hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
یه فن سرویس دیگه، بابا متریال اصلی و منبع همون فصل اول بود چرا الکی میسازین خب :|
امیدوارم خوب باشه ولی خیلی بعیده
از نظر خود من هم 1 فصل کافی بود. ولی نیومده و ندیده نمی‌شه نسخه‌ش رو پیچید.
از اون‌جایی که اختصاصی نت‌فلیکس هم نیست، می‌شه امید داشت که گند نخوره توـش. امیدت به چنل4 باشه :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
از نظر خود من هم 1 فصل کافی بود. ولی نیومده و ندیده نمی‌شه نسخه‌ش رو پیچید.
از اون‌جایی که اختصاصی نت‌فلیکس هم نیست، می‌شه امید داشت که گند نخوره توـش. امیدت به چنل4 باشه :D
اره این بریتیش‌ها عالین بخصوص همین چنل۴ ولی خب آینده خوبی ندارن این سریال‌های اقتباسی وقتی میخوان منبعشون رو ادامه بدن :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
جدی جدی مثکه همه مترجم ها بیکار شدن.مستر روبات کلا زیرنویس نشده!(یا حداقل من پیدا نکردم)اگر این یک مورد درست نشه فکر کنم ضربه ای که تو بلند مدت به ملت میزنه خیلی بیشتر از بسته شدن سرور سایت ها باشه.فایل رو از تورنت گیر میاوردن همه ولی زیرنویس چی؟خیلیا یک کلمه هم انگلیسی متوجه نمیشن .
امیدوارم یکجور دیگه دوباره برگردن و شروع به ترجمه کنن.حالا خود ما مصرف کننده ها هیچی،بیخودی این همه جوون رو بیکار کردن تو این وضع اقتصادی...

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
جدی جدی مثکه همه مترجم ها بیکار شدن.مستر روبات کلا زیرنویس نشده!(یا حداقل من پیدا نکردم)اگر این یک مورد درست نشه فکر کنم ضربه ای که تو بلند مدت به ملت میزنه خیلی بیشتر از بسته شدن سرور سایت ها باشه.فایل رو از تورنت گیر میاوردن همه ولی زیرنویس چی؟خیلیا یک کلمه هم انگلیسی متوجه نمیشن .
امیدوارم یکجور دیگه دوباره برگردن و شروع به ترجمه کنن.حالا خود ما مصرف کننده ها هیچی،بیخودی این همه جوون رو بیکار کردن تو این وضع اقتصادی...
سایتای بزرگتر بزودی با مترجماشون برمیگردن ولی این روند دوتا پیامد دیگه هم داره.یکی اینکه این vod های وطنی فعلا نمیتونن مثل قبل بلافاصله با زیرنویس دزدی فیلمارو قرار بدن و مورد دوم اینکه بعد از این مترجما دیگه نمیتونن فاز " ما بی هیچ چشم داشتی برای شما کار میکنیم" رو بردارن.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119282

نمیدونم چند نفر kevin conroy خفن ترین صداپیشه batman از زمان animated series تا سری arkham میشناسن ولی قبلا اعلام کرده بود که برای اولین بار قراره در نقش بروس وین پیر در ایونت جدید و لایو اکشن arrow با نام crisis on infinite earths (پخش در ماه December) بازی کنه و ظاهرا داخل سریال چنین شکلی داره
Kevin Conroy's 'Crisis On Infinite Earths' Bruce Wayne Look Revealed

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
Its_Always_Sunny_in_Philadelphia_S14E03_Dee_Day_720p_AMZN_WEB_DL_x264_MkvCage_mkv_20191010_220154_178.jpg

Dee Day فقط لازم بود پخش بشه تا مستقیم بره توی فهرست قسمت‌های کلاسیک It's Always Sunny in Philadelphia :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
دوستان سریال <عامل ناشناخته> یادتونه که تو شبکه سه پخش میکرد؟ :D
میخواستم بپرسم سریالی تو اون سبک هست؟ مثلا کاراگاهی چیزی باشن برن دنبال عامل ناشناخته ای عجیبی چیزی :D (مستند نباشه)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
دوستان سریال <عامل ناشناخته> یادتونه که تو شبکه سه پخش میکرد؟ :D
میخواستم بپرسم سریالی تو اون سبک هست؟ مثلا کاراگاهی چیزی باشن برن دنبال عامل ناشناخته ای عجیبی چیزی :D (مستند نباشه)
fringe

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
من اینو تازه دیدم
View attachment 119402/ATTACH]
119403

119401

Code:
Hello . this website ( https://www.namava.ir/ ) violate the copyright law and steal the products like movies , tv series and musics by his name and sell the product without gaving any benefits to the real owner of the products . please stop them for doing this job and support the real owners of any products . thanx for your attantion .

Attachments

• 11111111111111111111111.png
    11111111111111111111111.png
    60 KB · مشاهده: 398

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Chernobyl به همین اندازه که من فکر میکنم فوق العاده ست یا جوگیر شدم؟ :D

ادامه Band of Brothers به تهیه کنندگی دوباره Tom Hanks و Steven Spielberg توسط Apple در حال ساخته :

Apple Launches In-House Studio, Sets ‘Band of Brothers’ Follow-Up Series

View attachment 119374

پ.ن : :-t:-t:-t:-t
لعنتی هنوزم یکی از بهترین های هست که دیدم. درضمن صدای سریال بصورت جداگانه فروخته میشه :D

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
119450
نیکولاس وندینگ رفن، سریال Manic Cop را برای شبکه HBO می سازد.

این سریال در واقع ریبوت فیلم اسلشر Maniac Cop هست و نیکولاس می خواهد یک اثر ترسناک منحصر به فرد و کاملا بزرگسالانه بسازد.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر