kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
هنوز فصل 3 فیلمبرداری هم نشده؟ :D چیکار دارن میکنن اینقد طول دادن، بشدت انتظارشو میکشم.
حس میکنم Donold Glover که همه کاره سریال هست داره طولش میده مجبور نشه به این زودیا اون ریش داغونه بلندشو بزنه :-":D
lazy ass niggas :))
ولی جدا از شوخی خیلی دنالد گلاور رو دوست دارم. از یه رپر دست چندم و بازیگر سریال کامیونیتی رسیده به یکی از مهم ترین آرتیست های african american

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
سلام عزیزان
من مدت زمان زیادی منتظر فصل دوم Dark بودم.
چند هفته‌ی پیش قسمت اول و دوم رو دیدم، اما متاسفانه تمام فصل اول از یادم رفته!
از کجا می‌تونم با شرح کلی و ارتباط شخصیت‌ها در فصل اول آشنا بشم، بدونِ دیدن مجدد فصل اول! چون واقعا وقتش رو ندارم...
.
.
.
فصل سوم Ozark کِی ریلیز میشه؟
.
.
.
مرسی
برو یوتیوب خلاصه فصل اول کلیپ زیاده ...

• Like
Reactions: TheGodfather

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب الان یه هفته ای هست که بالاخره شروع کردم به دیدن سریال بلک میرور. واقعا دو فصل اولش انتظارتمو خیلی بالا برده و امیدوارم تا آخر فصل 5 انتظاراتم برآورده بشن. واقعا سطح سریال خیلی خوبه و Plot Twist هایی که داره واقعا خوبن. بعد یه سری قسمتاش تا چند روز نتونستم قسمت جدیدی ببینم و داشتم به همون قسمت و سناریو های ممکنش فکر میکردم.
ولی

چی بود واقعا این Playtest؟ من انتظار یه قسمت با فضای Survival Horror رو داشتم ولی تو همون 5 دقیقه آخر پشت سر هم پلات توییست میکوبید تو صورت بیننده. واقعا سر هیچ سریال و فیلمی اینقدر پشت سر هم از توییست ها شوکه نشده بودم. :|
به جرئت میتونم بگم تا اینجا بهترین اپیزودی بود که دیده بودم. واقعا ترسناک بود. :-s

قسمت آخر فصل 5ش Interactive هست؟ چطوری میشه بدون سانسور و همونطور که ملت توی نتفلیکس میدیدن دیدش؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش

«سیلوستر استالونه» می‌خواد یه سریال به اسم «The International» رو تهیه و احتمالا کارگردانی کنه که نقش اولش رو «دولف لاندگرن» (که با هم توی فیلم‌های «Creed II» ،«Rocky IV» و مجموعه فیلم‌های «The Expendables» با هم هم‌بازی بودند) قراره بازی کنه. «استالونه» ایده سریال رو با شبکه‌های مختلف در میون گذاشته و همگی انگار کف بر شدند. فقط «ABC» از بین چهار شبکه‌ بزرگ ملی و دو شبکه استریم‌کننده‌ی «Netflix» و «Apple» بوده که حاضر نشده حتی باهاش ملاقات هم بکنه چون برنامه‌شون پرداختن به داستان‌هایی با تمرکز روی زنانه. این نظر با دیدگاه شرکت مادر «ABC»، یعنی «Disney» تطابق داره.
از بین اون شبکه‌هایی که ایده رو شنیدند، هر سه شبکه‌ ملی کاملا با پروژه موافق بودند و اون دو شبکه‌ استریم‌کننده هم نسبت به اون علاقه‌مند شدند.

این هم خبر اصلی که «Deadline» اون رو کار کرده:
Dolph Lundgren-Sylvester Stallone Action Drama Series Heats Up TV Marketplace

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

من الان دارم The Blacklist نگاه می کنم بنظرم خیلی هیجان انگیزه، داستانش جذابه و عاشق قاتل های عجیب غریبشم.

The Mentalist هم داشتم نگاه می کردم. داستان ها و ماجرای قتل که خیلی پیش پا افتاده بودن فقط بخاطر کاراکتر پاتریک نگاه می کردم ولی فصل ۴ دیگه واقعا خیلی حوصلم سر رفت فعلا دیگه نگاه نمی کنم ~X(

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
Too Old To Die Young چطوره ؟ ارزش داره ببینیم؟:D

اگه طرفدار ویندینگ رفن باشی و با فیلم هاش ( به خصوص بعد درایو) حال کرده باشی، آره ارزش دیدن داره اما اگه فیلم هاشو ندیدی و والا غیره.... نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر