بهترین فایتینگ؟؟

کدام یک از بازی های فایتینگ از نظر شما بهتر است؟

• Tekken

رای‌ها: 60 40.8%
  • SoulCalibur

رای‌ها: 8 5.4%
  • Street Fighter

رای‌ها: 29 19.7%
  • Virtua Fighter

رای‌ها: 1 0.7%
  • Mortal Kombat

رای‌ها: 44 29.9%
  • دیگر عناوین

رای‌ها: 5 3.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
MK بچه بازيه.با اينكه خيليMK بازي ميكردم.
ولي توي SF يه جورايي انگار بايد از فكرت هم استفاده كني.واسه همين به SF راي دادم

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بهتر بود براي Teken 6 صبر ميكرديد تا كسي بحثي پيش نياره اما:
ميدونيد چرا شما بهStreet Figter راي نميديد؟ چون 99% هنوز نميدونيد با اين بازي چجوري كمبو بزنيد ولي با تيكن تو همون دست اول بدون پيش زمينه راحت ميايد light combo ميزنيد وبعد 2روز ميريد حريف ميتلبيد اما تو ST بايد كمه كم 2هفته با بازي سرو كله بزنيد تا 2تا Super comboيه سالم بزنيد (تا اين 2هفته هنوز ultra combo بلد نيستيد و درجه سختي بازي رو جرات نكردين ازEaseiest بالا تر ببريد:laughing:)

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
ميدونيد چرا شما بهStreet Figter راي نميديد؟ چون 99% هنوز نميدونيد با اين بازي چجوري كمبو بزنيد ولي با تيكن تو همون دست اول بدون پيش زمينه راحت ميايد light combo ميزنيد وبعد 2روز ميريد حريف ميتلبيد اما تو ST بايد كمه كم 2هفته با بازي سرو كله بزنيد تا 2تا Super comboيه سالم بزنيد (تا اين 2هفته هنوز ultra combo بلد نيستيد و درجه سختي بازي رو جرات نكردين ازEaseiest بالا تر ببريد:laughing:)

حرفت کاملا درسته.:biggrin1: SF واقعا گیمپلی درگیر کننده ای داره و بازی کردنش کار هر کسی نیست(و خیلی هم سخته البته من رو Normal بازی میکنم:cool:).:biggrin1:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران

زدی تو خال.من خودم هفته ی اول که SF بازی می کردم هیچ فن خاصی نتونستم بزنم و به زور تا آخرش می رفتم.
ولی کم کم یاد گرفتم و حالا می فهمم که چه تفاوتی بین هوش مصنوعی و گیم پلی MK VS DC و SF هست.
درمورد تیکن هم نظری ندارم چون تا به حال بازی نکردم.شاید وقتی تیکن 6 بیاد بهتر بشه نظر داد.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
VF و SF رو بازی نکردمم تا به حال.... از بین بقیه بهترین داستان ماله مورتال کمبته , بهترین بازی هم ماله تکن . اون یکی رو هم یکم بازی کردم بد نبود : د ی

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
من با Mortal kombat 3 روی سگا خاطراتی دارم اون موقع فکر کنم 5 سالم بود!!
منم به MK رای میدم. امیدوارم تو شماره ی جدید خشونتی که تو سری های قبلی بود با Fatality های جذاب برگرده!

Fox Force

کاربر سایت
Sep 8, 2009
23
نام
アミン
در حال حاظر بهترین فایتینگ موجود SF می باشد. چراکه MK از وقتی 3 بعدی شده دیگه بدرد نمی خوره، تیکن و SC هم Button Mashing تشریف دارن! Guilty Gear هم زیاد بازی نکردم ولی فکر نکنم Button Mashing باشه آخه هرچی زور زدم نتونستم یه کمبو درست حسابی بزنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر