Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
چرا اینجا کسی در مورد فصل سوم True Detective حرفی نمی زنه؟!:D ما که خیلی خوشمون اومد ازش\m/ به شدت به طرفداران فصل اول پیشنهاد می کنم که ببیننش:D
این دو قسمتش عالی بوده، اینکه راوی غیر قابل اعتماد داره خیلی خوبه و این جا به جایی بین سه تایم لاین خیلی خوبه، فقط امیدوارم داستان اصلی رو خیلی کش ندن

• Like
Reactions: Jill-Valentine

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
پانیشر تا قسمت 4 دیدم با روندش مشکلی ندارم تنها چیزی که خیلی اذیت میکنه:
گریم بیلی روسو بنظرم یک چیزی بود در حد ستایش :-" بعد از اون درگیری فصل قبل اینکه زنده مونده خودش تخیلیه حداقل باید صورتش نابود میشد چهار تا خط گذاشتن روش انگار نه انگار آخر فصل قبل کل شیشه های ساختمونو جارو کرد با صورتش :D اون ماسکه هم معلوم نیست نقشش چی بود وقتی اینقد صورت تر و تمیزی داره ماسک میخواست چیکار :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
مثل اینکه سریال Resident Evil هم در دست ساخته.

مثل اینکه همون سازنده های سری فیلم های رزیدنت اویل ( ابر اقتباس های تاریخ سینما ) قراره بسازنش!:):|:):|
یه مطلبی خوندم دارن تلاش میکنن میلا یوویچ رو راضی کنن برای بازی تو سریال ! :-?

• Like
Reactions: arash1996

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
داشتم به سریالهای کمدی بریتیش فکر میکردم. پیپ شو، بلک بوکس، مستر بین، بلک ادر، اسپیسد، و... کاپلینگ!

این بشر، این بزرگوار، این باهوش، این چی بگم، سوپر رایتر، یعنی استیون موفت، یک Marvel دنیای نوشتاری هست. یعنی دیالوگهاش مثل راحت الحلقوم از دهن بازیگرهاش پایین میرن! و چه بازیگرهایی. با اینکه سریال مثلا کلون فرندز هست، و 27 قسمت بیشتر نیست، 10000000 برابر از مزخرفی به نام فرندز بهتره. 5 سال پیش دیدمش، و هی میخوام دوباره ببینمش اما نمیخوام. میخوام بذارمش واسه وقتی که پدربزرگم فوت میشه، نارحت میشم، واسه به وجد اومدن دوباره و ریجویال شدن دوباره ببینمش... و وای چقدر این سریال قشنگه. حرف نداره. Coupling. نمیدونم چند نفرتون دیدینش، اما حتما ببینیدش اگر ندیدیدتش. عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالیه. بهترین بریتیش کامدی دنیا.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
و وای چقدر این سریال قشنگه. حرف نداره. Coupling. نمیدونم چند نفرتون دیدینش، اما حتما ببینیدش اگر ندیدیدتش. عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالیه. بهترین بریتیش کامدی دنیا.

یه کپی درجه چند از فرندز که تمرکزش روی مسائل جنسیه. البته من چند سال پیش دیدمش و جزئیات‌ـش یادم نیست، فقط یادمه خیلی زور می‌زد خنده‌دار باشه...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
یه کپی درجه چند از فرندز که تمرکزش روی مسائل جنسیه. البته من چند سال پیش دیدمش و جزئیات‌ـش یادم نیست، فقط یادمه خیلی زور می‌زد خنده‌دار باشه...
احتمالا سرسری دیدی حواست نبوده. دوباره ببینش میفهمی چقدر خنده داره.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
داشتم به سریالهای کمدی بریتیش فکر میکردم. پیپ شو، بلک بوکس، مستر بین، بلک ادر، اسپیسد، و... کاپلینگ!

این بشر، این بزرگوار، این باهوش، این چی بگم، سوپر رایتر، یعنی استیون موفت، یک Marvel دنیای نوشتاری هست. یعنی دیالوگهاش مثل راحت الحلقوم از دهن بازیگرهاش پایین میرن! و چه بازیگرهایی. با اینکه سریال مثلا کلون فرندز هست، و 27 قسمت بیشتر نیست، 10000000 برابر از مزخرفی به نام فرندز بهتره. 5 سال پیش دیدمش، و هی میخوام دوباره ببینمش اما نمیخوام. میخوام بذارمش واسه وقتی که پدربزرگم فوت میشه، نارحت میشم، واسه به وجد اومدن دوباره و ریجویال شدن دوباره ببینمش... و وای چقدر این سریال قشنگه. حرف نداره. Coupling. نمیدونم چند نفرتون دیدینش، اما حتما ببینیدش اگر ندیدیدتش. عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالیه. بهترین بریتیش کامدی دنیا.
WTF ???????????!!!!!!!!!!!! :|
چطوری اونوقت فرندز شد مضخرف ؟؟؟!!!! فکر کردن به این جمله هم زشته ...

حالا اینی که معرفی کردی رو من الان سرچ کردم بخاطر استیون موفت

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مگر خود فرندز جز مسائل جنسی تمرکز رو چیز دیگه‌ای هم داره؟:D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
میدونی فرندز جون دوستم رو گرفت؟ اسمش آیدا بود. فرندز رو دید، به خودم گفت تصمیم گرفته فرندز رو توی زندگیش emulate کنه و خیلی لیبرال باشه. آخرش به خاطر unwanted bun in the oven خودشو کشت. دختر زیاد باهوشی نبود. حیف شد.

واسه همینه که با فرندز میانه ی خوبی ندارم.

صدالبته که فرندز جون دوست شما رو نگرفت. تصمیم شاید اشتباهی که راه و روش زندگیش رو از لابلای سیتکام آمریکایی پیدا و انتخاب کنه بنظر مقصر بزرگتریه!
برای اینکه زیاد هم بیهوده نباشه، بنظر من هم فرندز بشدت اورریته:D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان من معمولا تو انجمن بیشتر خواننده هستم تا صاحب نظر و نظرات شما دوستان رو می خونم.
اما چون خودم سریال فریندز رو دیدم و هم متاهل هستم و ازدواجم هم به شیوه سنتی بوده ، می خوام نظرم رو به شما دوستان بگم.
به نظرم دیدن سریالایی مثل فریند و امثالش رو باید به یک ادم متاهل و یا یک مجردی که رابطه دختر و پسری واسش هضم شده باشه توصیه کرد. نه جوون مجردی که بیشترین رابطه اش با یک دختر گفتن سلام به همکلاسی دانشگاهش باشه. چون به محض دیدن این نوع سریالا خود به خود ذهن باب مقایسه رو باز می کنه و دیدن این همه تفاوت ذهن رو داغون و افسرده می کنه.
مخصوصا واسه من و امثال من که تو خونواده ای شدیدا مذهبی و تعصبی بزرگ شدیم.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سریال پوآرو رو هم برای بار سوم دیدم. اینبار چندتا از کتابهاش مثل The Big Four، The Labors of Hercule Poirot، Devil Under the Sun، و Elephants Can Remember، آخرین حظور پوآرو در دنیای ادبیات، و بیشک بهترین کتاب پوآرو، رو خونده بودم، و از آداپتیشنهاشون خوشم اومد. مخصوصا The Big Four که به گفته ی مارک گتیس (همون مارک گتیس خودمون که به گفته ی خیلیها شرلوک هلمز دنیای واقعیه) unadaptable mess بوده. هیچکدوم ازین کتابها به فارسی ترجمه نشدن پس به فکرش افتادم که به فارسی ترجمشون کنم اما کیه که ترجمه ی من رو چاپ کنه توی این وضعیت چاپ؟

حالا بگذریم. خیلی از آداپتیشن مارک گتیس The Big Four لذت بردم. واقعا مارک گتیس بسیار آدم باهوشی هست. و بازیگر خوبی هم هست.

بریم سراغ خانم مارپل آی تی وی، که همونطور که قبلا گفتم، از خانم مارپل بی بی سی (اونی که از تلوزیون پخش شده) یک سر و پا بهتر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر