ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
والا من بازی‌های ویچر رو انجام ندادم:D ولی دوست دارم سریالش طوری بیاد بترکونه که فراموش کنیم کابوسی به اسم فصل 8ام Game of Thrones وجود داشته. (خوبی سریال ویچر اینکه همه ایپزوداش یه روزه بدستمون میاد.>:))

خوشبختانه نتفلیکس از این ور و اون ور که شنیدم، بدجور حال میده به تیم سازنده:D
منم از خدامه یه اقتباس درست و حسابی باشه (هر چند شک دارم) ولی به نظرم بهتره با گیم آو ترون مقایسه اش نکنیم چون ناخودآگاه انتظارات خیلی میره بالا:D

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
منم از خدامه یه اقتباس درست و حسابی باشه (هر چند شک دارم) ولی به نظرم بهتره با گیم آو ترون مقایسه اش نکنیم چون ناخودآگاه انتظارات خیلی میره بالا

من با Game of Thrones مقایسه‌اش نکردم:D من با فصل8ام Game of Thrones مقایسه‌اش کردم:D (اگر Game of Thrones بخاطر 4 فصل اولش نبود، تا حالا 10 بار از تو آرشیو سریالام پاکش کرده بودم.:D)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
من با Game of Thrones مقایسه‌اش نکردم:D من با فصل8ام Game of Thrones مقایسه‌اش کردم:D (اگر Game of Thrones بخاطر 4 فصل اولش نبود، تا حالا 10 بار از تو آرشیو سریالام پاکش کرده بودم.:D)
از اون نظر آره چون هر چیزی از اون زباله بهتر در میاد:D

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
از اون نظر آره چون هر چیزی از اون زباله بهتر در میاد:D
زباله ساز ها رفتن نتفلیکس فتح کنن:D
=====
این دارک متریال به طرز عجیبی عجیب بود برام این دنیاهای موازیش و اون تجلی انسان ها با حیوون ها تو کتم نمیره :D

کتاب هاشو نخوندم خداروشکر چون تصورشو با سریالش که تصویر هست نمیتونم بکنم چه برسه با کلمات بخوام تصور کنم!:|

• Like
Reactions: ce7en44

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
دوستان برای کسی که به شدت با سریال بریکینگ بد و بتر کال سول ارتباط برقرار کرده و فعلا هیچ سریالی نیست که جاشونو پر کنه براش،سریال سوپرانوز رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
ممنون

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
دوستان برای کسی که به شدت با سریال بریکینگ بد و بتر کال سول ارتباط برقرار کرده و فعلا هیچ سریالی نیست که جاشونو پر کنه براش،سریال سوپرانوز رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
ممنون
سوپرانو آغازگر تجلی انتی هیروهاست ولی از دید من، بله.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بنا بر گفته‌های لورن هیسریش، شورانر سریال The Witcher، به اندازه 20 سال منابع اولیه و ایده‌های فراوان برای ساخت سریال دارند. لازم به اشاره است که قبلا اعلام شده بود سریال قابلیت این را دارد که تا 7 فصل ادامه داشته باشد.

The Witcher Showrunner Says the "Show Could Run for 20 Years"
اوووف هفت فصل ویچر <:-P

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
زباله ساز ها رفتن نتفلیکس فتح کنن:D
=====
این دارک متریال به طرز عجیبی عجیب بود برام این دنیاهای موازیش و اون تجلی انسان ها با حیوون ها تو کتم نمیره :D

کتاب هاشو نخوندم خداروشکر چون تصورشو با سریالش که تصویر هست نمیتونم بکنم چه برسه با کلمات بخوام تصور کنم!:|
به حدی کتابش خوبه و تو توصیف ها عالی عمل میکنه که حتی تصورش رو هم نمی تونی بکنی:D
بعدش شما داری یک کتاب یا سریال فانتزی می بینی، قرار نیست که با قوانین دنیای واقعی سنجیده بشه:D

• Like
Reactions: jack daw

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
The Boys رو دیدم. فکر میکردم شوخی هاش زیاد باشه و فضاش کلا لطیف و ساده باشه، ولی بیشتر از انتظارم خوشم اومد ازش و جدی بودن داستانش واقعا جالب بود برام
داستان خیلی خوبی داشت
امیدوارم فصل دوش هم به خوبی یکش در بیاد
تایید میشه در کل، اگر ندیدید ببینید
یه شرکت که 7 عضو اصلیش سوپرهیرو هایی اکثرا فاسد هستند و در مقابل عده ای که قصد کنار زدن و انتقام گرفتن از اینها رو دارند

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
سلام
ممنون

سوپرانوز فوق العاده است . اگه خواستید غیر از این سریال کار دیگه ای رو هم امتحان کنید .این دو سریال پیشنهاد میشه Ozark-boardwalk empire

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر