danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
Untitled5.jpg

اثر جدید ویندینگ رفن همون طور که تا حدودی از قبل هم مشخص بود سبکی رو دنبال می کنه که اکثریت شاید نتونن به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنن تا جایی که برای منی که از دوستداران کارهای این کارگردان و نویسنده هستم ، در برخی مواقع لانگ شات ها و سکوتی که برای مدت طولانی به سکانس ها حکمفرما میشد واقعا عذاب آور و خسته کننده بود ;) در کل به نظرم سریال خارج از این مسائل و نکاتی که بچه ها بهش اشاره کردن و بازخوردهای ضعیفی که گرفته ، سریال بدی نبود و امیدوارم ک فصل دومی هم ازش ببینیم چون واقعا داستان جا برای ادامه دادن داره . تماشای نقش آفرینی جان هاوکس هم مثل همیشه بسیار لذت بخش بود . 8->
Collage_12.jpg

Untitled7.jpg
در اخر هم توجه شما رو جلب می کنم به یکی از سکانس های فوق العاده ک ب طرز عجیبی زیبا کار شده بود و خیلی ملموس بود :-<
soon... violence will become erotic, torture euphoric... as the masses hail public executions propelled by the wrath of fascism. Concentration camps will be... rebuilt. Ignorance will be exalted. And there will be race wars... for hate will be rewarded, and seen as truthful, and beautiful. Faith will be reduced to venomous platitudes... the morphine infested enslavement of thought. Perversity... will be dignified. Incest, molestation... and pedophilia will all be praised. Rape will be rewarded. The few will have everything. The most will have nothing. For not all men are created equal. Narcissism will no longer be... suppressed... but worshipped as a virtue. Indulging one's impulses will become instinctual. Our identities will be defined... by the pain we cause. Pure unadulterated nihilism... will be the only solution... in the face of glorious death. In time... we will have our own religion. Our own
dynasty. And with it... we will wake the true fury of the world.
And as man implodes in a wash of blood and silence... a new mutation will emerge
به زودی خشونت لذت بخش خواهد شد و شکنجه خوشحالی خواهد آورد و مردم از اعدام در انظار عمومی استقبال می کنند و خشم فاشیست بر آنها غلبه می کند . اردوگاه های کار اجباری دوباره ساخته و از جهل و نادانی تمجید خواهد شد . جنگ نژادی رخ خواهد داد چرا که نفرت پراکنی پاداش به همراه خواهد داشت و کاری زیبا و درست خواهد بود . چیزی از دین به جز ابتذال باقی نخواهد ماند و همچون مورفین ذهن انسان را به بردگی می گیرد . از انحراف تقدیر خواهد شد و تجاوز کردن پاداش خواهد داشت . اندکی صاحب همه چیز خواهند شد و اکثریت هیچ چیزی نخواهند داشت . خودشیفتگی به عنوان یک ویژگی عالی پرستش می شود و ...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
Untitled5.jpg

اثر جدید ویندینگ رفن همون طور که تا حدودی از قبل هم مشخص بود سبکی رو دنبال می کنه که اکثریت شاید نتونن به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنن تا جایی که برای منی که از دوستداران کارهای این کارگردان و نویسنده هستم ، در برخی مواقع لانگ شات ها و سکوتی که برای مدت طولانی به سکانس ها حکمفرما میشد واقعا عذاب آور و خسته کننده بود ;) در کل به نظرم سریال خارج از این مسائل و نکاتی که بچه ها بهش اشاره کردن و بازخوردهای ضعیفی که گرفته ، سریال بدی نبود و امیدوارم ک فصل دومی هم ازش ببینیم چون واقعا داستان جا برای ادامه دادن داره . تماشای نقش آفرینی جان هاوکس هم مثل همیشه بسیار لذت بخش بود . 8->
Collage_12.jpg

Untitled7.jpg
در اخر هم توجه شما رو جلب می کنم به یکی از سکانس های فوق العاده ک ب طرز عجیبی زیبا کار شده بود و خیلی ملموس بود :-<
soon... violence will become erotic, torture euphoric... as the masses hail public executions propelled by the wrath of fascism. Concentration camps will be... rebuilt. Ignorance will be exalted. And there will be race wars... for hate will be rewarded, and seen as truthful, and beautiful. Faith will be reduced to venomous platitudes... the morphine infested enslavement of thought. Perversity... will be dignified. Incest, molestation... and pedophilia will all be praised. Rape will be rewarded. The few will have everything. The most will have nothing. For not all men are created equal. Narcissism will no longer be... suppressed... but worshipped as a virtue. Indulging one's impulses will become instinctual. Our identities will be defined... by the pain we cause. Pure unadulterated nihilism... will be the only solution... in the face of glorious death. In time... we will have our own religion. Our own
dynasty. And with it... we will wake the true fury of the world.
And as man implodes in a wash of blood and silence... a new mutation will emerge​
به زودی خشونت لذت بخش خواهد شد و شکنجه خوشحالی خواهد آورد و مردم از اعدام در انظار عمومی استقبال می کنند و خشم فاشیست بر آنها غلبه می کند . اردوگاه های کار اجباری دوباره ساخته و از جهل و نادانی تمجید خواهد شد . جنگ نژادی رخ خواهد داد چرا که نفرت پراکنی پاداش به همراه خواهد داشت و کاری زیبا و درست خواهد بود . چیزی از دین به جز ابتذال باقی نخواهد ماند و همچون مورفین ذهن انسان را به بردگی می گیرد . از انحراف تقدیر خواهد شد و تجاوز کردن پاداش خواهد داشت . اندکی صاحب همه چیز خواهند شد و اکثریت هیچ چیزی نخواهند داشت . خودشیفتگی به عنوان یک ویژگی عالی پرستش می شود و ...

با تماشای این سکانس قسمت آخر، واقعا یک لحظه احساس کردم که ویندینگ رفن دارد عقاید پازولینی (نئو-پازولینی) در سریالش می گنجاند. مشکل اصلی این سریال فیلم نامه آن است. فیلم نامه سطحی است همانند «تنها خدا می بخشد» یا «نئون دمون» و ویندیگ رفن مجبور است که با اسلو-پیسد، جاهای توخالی قصه اش را با سکانس های ابسکرت، سمبولیک و گاهی اوقات بی ربط پر کند. دیشب برای بار دوم تنها خدا می بخشد را دیدم که متوجه شدم که ویندینگ رفن دنبال نمادگرایی است. با نماد مشکل دارم و هرگز درکش نکردم و این که در این سریال بلند از فاشیست تعریف می کند و حرف از کاهنه اعظم مرگ می زند، قطعا پای نماد در گیر است و دختر (یارتیزا) هم می تواند همانند پلیس بانکوک، یک نماد از خدا یا فرشته نجات دختران باشد!

در مورد فصل دوم فکر نکنم که ویندینگ رفن فصل دومی بسازد چون خودش آن را یک اثر Stand-Alone Films می داند. بعدم با این حرکتی که در اپیزود هشتم می زند و مارتین را می کشد. داستان دیگر معنا پیدا نمی کند و بدون قهرمان، داستان ینی به بن بست می خورد. دقیقا در اپیزود نهم و دهم. به امید این که یک قهرمان همانند مارتین در فصل دوم خلق کند و گرنه اگر به جز داستان یاریتزا، ویندینگ چیز دیگری در چنته اش ندارد

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
قسمت ۷ سریال هیولا رو کانال 4U پخش میکرد یکم نشستم نگاه کردم ببینم چطوره. فقط غصه م گرفت برای کسایی که پول میدن بابت همچین چیزی و حتی وقت برای دیدنش میذارن.
عمده شوخی های سریال طنز انتقادی هست، سوژه هایی که به شدت تکراری هست و کاراکتر هایی که حتی لحن صحبت کردنشون هم نوآوری نداره. شخصیت های زن که اکثرشون بازتاب جوک های سکسیستی ایرانی رو نشون میده.
طبیعیه به هر حال، تو ایران با مسائل اصلی نمیشه شوخی کرد زیاد. ولی چه اصراری هست کلا سوژه سریال رو انتقادی بذاره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان در مورد سریال Dark کیفیت "دوبله انگلیسی" در چه سطحیه؟ خوبه یا نه؟
سریال کلا فقط زیرنویس فارسی! :D چون سریالای دوبله بیشتر اوقات اشتباه دوبله میشن و شما داستان رو نمیفهمین. Dark ئاقعا یکی از بهترین سریالایی هست که دیدم و بهت پیشنهاد میکنم زیرنیسش رو حتما ببینی.

• Like
Reactions: soltanmasoud

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
سریال کلا فقط زیرنویس فارسی! :D چون سریالای دوبله بیشتر اوقات اشتباه دوبله میشن و شما داستان رو نمیفهمین. Dark ئاقعا یکی از بهترین سریالایی هست که دیدم و بهت پیشنهاد میکنم زیرنیسش رو حتما ببینی.
منظور من دوبله انگلیسی بود نه فارسی...در واقع زبان اصلی فیلم آلمانی هست که دوبله و به زبان انگلیسی منتشر شد!

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
منظور من دوبله انگلیسی بود نه فارسی...در واقع زبان اصلی فیلم آلمانی هست که دوبله و به زبان انگلیسی منتشر شد!
کلا هر دوبله ای به جز زبون اصلی فیلم روو مخه به نظرم. من با همون زبون المانی و زیر نویس فارسی دیدم از همه بهتر بود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوبلش خوبه بدک نیست ولی بازم پیشنهاد نمیشه زبان اصلی خود سریال چیز دیگه ای ـه ....

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
تاریخ بازگشت سریال‌های FX:

12 شهریور: Mayans M.C
21 شهریور: Mr.Inbetween
27 شهریور: American Horror Story: 1984
3 مهر: It’s Always Sunny in Philadelphia

شور و شعف عجیبی تمام بدنم رو به مناسبت برگشت Sunny گرفت :D
خبری از American Crime Story نیست؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
بالاخره بعد از سه سال، تاریخ پخش فصل سوم سریال Scream یا همان «جیغ» مشخص شد و این سریال در 8 جولای در قالب شش قسمت منتشر می شود.
نکته دیگر این است که دیگر این سریال از شبکه MTV پخش نمی شود و VH1 پخش این مجموعه را برعهده گرفته است.

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر