jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
Swamp thing بیوفته دست x-(CW به خاک میره...!!! درجه سنیش میشه E :))...!!! اما بیوفته دست HBO باعث بسی خوشحالی و امید است...
روابط حسنه CW با وارنر و DC این اطمینان میده بگیرتش 99 درصد:D
ولی اگه یه درصد هم بیوفته تو HBO واقعا عالی میشه چون نشون داده این اتمسفر فضا و محل جنوب میتونه به بهترین شکل نمایش بده
خود شارپ ابجکت هم جنوب بود و شبکه دیگه بود اون عمق دیوونه خونه Wind Gap نمیتونست برسونه:D
نمونه دیگش ترو دتکتیو فصل اول :) HBO نشون داد بهترین فرم هارو میتونه در بیاره از جنوب :Shrewd:

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
بعضی از کاربرا تعدادی مینی سریال معرفی کردن دمشون گرم
برا شروع The night of دیدم اصن انتظار همچین سریال با هیجانی نداشتم و سریع 24 ساعته تمومش کردم.
سر قسمت اول تا تموم شه اینجوری بودم:Shocked: و بنظرم بهترین قسمت کل سریال هم هست.
البته اگه داستان به جای مسلمان پاکستانی یه فرد امریکایی هم بود فرق خاصی نمیکرد داستان به شدت عالی دنبال میشه .
اونایی که ندیدن واقعا شروع کنن .
اگه کسی سریال تو این سطح میشناسه از معرفیش دریغ نکنه :Crying1:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
مسعود فراستی در آغاز میز نقد برنامه هفت حرفهای جالبی خطاب به حسام الدین مطرح کرد،
فراستی گفت :جناب آشنا معاون ریاست جمهوری راجع به سریالی که امریکایی است نظر دادند. چون این حیطه ماست نه حیطه ایشان پس لطفا در حوزه ما دخالت نکنند همانطور که ما وارد سیاست نمیشویم، چون این سریال بسیار بد است و موضوع بسیار التهاب دارد که بسیار تیپیکال است و قادر نیست مسئله به این مهمی را منتقل کند. آمریکایی ها طبق معمول از این موضوع استفاده میکنند تا بگویند ما به حقیم! جمله ای که آقای آشنا خوششان امده این است که آیا حاضر هستند تاوان دروغ های خود را بپردازند!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
بعضی از کاربرا تعدادی مینی سریال معرفی کردن دمشون گرم
برا شروع The night of دیدم اصن انتظار همچین سریال با هیجانی نداشتم و سریع 24 ساعته تمومش کردم.
سر قسمت اول تا تموم شه اینجوری بودم:Shocked: و بنظرم بهترین قسمت کل سریال هم هست.
البته اگه داستان به جای مسلمان پاکستانی یه فرد امریکایی هم بود فرق خاصی نمیکرد داستان به شدت عالی دنبال میشه .
اونایی که ندیدن واقعا شروع کنن .
اگه کسی سریال تو این سطح میشناسه از معرفیش دریغ نکنه :Crying1:
fargo

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مسعود فراستی در آغاز میز نقد برنامه هفت حرفهای جالبی خطاب به حسام الدین مطرح کرد،
فراستی گفت :جناب آشنا معاون ریاست جمهوری راجع به سریالی که امریکایی است نظر دادند. چون این حیطه ماست نه حیطه ایشان پس لطفا در حوزه ما دخالت نکنند همانطور که ما وارد سیاست نمیشویم، چون این سریال بسیار بد است و موضوع بسیار التهاب دارد که بسیار تیپیکال است و قادر نیست مسئله به این مهمی را منتقل کند. آمریکایی ها طبق معمول از این موضوع استفاده میکنند تا بگویند ما به حقیم! جمله ای که آقای آشنا خوششان امده این است که آیا حاضر هستند تاوان دروغ های خود را بپردازند!
تا الان 184000 نفر (از جمله خود من) گفتیم بهترین سریالی هست تا الان دیدیم ... حالا ما اشتباه میکنیم و هیچی از سینما نمیدونیم قبول، میشه فراستی بگه چیش مشکل داره تا ما هم بدونیم ؟!!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
برای عشاق it's always sunny in philadelphia دیشب Rob McElhenney (مک) دیشب اومد کنفرانس E3 Ubisoft و سریال جدیدش که در مورد گیم و دولوپینگ گیم هست رو معرفی کرد که کمدیه جالبی بنظر میرسه، که فک میکنم تو حال و هوای Silicon Valley باشه و با توجه به عوامل خوبی پشتش هست میتونه عنوان خوبی از آب در بیاد.
وسط تریلر واچ داگز وسط تماشاگرا Kaitlin Olson (دی) رو دیدم برام سوال شد این اینجا چیکار میکنه که 10 دقیقه بعد به جوابم رسیدم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر