Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر
این ویچر یه چیز بدی در بیاد، اون سرش ناپیدا!
چیه این گرالتی که ساختن! چرا یک‌ شمشیر داره؟! این دو شمشیره بورن گرالت تو تمام عکسا و پوسترای بازی هست.
این Too Old To Die Young چیز خفنیه. تا قسمت ۵ دیدم. اون دو قسمت اول چقدر حوصله سر بره! ۹۰ دقیقه! همش اسلو موشن! قسمت دوم و اون کارتل مکزیک، از بس حوصله سر بره که به اعصاب خوردی رسید! الان یه لحظه قسمت شش رو یه چک زدم، دیدم این هم ۹۰ دقیقه است و کارتل مکزیکه!
قسمت ۶ رو میزارم بعد نیمه‌شب.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

بهترین قسمت TOTDY قسمت پنجمش هست. قطعا آشنایی با استاد ویندینگ رفن نداشتی! سریال عجییبه و گرنه طرفدار پروپاقرص ویندینگ رفن نباشی، قطعا تا پایان اپیزود ده تو رو مایوس می کند.

بهترین قسمت های سریال 3و4و5و7 هستند.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
بهترین قسمت TOTDY قسمت پنجمش هست. قطعا آشنایی با استاد ویندینگ رفن نداشتی! سریال عجییبه و گرنه طرفدار پروپاقرص ویندینگ رفن نباشی، قطعا تا پایان اپیزود ده تو رو مایوس می کند.

بهترین قسمت های سریال 3و4و5و7 هستند.
اتفاقا ویندینگ رفن رو میشناسم. چند تا از فیلمش رو هم دیدم چند بار.
ولی دو قسمت اول کاملا حوصله سر بر هست.
بتر کال سال هم کل قسمت و صحنه اسلو و بدون دیالوگ داره ولی حوصله سر بر نیست مثل این.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
چند وقت قبل که تصاویر اولیه ویچر اومده بود حس میکردم گرالت اصلا خوب نباشه ولی الان به نظرم گرالت واقعا خوبه. ینیفر ولی خیلی جالب به نظر نمیاد، درسته تو کتاب های اول، ینیفر کلا یه چیز متفاوت با ویچر 3 هست ولی بازم یه ابهتی داره تو توصیف شخصیت، ولی اینجا اصلا قیافه اش به اون توصیف ها نمیخوره. سیری رو هم نظری ندارم ولی به نظرم تو سن پایین باید همین قدر داغون باشه :D
این ویچر یه چیز بدی در بیاد، اون سرش ناپیدا!
چیه این گرالتی که ساختن! چرا یک‌ شمشیر داره؟! این دو شمشیره بورن گرالت تو تمام عکسا و پوسترای بازی هست.
تو کتاب هاش یه دونه شمشیر داره، حداقل اوایل داستان :D اگه اشتباه نکنم داستان سریال بیشتر به کتاب وفادار هست.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر
اتفاقا ویندینگ رفن رو میشناسم. چند تا از فیلمش رو هم دیدم چند بار.
ولی دو قسمت اول کاملا حوصله سر بر هست.
بتر کال سال هم کل قسمت و صحنه اسلو و بدون دیالوگ داره ولی حوصله سر بر نیست مثل این.

TOTDY با سایر فرم های معمول سریال های تلویزیونی تفاوت دارد و خود ویندینگ رفن این تفاوت را رقم زده است. خودش هم گفته است که از کسی انتظار ندارد که تمام 13 اپیزود رو ببیند و خودش هم اعلام کرده است که این یک سریال نیست، مجموعه ای از 13 فیلم مستقل است! استفاده از تکنیک Slow_paced مختص سینماست و در قالب سریال قطعا مخاطب را می رنجاند. درست است اپیزود اول و دومم جمعا در 45 دقیقه به پایان می رسید. TOTDY در واقع ترکیبی ملموس از Only God Forgives و The Neon Demon هست و فقط یک اپیزود پنج ( آن بخاطر سکانس تعقیب و گریز و داستانی تقریبا مستقل) شبیه Drive پیش می رود.

• Like
Reactions: TheGodfather

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
فصل دوم Dark یکی از بهترینه ادامه هایی بوده که دیدم .
با منطق دنیایی که تو سریال تعریف شده از اول خیلی عالی پیش رفت و نمیتونم ایزاد خاصی بهش بگیرم .
نسبت به فصل یک هم خیلی ریتم سریع تری داشت که فکر میکنم برای جذب مخاطب بیشتر بوده .
در مجموع نشون دادن که نمیخوان به یک حالت تکرار بیفتن و برنامه های بزرگتری دارن برای سریال .
همین وضعیت دقیقاً توی سریال The Rain هم وجود داشت . تو 2 فصلی که اومده ازش چرخش های اساسی تو داستان دادن که شاید زیر ژانر سریال رو هم عوض بکنه .
این رویکرد نتفلیکس که نمیذاره سریالهاش مثل Walking Dead یا سوپرنچرال تو دور باطل بیفتن رو دوست دارم .
فقط امیدوارم بتونه خوب هم جمعشون کنه و تجربه تلخی برامون درست نکنه .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
سریال Community رو دو قسمت اولش رو دیدم،اصلا برام جالب نبود...نه کارکترهای تودل برو ای داشت نه خنده دار بود
سریال Veep رو با پیش ضمینه parks and recreation و Brooklyn 99 رفتم سمتش ولی بازم خوشم نیومد...
همین الان که این متنو نوشتم دوباره comedy shows رو سرچ کردم یه چیز جدید دیدم!
Angie Tribeca
نویسندش استیو کارل و نقش اولش رشیدا جونز
گوجه 96 داره و متا 78
ولی حیف که کنسل شده و همچنین زیرنویسی هم براش نیس
پس پیش بسوی "سانی"...دفعه قبلی که خوشم نیومد ازش...ایندفه یکی دوفصل رو زورکی میبینم.ببینم تو دل میره یا نه:)

• Like
Reactions: worm

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
عکس های ویچر که خوبه ولی تا ببینیم خود سریال چی از آب درمیاد. من که به هیشکی پیشنهادش نمیکنم چون قبلاً چند بار فیلم هایی که از روی بازی ساخته شدن به دیگران پیشنهاد کردم و حسابی خودم رو ضایع کردم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در رابطه با عکس های سریال ویچر بگم که گرالت واقعا از لحاظ ظاهری با اونچه که تو ذهنم دارم نزدیکه و اصلا قیافه اش ادمو پس نمیزنه. بنظرم هنری کویل تو این عکس ها خیلی خوب تونسته اون سنگینی نگاه و حضور گرالت رو انتقال بده. اما در رابطه با ینیفر و سیری و مخصوصا ینیفر قطعا توی دیوار هستند این دو بزرگوار! ینیفر به هیچ وجه گریمش اصالتی که باید در ظاهر داشته باشه نداره و بیشتر به یه شخصیت مهاجر یا نمیدونم غیر اصیل میخوره. حالا باز سریال بیاد ببینیم چی میشه!

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام
دوستان تو آرشیو سریال هام دو تا سریال House of Cards و Sneaky Pete رو دارم. Sneaky Pete که کنسل شد و House of Cards هم که همگی اخبار و حواشی فصل آخر و کوین اسپیسی شو میدونیم.
به نظرتون ارزش داره وقت بذارم ببینمشون یا پاکشون کنم برم سراغ سایر سریال ها ؟ :D

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
آقا یه پیشنهاد فوری و خیلی خوب! بشینین fleabag رو همین الان ببینین. 12 اپیزود 25 دقیقه ای. تو 5 ساعت جوری شخصیت پردازی میکنه و سریالو تموم میکنه که چه بسا سریال هایی با صدها ساعت هم توش ناموفق بودن. من به شخصه اهل کمدی نیستم ولی این سریال بی نظیره!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
سلام
دوستان تو آرشیو سریال هام دو تا سریال House of Cards و Sneaky Pete رو دارم. Sneaky Pete که کنسل شد و House of Cards هم که همگی اخبار و حواشی فصل آخر و کوین اسپیسی شو میدونیم.
به نظرتون ارزش داره وقت بذارم ببینمشون یا پاکشون کنم برم سراغ سایر سریال ها ؟ :D
هوس آو کاردز تا فصل پنجش عالیه! اوجش فصل دو هست. فصل ۴ و ۵ یکم میاد پایین ولی با این حال از بهتریناست. ولی فصل ۶ اصلا خوب نیست.
ببین آقا. ببین.

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
هوس آو کاردز تا فصل پنجش عالیه! اوجش فصل دو هست. فصل ۴ و ۵ یکم میاد پایین ولی با این حال از بهتریناست. ولی فصل ۶ اصلا خوب نیست.
ببین آقا. ببین.

با همون فصل 5 تمومش میکردن بهتر بود

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر