hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
507
Prank_Encounters_102_WEB_h264_RBB.jpg

این Prank Encounters ته خنده‌ست؛ وقت کردید ببینید. همین که متوجه نمی‌شن این
مسخره‌بازی‌ها واقعی نیست، خنده‌دارترـش می‌کنه :))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
Looking for Alaska رو تموم کردم با این که میخواستم حداقل یک هفته طولش بدم بازم سریع تموم شد اینقد جذاب بود :-"
سریال بنظرم شباهتای زیادی به 13RW داره، از موضوع داستان و دیدی که نقش اصلی به شخصیت مورد نظر داستان داره تا یک سری اتفاقات که میوفته قشنگ آدمو یاد 13RW میندازه که خب با توجه به اینکه Looking for Alaska کتابش قدیمی تره و سریال هم تقریبا خط به خط کتاب هست نمیشه گفت اسکی رفتن و ...
اگه بخوام مقایسه کنم داستانه اون تو سطح بالاتری قرار داشت اما توی پردازش شخصیتا اینو خیلی بالاتر میدونم، تقریبا رو همه کاراکترا خوب کار شده و کلا رفتارشون نسبت به اتفاقات داستان خیلی قابل باور تر هست، همینطور کست قوی مخصوصا بازیگر Colonel و Alaska که عاشقشون شدم :D در کل اگه بیشتر از اون لذت برده باشم به هیچ وجه کمتر نبردم (البته با توجه به اینکه فقط سیزن اول اون قوی بود و بقیش در بهترین حالت متوسط بود خیلی راحت میشه اینو به اون ترجیح داد)

در کل دوستانی که به این فاز سریالا علاقه مند هستن به هیچ وجه از دست ندین.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
Looking for Alaska رو تموم کردم با این که میخواستم حداقل یک هفته طولش بدم بازم سریع تموم شد اینقد جذاب بود :-"
سریال بنظرم شباهتای زیادی به 13RW داره، از موضوع داستان و دیدی که نقش اصلی به شخصیت مورد نظر داستان داره تا یک سری اتفاقات که میوفته قشنگ آدمو یاد 13RW میندازه که خب با توجه به اینکه Looking for Alaska کتابش قدیمی تره و سریال هم تقریبا خط به خط کتاب هست نمیشه گفت اسکی رفتن و ...
اگه بخوام مقایسه کنم داستانه اون تو سطح بالاتری قرار داشت اما توی پردازش شخصیتا اینو خیلی بالاتر میدونم، تقریبا رو همه کاراکترا خوب کار شده و کلا رفتارشون نسبت به اتفاقات داستان خیلی قابل باور تر هست، همینطور کست قوی مخصوصا بازیگر Colonel و Alaska که عاشقشون شدم :D در کل اگه بیشتر از اون لذت برده باشم به هیچ وجه کمتر نبردم (البته با توجه به اینکه فقط سیزن اول اون قوی بود و بقیش در بهترین حالت متوسط بود خیلی راحت میشه اینو به اون ترجیح داد)

در کل دوستانی که به این فاز سریالا علاقه مند هستن به هیچ وجه از دست ندین.
سلام.زیرنویس نداره سریالش؟
من هرچی گشتم پیدا نکردم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام.زیرنویس نداره سریالش؟
من هرچی گشتم پیدا نکردم
سلام
نه برای Looking for Alaska اومده نه برای Daybreak که چند روزی میشه منتشر شده.
از وقتی سایت های فیلم و سریال دچار مشکل شدن فعالیت مترجم ها هم خیلی پایین اومده

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
مدت ها بود که Fringe رو زیر نظر داشتم ولی وقتی دیدم نوع ژانر رو زدن ترسناک، سراغش نرفتم تا اینکه اینجا دوست عزیز Sunderland گفتن که اصلا ترسناک نیست...
شروع کردم دیدنش رو و انصافا بعضی صحنه ها قالب تهی کردم:D
فیلم ترسناک که آدم میبینه قبل جامپ اسکیر، موسیقی یه شیب صعودی میگیره و آدم میفهمه اونجارو باید اسکیپ زد ولی فرینج تو چندجا منو غافلگیر کرد :|:D
ریتم و داستان سریال اینقدر خوب بود که چندتا فیلم رو که برنامه داشتم ببینم رو به حالت تعلیق دربیارم تا فرینج رو تمومش کنم! یاد و خاطره لاست رو کمی برام تداعی کرد.منتها یه سری چیزها که قبلا هم اینجا پرسیدم ولی جواب نگرفتم، اذیت میکرد...
همین فصل آخر وقتی حکومت دست تماشاگرها بود، این فراری ها اینقدر راحت تو شهر میچرخیدن و کل فصل تو آزمایشگاه بودن اونم تو حکومتی که دست یه سری فراانسان با اذهان فوق بشری بود!
حکومت های دست آدمای عادی به راحتی مظنونین و فراری هارو گیر میندازن ولی تماشاگرها نتونستن!
فصل آخر بخاطر اینکه رفت به سمت آینده و آخرالزمانی شدن و اینها یه مقدار برام از جذابیتش کاسته شد و همچنین پایانی که ازش انتظار داشتم رو نداشت، طوری که نگاهم به تایم قسمت پایانی بود و با اینکه سه چهارم از قسمت گذشته بود ولی هنوز نقشه شون رو عملی نکرده بودن.من رو یه مقدار به تردید انداخت که نکنه این سریال کنسل شده باشه یا اینکه قسمت هایی رو هنوز دانلود نکرده باشم تا اینکه همون چند دقیقه نهایی سریال رو دیدم، چند دقیقه مختصر برای اینهمه دردسر و جنجال و ماجرا!
فصل آخر رو میتونم برای خودم یه فصل بونوس درنظر بگیرم.شاید بخاطر اینکه دوست نداشتم فضای سریال از اون ریتم سابقش که هر قسمت رو به ماجرایی مرموز اختصاص میداد تغییر کنه.
..................
جی جی ابرامز آدم معتقدیه؟ چون من ندیدم تو سریال های فرینج و لاست که خبری از همجنس بازی بوده باشه تا جایی که یادم میاد.تو همین فرینج هم بنظرم چندجا اومده از خدا دفاع کرده...
..................
سریال The X-Files در چه سطحیه؟خیلی با فرینج فاصله داره؟
بازیگر اصلی رفته ظاهرا و فاکس برنامه ای برا ادامش نداره، با اینحال دنبال کردنش ارزش داره؟
.................
سریال The IT-Crowd رو اگه نبینید عمرتون برفناست:D من فیلم رجب رو واسه اولین بار که دیدم خیلی خندیدم ولی واسه بار دوم سوم دیگه مزش پرید ولی همین آی تی کراود بعضی جاهاش رو برا بار چندم میدیدم ولی هربار از دفعه قبلی بیشتر میخندم!اصلن عجیبه!
کار دیگه نویسندش گراهام لینهان یعنی Black Books رو دو قسمتش رو دیدم ولی فارغ از یه لبخند ساده!
مثلا اینجوری:
فلانی: من دیروز رفتم باغ وحش...(صدای قهقهه تماشاگران) :|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
جی جی ابرامز آدم معتقدیه؟ چون من ندیدم تو سریال های فرینج و لاست که خبری از همجنس بازی بوده باشه تا جایی که یادم میاد.تو همین فرینج هم بنظرم چندجا اومده از خدا دفاع کرده...
.................
سریال The IT-Crowd رو اگه نبینید عمرتون برفناست:D من فیلم رجب رو واسه اولین بار که دیدم خیلی خندیدم ولی واسه بار دوم سوم دیگه مزش پرید ولی همین آی تی کراود بعضی جاهاش رو برا بار چندم میدیدم ولی هربار از دفعه قبلی بیشتر میخندم!اصلن عجیبه!
کار دیگه نویسندش گراهام لینهان یعنی Black Books رو دو قسمتش رو دیدم ولی فارغ از یه لبخند ساده!
مثلا اینجوری:
فلانی: من دیروز رفتم باغ وحش...(صدای قهقهه تماشاگران) :|
خودش یهودیه و زنش کاتولیک، پس آره فکر کنم آدم معتقدی باشه:D توی لاست هم یادمه چند تا اسم مدهبی مثل شپرد و جیکوب برای شخصیت ها گذاشته بودن.
.................
اگه سریال کمدی میخوای به نظرم Black Adder رو ببین. اوایلش یکم بی مزه اس ولی کم کم خیلی خوب میشه. فقط شاید توی پیدا کردن لینک هاش و زیرنویس هاش به مشکل بخوری:D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
چرا این سریال person of interest تو فصل آخر عجله داره که تموم بشه؟:(
یه چندوقت خوب عصرا سرگرم بودیم. تقریبا 2 قسمت دیگه مونده تا تمومش کنم و ازین موضوع ناراحتم. شخصیتهاش رو دوست داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر