Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
قسمت آخر چرنوبیل رو دیدم.

کل سریال، روایت، کشمکش ها و جدل های سریال به کنار، 10 دقیقه ی آخر بخصوص نوشته های قبل تیتراژ یه طرف دیگه...
تجربه ی متفاوتی بود. منی که اطلاعاتی راجب این حادثه نداشتم هم برام از این بابت مفید بود.

پ.ن: هی تو طول سریال میگفتم خدایا چقدر این سکانس هاش یادآور یه چیزاییه، انگار اینجا بودم، دمشون گرم خداییش سریال حرف نداشت، ولی الان فهمیدم این لوکیشن هارو تو COD MW دیده بودیم :D
بسیار کیف داد. البته من Stalker رو بازی نکردم زیاد، فکر کنم اونم راجب همین منطقه باشه.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
آقا یه لیست از سریال های جنایی یا رازآلود یا جفتش بدید، انقدر این چند وقت مورد های سریالی زیاد شده و منم هیچکدومو ندیدم طبق معمول :)) از دستم در رفته.
سریالای مورد علاقمم شرلوک و فارگو هم سیزن یکشو خیلی دوست داشتم. دو و سه رو هنوز ندیدم. ( همینطوری گفتم شاید تاثیربذاره تو معرفی )
علاوه بر سریال های خیلی خوبی که بقیه بهتون معرفی کردند the alienist و twin peaks هم هستند که احتمالا دومی را بشناسید ، پیشنهاد میکنم سریال های اروپایی در این سبک ها هم ببینید که حرف های زیادی برای گفتن دارند :

the forest
bron ( سریال bridge در واقع نسخه آمریکایی این سریال هست . پیشنهادم نسخه ی سوئدی هست )
jordskott
la chalet
la mante
Zone Blanch
trapped
La Casa de Papel
dark
Les Revenants
Tabula Rasa
The Frozen Dead
Babylon Berlin

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام دوستان..
سریال ها یا مستندهایی که تمام حوادث و تاریخ جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم رو نشون بدن هستن؟ توی گوگل که سرچ میکنم انبوهی از فیلما رو میاره که هیچی نمیدونم راجع بهشون...
سریال ها یا مستند هایی هستن که بهم پیشنهاد بدید؟ ممنونم...

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سلام دوستان..
سریال ها یا مستندهایی که تمام حوادث و تاریخ جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم رو نشون بدن هستن؟ توی گوگل که سرچ میکنم انبوهی از فیلما رو میاره که هیچی نمیدونم راجع بهشون...
World War II in HD Colour
13 قسمته ، از کمی قبل تر از شروع جنگ جهانی دوم شروع میشه و از نظر نشون دادن حوادث هم تقریبا کامله

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام دوستان..

سریال ها:

Band of Brothers
The Pacific
The Secret Army
Generation War
X Company

مستند - سریال (داکیوسریال)
The World Wars (راوی : جرمی رنر)
The War

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
الان فصل دوم ندیمه رو تمام کردم
هر غلطی هم که میکردن میگفتن خدا رو شکر ، خواست خدا همین بوده ( ادم یاد رو یاد بعضی ها توی این ممکلت می ندازه ، به نام خدا به کام اونا )
والبته واقعا سریال حرس در بیاری هست

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
الان فصل دوم ندیمه رو تمام کردم
هر غلطی هم که میکردن میگفتن خدا رو شکر ، خواست خدا همین بوده ( ادم یاد رو یاد بعضی ها توی این ممکلت می ندازه ، به نام خدا به کام اونا )
والبته واقعا سریال حرس در بیاری هست
خود مارگارت آتوود نویسنده کتاب گفته از تحولات ۴۰ سال پیش ایران واسه نوشتن کتاب الهام گرفته

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
یک فصل خرده ای از killing eve دیدم، فصل اول خوب بود ولی تو متن خیلی خیلی سوتی زیاد داره و همینطور بیشتر میشه در حده زده شدن از کل سریال! ولی خب نکته خیلی مثبت اش jodie comer که میتونه تو یکی دوسال اینده ستاره خوبی برای فیلمهای کمدی هالیوودی بشه

میمیک های صورتش + لهجه انگلیسی ش عالیه

View attachment 110819
خوب فصل دوم رو من تموم کردم به نظرم خیلی بهتر از فصل اول بود ولی بازم یک سری نکات داستانی خیلی سر سری نوشته شده بود و معلوم بود قرار نیست توجیه قویی پشتش باشه بازی jodie comer به قول خودت عالی بود فصل یک زیاد باهاش حال نکردم ولی تو این فصل کم کم ازش خیلی خوشم اومد به نظرم عالی نقش یـ فرد بدون ثبات احساسی رو بازی میکرد Sandra Oh هم همچنان رو مخه کرکترش به هر حال سریال برا فصل بعدی تایید شده و احتمالا فصل اخرش باشه چون تعداد بیننده هاش خیلی کمه بعید بدونم ادامش بدن بیشتر تر از این .....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خوب بنده رو هم با آغوش گرم به جمع جو زده ها و بهت زده های فصل دوم Dark قبول کنید اگه زحمت نیست :| یعنی تا حالا تو عمرم اینقدر Timeline زمانی ندیده بودن فقط میتونم بگم دهن سازنده این سریال سرویس یعنی قشنگ فسفرای مغزم ته کشید :|
از فصل اول با خودم میگفتم چیه زمان ؟ یـ چرخه بینهایت که هی تکرار میشه تکرار میشه و قرار نیست پایان پیدا کنه قرار نیست چیزی تو چرخه داستانی سریال تغییر بکنه حالا سوالی که هست سریال دقیقا تو همین قضیه گرفتار شده یا قرار جایی از قضیه پیچی که باید بپیچه رو نمیچیه ؟ واقعا به شدت مغزم درگیر شده ! به هر حال فک نمیکنم قرار باشه چرخه زمانی بشکنه ! من فقط امیدوارم شروع کننده اصلی چرخه اتفاقات داستان رو نشون بدن بالاخر باید فهمید اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ :D:|
پ.ن : تهش مارتا از یـ دنیای موازی دیگه اومد ! همین کممون بود که اونم اضافه کردن سازندگان !!!!!
یـ سوال : پسر خواهر نوآ اسمش چیه ؟ کدوم شخصیت تو دهه 80 هستش ؟

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام

Misfits

111257

یه سریال بریتانیایی در مورد چند جوون بزهکار هستش که محکومن کار خدماتی انجام بدن...
این وسط یه رعد و برق میزنه به اینا،هر کدوم یه قدرتی پیدا میکنن!
به جرات میتونم بگم از باقی فیلم و سریال های سوپرهیرویی، متفاوت تر و باحال تره برا من.
سریال 100 درصد کمدی نیس ولی لحظات فان کم نداره.
رمزی بولتون GOT هم همینطور که از عکس پیداس، درش ایفای نقش کرده.
حالا من که GOT رو ندیدم ولی بازیش تو این سریال خیلی خوبه.از همه بهتر بازی رابرت شیهان...میمیکش و لحظات طنزش ته خنده بود.

سریال داستان خوبی داره هرچند بعضی اوقات منطق بعضی سکانس ها به شدت تو دیواره!

چرا اینقدر بازیگراش عوض شدن؟چرا رابرت شیهان رفت؟هر چند بدون اون بازم قابل تحمله ولی وقتی نیتن بودش اصن یه چیز دیگه بود.
تازه داشتم عادت میکردم به نبود نیتن که بازم نصف بازیگراش رفتن!

آخرین ویرایش:

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

ادامه صحبت های مایکل هرست در آستانه کامیک کان 2019:

من به بیننده ها قول میدم از دیدن فصل 6 مانند فصل های اول سریال لذت خواهند برد،10 قسمت بعدی حماسه خواهد شد،راز های پنهان بسیاری فاش خواهد شد،نبرد های بسیار سخت، صحنه های قوی و احساسی اتفاق خواهد افتاد

یک اتحاد قدیمی نابود خواهد شد،و در مقابل اتحاد های جدیدی اتفاق خواهد افتاد،شخصیت های تاریخی جدیدی به سریال اضافه خواهند شد که داستان را تغییر خواهد داد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر