راهنمایی برای خرید PS3

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شک نکن PS3 الان فقط کپی خورش ارزش داره.ولی موقع خرید کپی خور دقت نظر هم داشته باش.
من که میخوام اکبند بخرم، و مدل مورد نظرمم اسلیم هست، ولی میگن انگار اسلیم ها نرم افزاری کپی خور نمیشن؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من که میخوام اکبند بخرم، و مدل مورد نظرمم اسلیم هست، ولی میگن انگار اسلیم ها نرم افزاری کپی خور نمیشن؟
اسلیم آکبند؟!! PS4 فت آکبند تو بازار نیست اونوقت 3 اسلیم آکبند؟ .بشنو و باور نکن هرکی خواست بهت بفروشه خاسته تو پاچت بکنه.نهایتا ریفیراش باشه که اونم ارزش خرید نداره خب تو که میخای اسلیم بخری دست دو هکی بخر.

• Like

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
1-بله
2-فقط اسلیم و فت
3-کپی نرم افزاری و اجرای بازیها توسط مولتی من
4-مدل فت بیشترین درصد خرابی ها رو داره و پیشنهادش نمیکنم
5-قیمت ها تو جاهای مختلف متفاوتن ولی فت ارزون ترینه.
هارد رو بعدا میتونی ارتقا بدی پس بنظرم زیاد به هارد کنسول اهمیت نده و بجاش حداقل یه هارد 500G اکسترنال داشته باش.فضای داخلی دستگاه 160G یا 250G هم باشه خوبه.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی
فقط این مولتی من رو اضافه کردی من دیگه کاملا گیج شدم:D فرق بین مولتی من و حبیب و روگرو و کاستوم چیه؟
سپاس
;)
مولتی من یه نرم افزار هست که از طریقش بازی ها کپی رو لود میکنی.
حبیب و روجرو،کاستم فریمور(CFW) هستند که آپدیتی هستند که کپی خور کردن دستگاه رو فراهم کرده.
پس شما هر موقع دستگاهی دیدی که روش مولتی من داره به حالت نرم افزاری کپی خور شده که بهترین حالت هست.
سوال دیگه ای بود درخدمتم.;)

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی
فقط این مولتی من رو اضافه کردی من دیگه کاملا گیج شدم:D فرق بین مولتی من و حبیب و روگرو و کاستوم چیه؟
سپاس

سلام رفیق.
فکر کنم شما قبلا XBOX360 LTداشتی.کلا از اون بیا بیرون.
بازیهای PS3 از روی هارد و دیتا اجرا میشن.پیشنهاد میشه از اول خودت یه دوترابایت هارد اکسترنال براش بخر و Fat32 فرمت کن.
سیستم عامل PS3 رو در نظر بگیر بهش میکن فریمور.
حالا گروههایی یا افرادی هستند که فریمور رو دستکاری و هک میکنن که بازی کپی رو اجرا بکنه اسم اون سیستم عامل میشه کاستوم فریمور و اسم اون فرد یا گروه هم پشت بندش میاد مثلا:
حبیب
روگرو
اسپای
ریباگ
فروکس
که هر کدوم یه امتیازهایی داره نسبت به بقیه که امکانات حرفه ای هستن و خیلی به کار شما نمیاد.ولی من ریباگ کبری رو پیشنهاد میکنم.بعدا حرفه ای شدی خودت میتونی عوضش بکنی و بیشتر باهاشون آشنا بشی.راحته در حد دانلود کردن و تو فلش ریختن و فلش رو به دستگاه وصل کردن.همین.
حالا توی اون کاستوم فریمور باید یک برنامه نصب کنید که بازیها رو بوت بکنه و اسم اون برنامه مولتی من هستش.به همین سادگی.
دستگاه های فت مشکل داغ شدن و سوختن داشتن و دارند ودستگاه های اسلیم هم همشون کپی خور نرم افزاری نمیشن باید به شرط بخری.
دستگاه فت کپی خور از 400 تومن تا 500 تومن هستش و دستگاههای اسلیم کپی خور هم با توجه به سلامتشون و کارتن داشتن و اینا از 600 تومن تا 750 تومن تو بازار هستن.یه سری دستگاه اسلیم هم هست که کپی خور هستند و Made in Japan هستند اونا رو تا یک میلیون تومن هم دیدم وواقعا عالی هستند موقعی که باهاشون کار میکنی فرقشو میفهمی و جنبه کلکسیونی هم دارن.
هاردشو میشه راحت بدون باز کردن خود دستگاه عوض کرد من هارد دستگاه خودمو یک ترابایت کردم و یک هارد اکسترنال یک ترابایت هم تهیه کردم واقعا از دستگاهم راضی هستم.
شبیه ساز هم روش نصب میشه و از سگا و میکرو بگیر تا نینتندو 64 و آتاری وگیم کوب و ... تا PS1 که راحت دیسکشو بذار تو دستگاه اجرا میکنه و PS2 و PSP هم اجرا میکنه.
انحصاری های خود PS3 هم که الا ماشاالله اگر الان شروع بکنی چند سال طول میکشه تموم بشن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سلام دوستان. یه نفر داره PS3 میفروشه ولی کلا هیچ اطلاعاتی از اورجینال یا کپی خور بودنش نداره فقط ی عکس هایی فرستاده

سوالم اینه که آیا این مدل معمولی هست؟
میگه سالمه و دوتا دسته داره . بنظرتون قیتش چقدر بخرم خوبه؟ چون قیمت توافقی قراره بگیرم

میگه از هکی یا اورجینال بودنش خبر ندارم و سردرنمیارم ولی بردم مغازه 10 تا بازی زد 40 ازم گرفت و جعبه ( کارتن ، قوطی :D ) نداره

اینو خرم اگ احیانا اورجینال باشه امکان هکی کردن 100 درصدش وجود داره؟

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان. یه نفر داره PS3 میفروشه ولی کلا هیچ اطلاعاتی از اورجینال یا کپی خور بودنش نداره فقط ی عکس هایی فرستاده

سوالم اینه که آیا این مدل معمولی هست؟
میگه سالمه و دوتا دسته داره . بنظرتون قیتش چقدر بخرم خوبه؟ چون قیمت توافقی قراره بگیرم

میگه از هکی یا اورجینال بودنش خبر ندارم و سردرنمیارم ولی بردم مغازه 10 تا بازی زد 40 ازم گرفت و جعبه ( کارتن ، قوطی :D ) نداره

اینو خرم اگ احیانا اورجینال باشه امکان هکی کردن 100 درصدش وجود داره؟

این احتمالا 80 یا 160
معمولا اینجور آدما که میگن نمیدونیم احتمالا دستگاهش آخر عمرشه و دروغ میگن
اگه میخای بخری حتما ببر یکی که حالسشه قشنگ تست کنه
بین 300 تا 350 به شرط سالم بودن
تازه تست کن ببین دستگاه بن نشده باشه یادت نره

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
این احتمالا 80 یا 160
معمولا اینجور آدما که میگن نمیدونیم احتمالا دستگاهش آخر عمرشه و دروغ میگن
اگه میخای بخری حتما ببر یکی که حالسشه قشنگ تست کنه
بین 300 تا 350 به شرط سالم بودن
تازه تست کن ببین دستگاه بن نشده باشه یادت نره
یعنی این دستگاه با دوتا دسته شوک دار کلا 350 پولشه؟

میگه فقط به این 250 پول دادم
1cv2_photo_2018-02-13_10-35-18_thumb.jpg

من هفته پیش از تبریز ی دستگاه همین مدلی پرسیدم 800 گفت

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

داداش دسته اصلی نوش 150 هزار تومنه تازه با دلار 4000 تومن

در مورد 250 دور جون شما شکر خورده
شما با یه هابه 15 تومنی کارت راه می افته

من پارسال یه دستگاه فت 60 خدا که مثل ساعت کار میکرد تا به حالم دوبار GOW و TLOU و آنچارد هارو تموم کردم خداییش آخ نگفته با سته دسته اورج فت 60 که خودش میگفت یکیش خرابه اونم باز کردم شستم بستم درست شد
قیمت 600[/QUOTE]

• Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543

دستگاهش که فت هستش و ارزش نداره خریدنش و به قول دوستان آخرای عمرشه شاید.
معمولا اونایی که بیلمز بازی در میارن خودشونو زدن به اون راه و دستگاهشون کپی خور نیست کبری هتش یا اجرا دمو هستش.مگه میشه دستگاه کپی خور باشه ندونه.
اون هاب آخه چیه که 250 پولشو داده؟ بگو اون مال خودت بکن تو #@$% فقط دستگاه رو بده. اعصابم خرد میشه از این آدمهای عوضی بنداز در برو بابا وجدانی بگو اینه اینه چرا میپیچونی دنیا و آخرت خودتو واسه 500 تومن میفروشی خاک تو سرشون.کسی که انقدر دروغ میگه همون ازش نخری بهتره.
میتونی تهران بیای من برات تضمینی دستگاه بخرم.اسلیم کپی خور.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دستگاهش که فت هستش و ارزش نداره خریدنش و به قول دوستان آخرای عمرشه شاید.
معمولا اونایی که بیلمز بازی در میارن خودشونو زدن به اون راه و دستگاهشون کپی خور نیست کبری هتش یا اجرا دمو هستش.مگه میشه دستگاه کپی خور باشه ندونه.
اون هاب آخه چیه که 250 پولشو داده؟ بگو اون مال خودت بکن تو #@$% فقط دستگاه رو بده. اعصابم خرد میشه از این آدمهای عوضی بنداز در برو بابا وجدانی بگو اینه اینه چرا میپیچونی دنیا و آخرت خودتو واسه 500 تومن میفروشی خاک تو سرشون.کسی که انقدر دروغ میگه همون ازش نخری بهتره.
میتونی تهران بیای من برات تضمینی دستگاه بخرم.اسلیم کپی خور.
داداش کلا از خیرش گذشتم . من از این ps3 کلا سردرنمیارم ولی خوب شد پرسیدم
من تهران نیستم . تبریز هستم متاسفانه

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
داداش کلا از خیرش گذشتم . من از این ps3 کلا سردرنمیارم ولی خوب شد پرسیدم
من تهران نیستم . تبریز هستم متاسفانه
سلام. شما بهترین چیزی که میتونی بخری یه PS3 اسلیم کپی خور هست. به نظر من هم حتما کپی خور نرم افزاری بخرید که واقعا برای خودش هیولایی هست. هم بازیهای PS3 رو اجرا میکنه هم PS2 و PS1 و PSP و هم بازیهای کنسولهای رترو. کلا همه چی دارید دیگه :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سلام. شما بهترین چیزی که میتونی بخری یه PS3 اسلیم کپی خور هست. به نظر من هم حتما کپی خور نرم افزاری بخرید که واقعا برای خودش هیولایی هست. هم بازیهای PS3 رو اجرا میکنه هم PS2 و PS1 و PSP و هم بازیهای کنسولهای رترو. کلا همه چی دارید دیگه :D
داش این کنسول منم دنبالش بودم پیدا نکردم یعنی بودا ولی همون دور ور یک تومن گفتن
زدم در یک حرکت یهویی PS4 خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر