HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خوب دیدم دوستان سریال های نسبتا خوبی رو معرفی کردن ، ولی به یکی از بهترین اثار Fox نپرداختن :

The Shield

thewe-shield.jpg

یکی از بهترین Crime / Drama / Thriller هایی که تا به حال FOX تولید کرده : داستان سریال در مورد یک گروه 4 نفره از اداره پلیس لس انجلس هست به سردستگی ویک مکی ، یکی از کرکتر های فوق العاده دوست داشتنی ، اما کار این گروه چیه : این گروه یا دسته به فکر امنیت شهر هست و خلافکارا رو هر جایی که باشن پیدا میکنه ولی ، بدون هیچ ظوابط و قانونی ، اونا قانون خودشون رو دارن ، با خیلی از گنده خلافکارای شهر رابطه دارن ، در کنار دستگیری ادم بدا ، خودشون هم کارای بدی میکنن :d میزنن ، میکشن ، قطار پول میدزدن و ...
در کنار اینها ، این اداره ی پلیس یه سرپرست داره به نام کاپیتان اسودا که هدفش در کنار رسیدن به شورای شهر ، ریختن پته ی این گروه روی اب و دستگیر کردنشون هست ، اما دستش به جایی بند نیست ...
در کنار خط داستانی که گفتم در هر قسمت داستان های حاشیه ای هم وجود داره که مشکلات و مسائل کرکتر ها رو بررسی میکنه و این به هرچه جذاب تر شدن سریال کمک میکنه ، کرکتر ها بسیار به جا و درست انتخاب شدن ، روابط بین اونا به قدری طبیعی پرداخت شده که انگار این اتفاقات همین دور و بر شما داره اتفاق میافته و شما اینا رو قبلا دیدین ، اسکریپت یا فیلمنامه ی کار بسیار کم نقص هست ، در بعضی قسمت ها واقعا به عظمت سریال پی میبرید ، بار احساسی و درام کار در بعضی قسمت ها بالاست ، اما یه چیزی ، اینه که باید تحمل داشته باشین تا سریال برای شما لذت بخش بشه ، مطمئنا وقتی The Shield براتون لذت بخش بشه ، مثل من تا صبح بیدار میمونین و پشت سر هم نگاه میکنین ! خوبی این سریال اینه که تموم شده و هر 7 فصلش در بازار موجود هست ( برای اونایی که نمیتونن دانلود کنن )

ببینین و به جون من دعا کنین . مطمئن باشین از خیلی از سریال هایی که تو این تاپیک معرفی شدن بهتره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: THE BEST BOY

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
حدوداً دو ماه دیگه مونده تا بازگشت غرور افرین Matthew Perry :dبا سریال Mr. Sunshine
تریلرش بد نبود
واقعا امیدوارم این یکی دیگه کار قشنگی از اب دربیاد

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
این Mr.Sunshine فعلا 4 اپیزود ازش اومده و از کاربرهای IMDB 9.4 گرفته. به نظر خوب میاد. ضمن این که قیافه ی Matthew Perry به حالت عادی برگشته.:d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این Mr.Sunshine فعلا 4 اپیزود ازش اومده و از کاربرهای IMDB 9.4 گرفته. به نظر خوب میاد. ضمن این که قیافه ی Matthew Perry به حالت عادی برگشته.

هنوز هیچ قسمتیش پخش نشده.اولین اپیزودش نهم فوریه ی 2011 پخش خواهد شد

آخرین ویرایش:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
the shield عالیه فصل 5و6و7 ادم رو میخکوب میکنه،من به همه دیدن breaking bad رو هم توصیه میکنم اونم درام خوبیه.chuck رو هم از دست ندین و اگر مشکل زبان ندارین house رو هم حتما ببینین

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام دوستان
سريال House M.D چه طوره ؟؟؟
Lie to me چه طور ؟؟
House فوق العادس ولی همش تو یه لوکیشن بیمارستان میگذره ، ولی شدیدا عالیه .
Lie to me هم سریال باحالیه ، موضوع جدیدی داره .
سریال خوبیه ارزش دیدن رو داره فصل اولش زیاد جالب نیست اما دومش عالیه من تا اپیزود 17 فصل دوم دیدم
برعکس فصل اولش هم شدیدا زیباست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر