Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
میخوام خودکشی کنم....................................................................................................

Sneaky Pete کنسل شد!!!!!!!!!!!!!

View attachment 108169

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

#زرشک

همین الان فصل اولشو تموم کردم و چقدر هم از شخصیت های سریال خوشم اومد؛ مخصوصا از بازی قدرتمند برایان کرانستون (وینس) خیلی خوشم اومده بود.

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
سلام دوستان
قصد دارم سریال Hannibal رو استارت بزنم که البته کنسل شده، میخواستم بدونم آیا پایانش در فصل ۳ رضایت بخش هست یا ناقص تموم میشه؟
نسخه ی Extras که بعضی سایت ها گذاشتن چه محتوای بیشتری داره و آیا زیرنویس براشون هست؟؟
و اینکه در کل ارزش دیدن داره؟
ممنونم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
سلام دوستان
قصد دارم سریال Hannibal رو استارت بزنم که البته کنسل شده، میخواستم بدونم آیا پایانش در فصل ۳ رضایت بخش هست یا ناقص تموم میشه؟
نسخه ی Extras که بعضی سایت ها گذاشتن چه محتوای بیشتری داره و آیا زیرنویس براشون هست؟؟
ممنونم
سلام.
نه به نوعی تمومش می کنند ولی آخرش یه تیکه گذاشتن که اگر توافقات انجام شد برای ادامش بسازن که هیچوقت نشد متاسفانه.

سریال جذاب و خوبیه، سیزن دومش شامل بهترین قسمت های سریال هست بخصوص سیزن فاینالش به یاد موندنیه. فصل اول و سومش هم در نوع خودشون هم به عنوان مقدمه و هم به عنوان ادامه ی سرنوشت هانیبال و رفقا، هیجان لازم رو داره،
ایراداتی که بهش وارده، یکم روند کند بعضی لحظات در بعضی اپیزود هاست و متاسفانه عجله ی تیم سازنده برای پایان رسوندن سریال تو فصل سوم که از قسمت های 5 6 با عجله داستان رو پیش میبرند که تو 13 قسمت جمعش کنند.

در کل سریال قشنگیه. بازی مدس میکلسون هم حرف نداره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

#زرشک

همین الان فصل اولشو تموم کردم و چقدر هم از شخصیت های سریال خوشم اومد؛ مخصوصا از بازی قدرتمند برایان کرانستون (وینس) خیلی خوشم اومده بود.

وینس عالیه توی فصل اول. اپیزود پایانی سریال فوق العاده تنش زا است. مونولگ گویی کرنستون سر میز پوکر عالی است. هنرنمایی بی نقص که شایسته نامزدی در جوایز امی رو داشت. متاسفانه یک جا خوندم که خود کرنستون دوست نداشته که هم نقشش و هم سریال در امی برای بازبینی بشه. شاید به همین دلیل بود که نامزد نشد و تبدیل شد به یک سریال آندرریت. کرنستون قول داده بود که این سریال را برای شش یا هفت فصل نگه می داره. اقدام آمازون بسیار عجیب بود. نمی دانم که هیچ سریالش پایانی واحد داشته باشد. فقط Bosch دوام آورده و کمی با ارفاق Transparent. یک جا مفصل خواندم که دلیل کنسل شدن، تمرکز زیاد و هزینه فراوان 250 میلیونی برای ارباب حلقه هاست. خودش را دارد برای آن سریال فدا می کند. اگه ارباب حلقه ها هم شکست بخورد، آمازون باید قطعا قسمت Prime Video را تعطیل کند!

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب چرنوبیل هم تموم شد و حتی تا اخرین اپیزود افت خاصی نداشت و تک تک اپیزود ها عالی بودن.
بازی بازیگر ها، موزیک، فیلم برداری و در کل نویسندگی سریال فوق العاده بودن. مخصوصا نحوه شروع و پایان سریال.
توی هر 5 اپیزود ادم واقعا احساس میکرد که توی چرنوبیل و با کاراکتر ها داره زندگی میکنه! اون ترس و استرس خاصی که توی سریال هست فوق العاده به بیننده منتقل میشه.
وقتی سریال یا فیلمی بر پایه حوادث واقعی و علمی ساخته میشه، معمولا یا یه کار خسته کننده و خشک تحویل داده میشه یا یه اثری که کلا انگار هیچ ربطی به اون واقعه تاریخی نداشته و بیش از حد توش اغراق شده، ولی چرنوبیل با اینکه سریال هست ولی تا حد زیادی به واقعیات وفادار هستش و همزمان اصلا و به هیچ وجه خسته کننده نیست.

واقعا که از بهترین سریال هایی بود که تا حالا دیدم (و تا حالا ساخته شده) و از اونجایی که فقط 5 اپیزود هست به همه پیشنهاد میکنم که سریال رو ببینن.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
ده روز دیگه....
View attachment 108132

اگه طرفدار نیکولاس وندین رفن هستید، به طرفش برید و اگر نیستید و تا حالا هیچ اثری از این کارگردان مولف ندیده اید، پیشنهاد می کنم که اپیزود اولش را توی اون روز دانلود نکنید! نمی دانم این سریال مثل گات، استرنجر تینگز یا وست ورد ارزش زدن تاپیک مجزا را دارد یا نه!؟ امیدوارم منتقدان آب رو روی این سریال قطع نکنند. نقدهای دو قسمت ابتدایی اش میکس بوده؛ خیلی خوب دانسته اند و خیلی ها تو خالی و مملو از صحنه های غیر اخلاقی و خشونت بار!​
]
این چه سریالیه ؟
چند قسمت ازش اومده ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
من سوال دارم
چرا سریالا کنسل میشه ساختشون ؟بعد اینارو همینجوری ول میکنن داستانشو یا مثلا یه چند سمت میسازن بعد به یه جاهایی رسید دیگه کنسل میشه چجوریه داستان

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
]
این چه سریالیه ؟
چند قسمت ازش اومده ؟

هنوز نیومده.. 9 روز دیگه میاد.

من سوال دارم
چرا سریالا کنسل میشه ساختشون ؟بعد اینارو همینجوری ول میکنن داستانشو یا مثلا یه چند سمت میسازن بعد به یه جاهایی رسید دیگه کنسل میشه چجوریه داستان

به دو دلیل:

1- کسب نقدهای منفی و میکس از سوی منتقدان
2- کاهش تعداد بینندگان در طی فصول...

زیاد توضیح دادم یا دیگران اینجا مفصل توضیح دادن که جدا حوصله ندارم دوباره کلی در موردش بنویسم. این دو ملاک اصلی ترین ملاک های کنسل شدن یک سریال است.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
سلام.
نه به نوعی تمومش می کنند ولی آخرش یه تیکه گذاشتن که اگر توافقات انجام شد برای ادامش بسازن که هیچوقت نشد متاسفانه.

سریال جذاب و خوبیه، سیزن دومش شامل بهترین قسمت های سریال هست بخصوص سیزن فاینالش به یاد موندنیه. فصل اول و سومش هم در نوع خودشون هم به عنوان مقدمه و هم به عنوان ادامه ی سرنوشت هانیبال و رفقا، هیجان لازم رو داره،
ایراداتی که بهش وارده، یکم روند کند بعضی لحظات در بعضی اپیزود هاست و متاسفانه عجله ی تیم سازنده برای پایان رسوندن سریال تو فصل سوم که از قسمت های 5 6 با عجله داستان رو پیش میبرند که تو 13 قسمت جمعش کنند.

در کل سریال قشنگیه. بازی مدس میکلسون هم حرف نداره
البته ادامه ساختش برمیگرده به خود شخص برایان فولر که یجورایی تو سری خوره شبکه ها هست ولی مغزش کار میکنه
خودش که گفته بود برای ادامش برنامه دارم از این داستان ها و شخصیت استارلینگ هم اشاره کرده بود ولی خب از اونجایی کسی بهش بها نمیده اینجوری شده
نتفلیکس و امازون و FX محتمل ترین هاشون بودن ولی از اونجایی که رایت کتاب هاش دست امازونه و خود جف بیزوس هم فن دکتر لکتره شانس بالایی داشت
ولی خب اصلا معلوم نیست چی شده و تا اینجای کار رو هواست و ما هم منتظر ظهور:D

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
سلام دوستان
ممنونم
تو دیدنش شک به دلت راه نده دیالوگ هاش هم اینقدر سنگینه مغزت فیتیله پیچ میشه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
سلام دوستان. سریال barry چطور سریالیه ؟چه ژانری؟ارزش دان داره؟

سلام. دارک کمدی یا همون طنز تلخ‌ـه. روند صعودی هم داره؛ جوری که فصل دومش بعد از فصل دوم «فلیبگ» بهترین سریالی بود که اخیراً
توی این ژانر دیدم. که اخیراً هم سریال خوب توی این ژانر کم نداشتیم؛ مثل «کیدینگ»، یا «افتر لایف»، یا حتی «میستر اینبیتوئین» :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر