دی گر اینکه ممکنه ارزون تر هم بشه دیگه واقعا مفت شده 2 هفته پیش قیمت داشتم بانه 1.50 بود ! کلا تی وی ها همه افت داشتن به این شدیدی این چند وقته یا فقط این مدل

ممنون رفیق.

آخرین ویرایش:

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
دوستان چرا اینجا حرفی از سونی زده نمیشه...
دوستان نظرتون در مورد این مدل sony v400 40 inch چی هست؟
قیمتشم دورو ورای 1500 هستش ارزششو داره بگیرم یا چیز دیگه ای پیشنهاد میکنید فقط سونی باشه...

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
Cnet آخرین مدل سامسونگ رو که تنها 1.2 اینچ ضخامت داره و بعد از پاناسونیک سری Z1 * با ضخامت 1 اینچ باریکترین پنل موجود هستو Review کرده و ظاهرا این HDTV به جز طراحی نازک و ورودی و خروجیهای زیاد تو قسمت کیفیت تصویر حرف زیادی واسه گفتن نداره.قیمت این تلویزیونم خیلی بالاس مدل 40 اینچی حدود 2300$ آمریکا قیمت داره.

http://reviews.cnet.com/flat-panel-t...-33490412.html

* سری Z1 پاناسونیک فعلا فقط واسه بازار ژاپن موجوده ولی قراره تابستون 2009 برای بازار آمریکای شمالی و اروپا هم عرضه بشه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
اگه ممكنه يه LCD فقط مدل سامسونگ كه زيره 1 ميليون باشه و برا همه كاري خوب باشه مثل بازي - ماهواره و... و مدلشن قشنگ باشه!!!!
مرسي!!!
يكي نيست مارا كمك كنه؟؟؟

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
دوست عزیز این که دیگه کمک نمیخواد الان دور از جون تو سر سگ بزنی مونیتور و تلویزیون سامسونگ میریزه پائین یه چرخ تو بازار بزن 500 تا مدل مختلف پیدا میکنی ببین از دکور کدومش خوشت میاد همونو بخر.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوست عزیز این که دیگه کمک نمیخواد الان دور از جون تو سر سگ بزنی مونیتور و تلویزیون سامسونگ میریزه پائین یه چرخ تو بازار بزن 500 تا مدل مختلف پیدا میکنی ببین از دکور کدومش خوشت میاد همونو بخر.
بله خيلي ممنون
پس برم تو سر اين سگ دم محلمون بزنم LCD بهم ميده؟؟؟ :cheesygri

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
سلام

2zipvrxie5a44jydbr2l.jpg

پس از اِل سی دی و پلاسما حالا نوبت اِل ای دی(دیودی که درواقع نسل چهارم اِل سی دی های نور[«بَقَلی» در انواع جدید] اِل ای دی هستند که تنها با نام اِل ای دی عرضه شدند) و صفحات لیزری هست که خودنمایی کنند.

نمایشگرهای سامسونگ نسبت به محصولات قبلی حدود چِل درصد کاهش مصرف و 30-40 درصد کاهش وزن را به دنبال داشته، و قطر آنها به حدود سه سانتی متر تقلیل یافته.

iwsyrd7kvtk3q7lctb7.jpg

نسل جدید نمایشگرها، دیودی، همچون اسلاف اخیر خود در اولین رده(اِل ای دی های B6XXX) دارای امکانات پایه هستند؛ در انواع جدید دارای کارت شبکه، تخته نمایش اِل ای دی، پخش انواع محتوای چندرسانه ای*، زوالی برای پنهان کردن رابط ها در پشت پایه می باشد، در رده میانی(B7XXX) امکاناتی جهت ارتباط با شبکه جهانی، دریافت محتوا از پایگاه اینترنتی سامسونگ، دورفرمان کاراتر به اظافه ثانویه ی تخم مرغی و اندکی بهبود ظاهر و تصویر در پی خواهد بود و در بالاترین رده علاوه بر ارتقا نما بیشترین کیفیت تصویر اظافه خواهد شد(240Hz to B8XXX).

* از دایواِکس های معمولی تا انواع کدهای وضوح بالا و زیرنویس از طریق یو اِس بی پشتیبانی می شود:
nkt57j35j5qi44zac7.gif

w8xxdqsrh03x8vuu1556.gif

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ممنون از توضیحات تکمیلیتون . موقع خرید چطور باید تی وی رو چک کنم که مشکلی نباشه و با خیال آسوده راهی تهران شم ؟ .

و دیگر اینکه نه اسکارلت 42 اینچ و 47 اینچ سری 60 به بالا یعنی همین مدل 60 606 707 و... همه 100 هرتز هستن سایت ال جی برید نوشته شده است

نکنه شما تقلبی هست که 100 هرتز نیست . سایت ال جی و سرچ در نت همه 100 هرتز نوشتن می توانید سرچ ودر سایت ال جی مشاهده کنید همینطور سایت گلدیران ایران گارانتی این محصول

همچنین در ویدیو گذاشته شده از این محصول مدل 60 برای معرفی در سایت ال جی در یه قسمت از قابلیت های 100 هرتز با تصویر توضیح داده و وجود این امکان در این تی وی و نبودن 100 هرز در سری های پیشین
http://ae.lge.com/products/model/detail/42lg60frscarlet.jhtml#

اینم لینک . سرچ کنید در نت همه سایت ها 100 هرتز نوشته اولین بار می شنوم شما گفتی 100 هرتز نیست

بعد شما مدل 60 خریدید یا 606 ؟ . و دایویکس از یو اس بی می خونه ؟ چون فرق 60 و 606 من شنیدم ظاهرا همینه

و دیگر اینکه بدون تعصب به ای تی وی چند نمره می دی ضعفش چی هست از نظرت ؟

و و اقعا صدای این تی وی معرکه اس ؟؟ نیاز به سینما خانگی داره ؟

اینطور که در سایت های مختلف خوندم بهترین صدا رو داراس در بین تی وی ها

و دی گر اینکه ممکنه ارزون تر هم بشه دیگه واقعا مفت شده 2 هفته پیش قیمت داشتم بانه 1.50 بود ! کلا تی وی ها همه افت داشتن به این شدیدی این چند وقته یا فقط این مدل

ممنون رفیق.
با توجه به اطلاعات من تنها مدل 100 هرتز همون مدل 707 یا سری 7 هستش . تلویزیون من سری 6 یا همون مدل 60 با نام کامل lg60fr هستش و ممطئنم که این سری 100 هرتز نداره . دایویکس هم مستقیما از یو اس بی میخونه .
من شخصا این تلویزیون رو از سری v سونی و همچنین سری های 4 ، 5 و 6 سامسونگ بهتر میدونم چون با هم مقایسشون کردم . این سری از ال جی هم بی شک یکی از بهترین سریهای ال سی دی توی بازار هستن و از نظر کیفیت تصویر نقطه ضعف خاصی نداره . صداش هم نه اینکه سینمای خانگی نخواد ولی کیفیت و شفافیت خوبی داره ولی با این حال وجود سینمای خانگی مقوله دیگه ایه . البته سری 8 ال جی بهترین صدا رو در بقیه سری ها داره که 5 بابر اونا قویتره بهمراه بلندگوهای سوراند متحرکت .
بله بانه الان 1050 هستش که بنظر من قیمت فوق العده ایه برای خرید ال سی دی با این اندازه و کیفیت . کلا ال جی قیمت محصولاتش خیلی مناسبتره . البته قیمت سامسونگ هم اونجا خیلی کمه ولی در ال جی بیشتر مشهوده . سونی هم با 300 تا 400 تومن قیمت پایینترقابل خریده .
تنها اشکال در جنسهای بانه حمل و نقل نامناسبه که باعث میشه بعضی از تلویزیونهای ال سی دی که به ضربه و فشار حساساند دچار اشکالاتی بشن مثل ایجاد اشکال در لبه های تصویر که بخاطر فشار و ضربه به پنل ایجاد میشن . موقع خرید باید به تمام نقاط صفحه در حالت روشن بودن تلویزیون دقت کنید .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
بچه ها این سایت LCD های بدون گارانتی رو برای فروش گذاشته .
به نظر من قیمت بعضی از جنساش خوبه
www.sellule.com

باید ببینید که هدیه رو هم روی جنساش میده یا کمش کرده . البته ال جی ها رو با گارانتی زده ولی بقیه رو مشخص نکرده بدون گارانتیه یا نه.

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
سلام ببخشید اگه یه LCD مدل سامسونگ یا سونی بخوام چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟(قیمتش زیره 700 باشه)
البته 32 اینچ باشه ها!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر